19 апреля в 07:55

Когда кончится война???

Я в отчаянье...
показать весь текст
Хеленка_Хм 19 апреля в 08:25
Ответ дляOdilie
В Германию после Второй мировой инвестировали Штаты и Британия. И там не пи...дила власть деньги, как у нас. Поэтому, рассчитывать на восстановление и экономический подъём в случае поражения у нас, не стоит.
Лично я, видя и анализируя ситуацию, не рассчитываю ни на что хорошее , скорее наоборот.
3 2
WhiteWidow 19 апреля в 08:26
Ответ дляMe7
Удалено администрацией...
РойЛеля 19 апреля в 08:26
Ответ дляclernikol
Уже раз зупинили. Знаєте чим закінчилося? Повномаштабним вторгненням. Ви дійсно вважаєте, якщо ми зараз поступимося і знову віддамо частину територій, то завтра вони не продовжать?
А у нас є вибір? Я теж хочу найкращої перемоги. Але на третій рік війни союзники вирішили, що з них досить.
То який вихід, коли і збивати ракети нема чим? Нема чим тримать фронт, не те щоб щось відвоювати. Роками тримать фронт і хоронить людей ЦЕ Є ВИХІД?
У нас вчора 100 тис місто перекрили всі виїзди БТР і кожну машину трусили тцк. Місто повністю паралізували. А далі що буде?
Я теж хотіла б повної перемоги, кордони 2022. Але це нереально. Давайте будемо реалістами
38 7
JENYABEST 19 апреля в 08:26
Ответ дляРойЛеля
Здатися, це коли курка висить на будівлях Мукачево.
А нам хоч би зупинить і перевести дух. Перевибрать владу і готуваться до наступного удару. Тільки вже серйозно, без шашликів
Кого вы хотите выбрать ?
автор Me7 19 апреля в 08:27
Ответ дляWhiteWidow
Удалено администрацией...
mari_klim 19 апреля в 08:27
Ответ дляРойЛеля
Здатися, це коли курка висить на будівлях Мукачево.
А нам хоч би зупинить і перевести дух. Перевибрать владу і готуваться до наступного удару. Тільки вже серйозно, без шашликів
Якщо закінчиться перемовинами на вимогах раши, інша влада вже буде проросійська. Все до цього йде.
12 1
Хеленка_Хм 19 апреля в 08:27
Ответ дляЕжеви4ка
Именно в Харькове странно думать о переговорах - перспектива через несколько лет попасть в оккупацию
В Харькове при таких обстрелах еще дожить надо эти несколько лет.
Стрекоза любви 19 апреля в 08:27
Ответ дляFalcon82
Коли не буде бажаючих на ній заробляти
Удалено администрацией...
Espresso_caffe 19 апреля в 08:27
Ответ дляMe7
Удалено администрацией...
ви несете якусь чухню
Kusalochka 19 апреля в 08:28
Думаю, ещё года 3-4.
2 1
Jave 19 апреля в 08:28
Мені єдине цікаво, шановні які готові воювати до виграшу: проста математика зараз з економіки заберуть 350 тис чоловіків, тих що на фронті в економіку не повернуть, вони будуть дома але не працюватимуть, не стр додану вартість, тому з них податків не буде,. Втікло за кордон 650 тис чол і виїхало більше 1.5 млн жінок, витрати на війну 5 млрд в день, міжнародну допомогу не можна використ на армію, так от ДЕ будемо брати гроші? І друге, що робити з тими людьми яких ви не заставите піти в армію, вони готові і в тюрьму, Малюська до речі писав, що у нас збільшилась кількість увязнених, тому він пропонує засуджених за вбивство на фронт, щоб зменщити витрати
32 3 1
liss 19 апреля в 08:28
Ответ дляOllka
Ну якщо ви за перемовини. Розпишіть умови, прийнятні для обох сторін, щоб вони ще й виконувались. І як думаєте скільки паша їх буде виконувати?
Тобто в країні, де все поставлено на військові рейки, де люди працюють тисячами на виробництві озброєння, де люди отримують по ті 200 тис на війні, прийдуть в скажуть:
’Все. Згортаємо виробництво, більше озброєння не виробляємо, всі по домівках. Розрахуємо в бухгалтерії. Всі військові до домівках, зброю здати, 200 тис закінчились. Шукайте роботу. Підприємства закриваємо, консервуємо, обладнання на брухт. Хто отримує з цього ’бариші’ вибачте, ми війну закінчили. І т.д.’.
