Me7• 19 апреля 2024

Когда кончится война???

Я в отчаянье...
Espresso_caffe• 19 апреля 2024
Ответ дляMe7
Удалено администрацией...
шо вы рассказываете?
бред полный про азирова. это вообще позорище - упоминать фамилии этих упырей
вы - позорница примтивная

МиссКаприз• 19 апреля 2024
Ответ дляJulieta78
Я не это спрашивала.
Это положение основных Грах. Вам это о чем-то говорит?:)
Svitlo_• 19 апреля 2024
Ответ дляМиссКаприз
Май-июнь 28-го
Десь після півроку, як почалась повномаштабна війна, до мене підійшла одна знайома. І каже, так тебе хотіла побачити, бо в 2014 році ти сказала мені ’Ось побачиш, що через 8 років росія нападе повномаштабно на Україну. Запам´ятай це. Я й запам´ятала. Тепер всім розказую, як ти все передбачила. І хочу спитати - це тобі було відкрито чи ти якось розрахувала?’ Я чесно, навіть не пам´ятаю було це чи ні. Але якщо вона стверджує, що було - то скоріш за все я розрахувала. Все ж в історії розвивається по спіралі.
Басина• 19 апреля 2024
Ответ дляMe7
Удалено администрацией...
Тільки от момент, якщо Україна підписує договор , а росія вимагає капітуляцію ( почитайте їх умови) то не буде допомоги, інвестицій, репарацій, буде повільна окупація, чоловіки так і залишаться невиїзні, бо це мобілізаційний ресурс рф і вони це декларують, існуючий бізнес буде потроху переходити до росіян, кожна ментяра що захоче то і забере (приклад лднр, абзазія, придністров´я , Чечня) , військові, письменники, діячі культури які не зможуть втекти будуть закатовані або перевзуються у валянки, також буде масова депортація
Нічого відбудовуватись не буде, і найголовніше, для наших голубів миру : мандрувати ви будете лише по рф і північній кореї
Через 5-10 років ваші любі чоловік підуть під мобілізацію вже у армію рф, і та війна буде жахливіша за цю в сотні разів
Jave• 19 апреля 2024
Ответ дляDumky
Удалено администрацией...
автор Me7 • 19 апреля 2024
Ответ дляJave
Мені єдине цікаво, шановні які готові воювати до виграшу: проста математика зараз з економіки заберуть 350 тис чоловіків, тих що на фронті в економіку не повернуть, вони будуть дома але не працюватимуть, не стр додану вартість, тому з них податків не буде,. Втікло за кордон 650 тис чол і виїхало більше 1.5 млн жінок, витрати на війну 5 млрд в день, міжнародну допомогу не можна використ на армію, так от ДЕ будемо брати гроші? І друге, що робити з тими людьми яких ви не заставите піти в армію, вони готові і в тюрьму, Малюська до речі писав, що у нас збільшилась кількість увязнених, тому він пропонує засуджених за вбивство на фронт, щоб зменщити витрати
Удалено администрацией...
Isa Dora• 19 апреля 2024
Ответ дляРойЛеля
Її нам не виграть. Можна тільки зупинить хоч як є
И 9 дизлайков неужели люди до сих пор верят в победу?

Svitlo_• 19 апреля 2024
Ответ дляMe7
Удалено администрацией...
Це в наших силах щось змітити? 2 світова продовжувалась 6 років. Ви думаєте люди цього хотіли?
чаревна• 19 апреля 2024
Ответ дляDumky
Удалено администрацией...
JENYABEST• 19 апреля 2024
Ответ дляJave
Кого завгодно аби не нинішнього чи то черчиля, чи то рейгана.. от реально мені вже байдуже хто..гірше ніж зеленського, важко вибрати президента
Ну нет так уже точно нельзя, и Зеленский тому пример
МиссКаприз• 19 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
В 2021 по Астрологии рассчитывалась дата начала войны, ошибка была в 3 дня - 27.02.2022 получалось
Svitlo_• 19 апреля 2024
Ответ дляВаш психолог
А мені таке більше подобається.
Ми тільки за. Скоро побачимо.
_ЯгодаМалина_• 19 апреля 2024
Ответ дляВаш психолог
А мені таке більше подобається.
Было бы замечатльно. Но вы знаете что во сне нельзя читать,увидеть цифры или писать...Это научно доказано
liss• 19 апреля 2024
Удалено администрацией...
Jave• 19 апреля 2024
Ответ дляJENYABEST
Впевнена гірше за нього важко вибрати когось..тому ми нічого не втрачаємо
natallochka• 19 апреля 2024
Сегодня Израиль бомбил Иран. Я надеюсь когда эти сволочи прекратят поставки то и у нас поспокойнее будет
neortoju• 19 апреля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
интересная вы
а как вы себе видите победу?
захватить рашку?
У вас очень непопулярное мнение. Тут думают, что если договоримся, то они снова нападут, а если выйдем на границы 91-го и они отстанут. А после границ 91-го они не могут снова пойти? Но мы туда не выйдем, а погибнут миллионы. Количество людей там ’немного’ побольше будет.
Jave• 19 апреля 2024
Ответ дляМиссКаприз
Ну а зараз у вас також помилка в 4 роки і пару місяців)
uul• 19 апреля 2024
Ответ дляMe7
Удалено администрацией...
Вы здесь зря такое пишите,сейчас набегут жалобщицы и отправят Вас в бан. У меня квартиранты из Энергодара и они до такой степени хотят вернуться домой, что уже сидят на ад и в полном отчаянии. Очень жалеют,что приехали в Киев,но увы, ему 54 года, и ’свободная’ страна его не отпускает домой,так как ещё может его мобилизировать(.

Леска• 19 апреля 2024
Коли або росія втратить імперські амбіції - розпадатися або буде своїх стільки проблем, що буде не до України.
neortoju• 19 апреля 2024
Ответ дляMe7
Удалено администрацией...
Как это никому? Сам говорил, что должен маме и папе.
РойЛеля• 19 апреля 2024
Ответ дляWhiteWidow
Удалено администрацией...
Легко ви чужими життями розпоряжаєтесь
Леска• 19 апреля 2024
Ответ дляHаташа
Никогда. Только что спорили на работе: я за переговоры, остановить боевые действия. Вывод: я поддерживаю страну террориста

Может я чего-то не понимаю? Какой выход из сегодняшнего положения и перспектив видят урапатриоты?
В 2014 -15 році зупинили відносно. Далі що?
МиссКаприз• 19 апреля 2024
Ответ дляJave
Нехай так буде. Я взагалі відповідала людині, яка єдина в цій темі написала дату, яку я знаю з початку війни. І теж дужеее не хотіла в це вірити.
РойЛеля• 19 апреля 2024
Ответ дляJENYABEST
Кого вы хотите выбрать ?
Побачимо хто буде пропонуваться
Hаташа• 19 апреля 2024
Ответ дляMe7
Удалено администрацией...
Вы просто провокатор? Напуркуа так делать?!
Вот поэтому любые размышления на тему войны уже инакомыслие и порицается. Понятно...
Falcon82• 19 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Особисте? Розумію
Jave• 19 апреля 2024
Ответ дляМиссКаприз
І я не хочу вірити чи багато людей витримає ще 6 років аду в якому живуть зараз люди в Україні..
JENYABEST• 19 апреля 2024
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
МиссКаприз• 19 апреля 2024
Ответ дляJave
4 роки.