НеКонец-Света• 18 апреля 2024

Чому в дорослому віці зміщується щелепа та положення зубів ?

Мені 37 років. Ніколи раніше такого не було. Почали зміщуватись зуби та щелепа. Зуби мудрості давно видалені (ще в підлітковому віці). Травм, ударів не було.
Передній верхній зуб вперед пішов, нижня щелепа не так стоїть відносно верхніх зубів, зʼявилась невелика щілина.
Можливо в когось було подібне і Ви звертались до лікаря?
Ніколи не збрешу• 18 апреля 2024
Кісткова тканина зменшується
Девальвация• 18 апреля 2024
В мене бо немає 7, рівняю елайнерами
Ніколи не збрешу• 18 апреля 2024
Ответ дляДевальвация
В мене бо немає 7, рівняю елайнерами
А 8-кі є?
Куди зміщуються 7-ки?
Девальвация• 18 апреля 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
А 8-кі є?
Куди зміщуються 7-ки?
Немає 7. Через пусте місце змістився ряд. 8 нема і не було.
Ніколи не збрешу• 18 апреля 2024
Ответ дляДевальвация
А ,зрозуміла
Сильно змістився?в мене теж немає 7
автор НеКонец-Света • 18 апреля 2024
Ответ дляДевальвация
А в мене вузька щелепа з дитинства, та й зуби мудрості досить давно видалені, вже б давно все змістилось за ці роки. Але от які причини зараз…
Не пью, не курю• 18 апреля 2024
Резорбция
Девальвация• 18 апреля 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
А ,зрозуміла
Сильно змістився?в мене теж немає 7
Ну мені візуально було не дуже помітно, ну проміжки з´явились, а у ортодонта виявилось, що ситуація складніша, тепер не можу імплантацію робити, поки не порівняю всі зуби назад. Треба ставити імплант якомого швидше після втрати зуба, потім це буде РЕАЛЬНО дорого.
Ніколи не збрешу• 18 апреля 2024
Ответ дляДевальвация
Одної 7-ки нема?
Девальвация• 18 апреля 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Одної 7-ки нема?
Зверху одної, знизу нема 6. Але поїхав саме верхній ряд.
Ніколи не збрешу• 19 апреля 2024
Ответ дляДевальвация
А за який період це трапилось?тобто як давно нема 6 і 7?
Аннуитет• 19 апреля 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Старість, зменшується кісткова тканина щелепи
Аннуитет• 19 апреля 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Це швидко стається насправді
Ніколи не збрешу• 19 апреля 2024
Ответ дляАннуитет
Це швидко стається насправді
Як швидко?в мене років 5 вже нема і поки нічого не змістилось
Auroraten• 19 апреля 2024
Автор, в мене аналогічно (((. Один передній зуб вперед пішов. За три роки вже досить помітно і відчутно (.
Теж вузька щелепа. Але зуби мудрості на місці, щось не було потреби видаляти, не чіпала.
Якісь системи типу брекетів вже не розглядаю - мені 40+ і ясна підсіли, місцями оголені шийки зубів. Тож боюся мої ясна брекетів не витримають
Наразі просто засмучена, не знаю, що з цим робити. Можна було б імпланти розглядати. Але де гарантія (тобто її точно нема), що в подальшому зсув не продовжиться і потім ще імплант піде вперед )))