оксюморон• 18 апреля 2024
Після зняття спіралі, щось змінилось?
Була довго, без місячних було кайф. Зменшилось лібідо, головні болі, набір ваги ( не точно через спіраль). Вчора зняла, згадала як ниє живіт під час місячних🥺
Ще й захворіла, температура фігачить, суглоби ломить... Виговорилась) Так от, чи лібідо повертається?
Фізик-ядерщик заочно• 18 апреля 2024
Носила спираль почти 6 лет. С либидо проблем не было. Месячные не обильные.
Сняла, доктор рекомендовала КОК попить несколько месяцев, потом уже ставить спираль снова.
И вот здесь начались проблемы....
оксюморон
• 18 апреля 2024
Чоловіка бачу 2 р на рік, тому не критично, нажаль(
Трохи є опущення, треба вилікувати, і поставлю)
Гуру троллинга• 18 апреля 2024
О, только вчера поставила мирену.
До этого стояла белорусская, названия не помню.