Це нормально?

Стосунки із чоловіком геть паршифі дуже,грубощі ,ігнор , ніжності ,турботи та підтримки моральної нема ,підколи, дорікання, абьюз.
Інтимну немає теж

І мені сниться знайомий хлопець ,що я ніби як відчуваю цю підтримку та ніжність від іншого і уві сні схиляюсь до нього дивлячись вниз відводячи погляд від нього ,обіймаю його перша,а він мене у відповідь теж.

Це логічні такі сни при таких сімейних стосунках ?
Бокс-орун 18 апреля в 23:32
Абсолютно логичны.
Ваш психика устала, и поэтому мозг ведёт её в какие-то приятные переживания хотя бы во сне.
Король дивана 18 апреля в 23:34
Да норм, если вам плохо и вы несчастны, нет радости от отношений то зачем они
З бісиками 18 апреля в 23:34
Зачем так жить?
Бокс-орун 18 апреля в 23:38
Почему не заканчиваете брак? Какие выгоды?
Маргарита и Мастер 19 апреля в 00:03
Вас в цьому всьому лиш сни турбують?
ПрипоРошенная 19 апреля в 00:32
Сон вам показывает, то, чего не хватает. Так сказать компенсирует...
автор МЧСница 19 апреля в 09:29
Ответ дляПрипоРошенная
Сон вам показывает, то, чего не хватает. Так сказать компенсирует...
Шкода ,що це тільки сон