Я в отчаянье...
Espresso_caffe• 19 апреля 2024
Ответ дляMe7
Удалено администрацией...
шо вы рассказываете?
бред полный про азирова. это вообще позорище - упоминать фамилии этих упырей
вы - позорница примтивная
МиссКаприз• 19 апреля 2024
Ответ дляJulieta78
Я не это спрашивала.
Это положение основных Грах. Вам это о чем-то говорит?:)
Ответ дляМиссКаприз
Май-июнь 28-го
Десь після півроку, як почалась повномаштабна війна, до мене підійшла одна знайома. І каже, так тебе хотіла побачити, бо в 2014 році ти сказала мені ’Ось побачиш, що через 8 років росія нападе повномаштабно на Україну. Запам´ятай це. Я й запам´ятала. Тепер всім розказую, як ти все передбачила. І хочу спитати - це тобі було відкрито чи ти якось розрахувала?’ Я чесно, навіть не пам´ятаю було це чи ні. Але якщо вона стверджує, що було - то скоріш за все я розрахувала. Все ж в історії розвивається по спіралі.
Ответ дляMe7
Удалено администрацией...
Тільки от момент, якщо Україна підписує договор , а росія вимагає капітуляцію ( почитайте їх умови) то не буде допомоги, інвестицій, репарацій, буде повільна окупація, чоловіки так і залишаться невиїзні, бо це мобілізаційний ресурс рф і вони це декларують, існуючий бізнес буде потроху переходити до росіян, кожна ментяра що захоче то і забере (приклад лднр, абзазія, придністров´я , Чечня) , військові, письменники, діячі культури які не зможуть втекти будуть закатовані або перевзуються у валянки, також буде масова депортація
Нічого відбудовуватись не буде, і найголовніше, для наших голубів миру : мандрувати ви будете лише по рф і північній кореї
Через 5-10 років ваші любі чоловік підуть під мобілізацію вже у армію рф, і та війна буде жахливіша за цю в сотні разів
Ответ дляJave
Мені єдине цікаво, шановні які готові воювати до виграшу: проста математика зараз з економіки заберуть 350 тис чоловіків, тих що на фронті в економіку не повернуть, вони будуть дома але не працюватимуть, не стр додану вартість, тому з них податків не буде,. Втікло за кордон 650 тис чол і виїхало більше 1.5 млн жінок, витрати на війну 5 млрд в день, міжнародну допомогу не можна використ на армію, так от ДЕ будемо брати гроші? І друге, що робити з тими людьми яких ви не заставите піти в армію, вони готові і в тюрьму, Малюська до речі писав, що у нас збільшилась кількість увязнених, тому він пропонує засуджених за вбивство на фронт, щоб зменщити витрати
Удалено администрацией...
МиссКаприз• 19 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
В 2021 по Астрологии рассчитывалась дата начала войны, ошибка была в 3 дня - 27.02.2022 получалось
_ЯгодаМалина_• 19 апреля 2024
Ответ дляВаш психолог
А мені таке більше подобається.
Было бы замечатльно. Но вы знаете что во сне нельзя читать,увидеть цифры или писать...Это научно доказано
natallochka• 19 апреля 2024
Сегодня Израиль бомбил Иран. Я надеюсь когда эти сволочи прекратят поставки то и у нас поспокойнее будет
Ответ дляEspresso_caffe
интересная вы
а как вы себе видите победу?
захватить рашку?
а как вы себе видите победу?
захватить рашку?
У вас очень непопулярное мнение. Тут думают, что если договоримся, то они снова нападут, а если выйдем на границы 91-го и они отстанут. А после границ 91-го они не могут снова пойти? Но мы туда не выйдем, а погибнут миллионы. Количество людей там ’немного’ побольше будет.
Ответ дляMe7
Удалено администрацией...
Вы здесь зря такое пишите,сейчас набегут жалобщицы и отправят Вас в бан. У меня квартиранты из Энергодара и они до такой степени хотят вернуться домой, что уже сидят на ад и в полном отчаянии. Очень жалеют,что приехали в Киев,но увы, ему 54 года, и ’свободная’ страна его не отпускает домой,так как ещё может его мобилизировать(.
Ответ дляHаташа
Никогда. Только что спорили на работе: я за переговоры, остановить боевые действия. Вывод: я поддерживаю страну террориста
Может я чего-то не понимаю? Какой выход из сегодняшнего положения и перспектив видят урапатриоты?
В 2014 -15 році зупинили відносно. Далі що?
МиссКаприз• 19 апреля 2024
Ответ дляJave
Ну а зараз у вас також помилка в 4 роки і пару місяців)
Нехай так буде. Я взагалі відповідала людині, яка єдина в цій темі написала дату, яку я знаю з початку війни. І теж дужеее не хотіла в це вірити.
МиссКаприз• 19 апреля 2024
Ответ дляJave
І я не хочу вірити чи багато людей витримає ще 6 років аду в якому живуть зараз люди в Україні..
4 роки.