Ви думаєте так буде?
Мы думаем что когда перестанут давать транши кредитные нам по причине что нам нечем их отдавать , а на дело они не пойдут а по карманам . Налогоплательщиков выловят и останутся силовики которые на броне те которые тоже жрали с бюджета , будет коллапс системы . А потом думаете как будет ))
Я думаю так , народ останется сколько его останется , а остальные поедут какие там уже направления есть ) Англия , Молдавия .. опытные же люди военные там сейчас )) сидят тихо …
7 4
МиссКаприз 19 апреля в 08:28
Ответ дляSvitlo_
Май-июнь 28-го
24 3 2
автор Me7 19 апреля в 08:28
Ответ дляmari_klim
Якщо закінчиться перемовинами на вимогах раши, інша влада вже буде проросійська. Все до цього йде.
Удалено администрацией...
JENYABEST 19 апреля в 08:29
Ответ длячаревна
Жаль нет реакции среднего пальца)) для некоторых коментов
Поддерживаю рука лицо слабовато.
Еще не хватает я в шоке - с выпученными глазами.
Viktoria_St 19 апреля в 08:29
Ответ дляT_Sp
Добре, що ВАМ не виграть. МИ виграєм, в тому числі у таких як Ви
Можно поинтересоваться, а что Вы делаете для победы? Только не надо писать про донаты, донаты хорошо, Но если вы не на передовой то это не значит что ВЫ победите. Посмотрите сколько желающих получить повестку и пойти служить, вот вам и ответ
17 1
автор Me7 19 апреля в 08:29
Ответ дляЕжеви4ка
Именно в Харькове странно думать о переговорах - перспектива через несколько лет попасть в оккупацию
Удалено администрацией...
Julieta78 19 апреля в 08:29
Ответ дляМиссКаприз
Май-июнь 28-го
А градусы чего, стесняюсь спросить?...
РойЛеля 19 апреля в 08:30
Ответ дляclernikol
А якщо за пару днів і вас захоплять, то теж ваш дім разом з вами віддати?
Ви на приколі, не інакше. Умовно за ваш чи мій дім має загинути 100 тис чиїхось синів?
Не зависока ціна за вашу чи мою хату?
31 6 3
Karamelka-Ольга 19 апреля в 08:31
Ответ дляPlayland
О, почався масовий сеанс
«все пропало»
А ще не все пропало?
8 6
МиссКаприз 19 апреля в 08:31
Ответ дляJulieta78
А градусы чего, стесняюсь спросить?...
Это Астрология
5 4
Viktoria_St 19 апреля в 08:31
Ответ дляРойЛеля
А по іншому не буде нічого. І мужиків не буде, і зруйноване все, що дає можливість функціонувать державі, під нуль ракетами.
Нам вже навіть нічим збивать ракети. То чим фронт тримать? Людьми?
И люди туда не хотят. Посмотрите что творится с этими повестками
19 1
автор Me7 19 апреля в 08:31
Ответ дляМиссКаприз
Май-июнь 28-го
Удалено администрацией...
Julieta78 19 апреля в 08:31
Ответ дляМиссКаприз
Это Астрология
Я не это спрашивала.
Ваш психолог 19 апреля в 08:31
Ответ дляМиссКаприз
Май-июнь 28-го
А мені таке більше подобається.
34 11 4
Jave 19 апреля в 08:31
Ответ дляJENYABEST
Кого вы хотите выбрать ?
Кого завгодно аби не нинішнього чи то черчиля, чи то рейгана.. от реально мені вже байдуже хто..гірше ніж зеленського, важко вибрати президента
РойЛеля 19 апреля в 08:32
Ответ дляТигрик 62
Ще й фладу приплели.
Саме наша влада і винна?
А наша влада не винна?
Винна ще й як
26 6
МиссКаприз 19 апреля в 08:32
Ответ дляВаш психолог
А мені таке більше подобається.
Дай Бог, но не верю:(
Dumky 19 апреля в 08:32
Удалено администрацией...
чаревна 19 апреля в 08:33
Ответ дляMe7
Удалено администрацией...
Не в одном Харькове гибнут мирные люди. Вся Украина ненавидит кацапов, но никто не собирается им сдаваться.
14 8