Білка в колесі• 15 мая 2024

Яка їжа переносить вас у ностальгічне дитинство?

наприклад, як в сюжеті Рататуй
Губка Боб• 15 мая 2024
суп.
воспоминание о голодном детстве.
когда не было ни яблок, ни творога, ни салата,
один только суп и больше ничего

Как_б_не_так• 15 мая 2024
Немає такої. Може з хлібом, вмоченим у воду а потім в цукор спрацювало б) але я таке вже не можу їсти)))
75В• 15 мая 2024
Давно уже нет такого, хотя детство было голодным. И черный хлеб с маслом и солью был за огромное счастье
Да будет так• 15 мая 2024
Шовковиця))) Ми , як малі були , у бабусі в селі мабудь і жили на тіх деревах)) зранку поїмо, і в садок до шовковиці. І біла була, і чорна, і рожева. Великі соковиті ягоди.
Це для мене був ділікатес покруче цукерок))
Наизнанку• 15 мая 2024
Котлеты в панировке как в садике, гуляш, сметана-радуга, мороженое в металлических стаканчиках как в советских кафе)))
Не знаю какой сюжет у рататуй. Пишу о счастливом детстве, почему-то в теме пишут о голодном
Столічна штучка• 15 мая 2024
Запах манної каші в дитячому садочку,так і починає підташнювати та нагадувати дитинство. Фу ненавиджу цей запах. Хоча домашню кашу обожнюю
Да будет так• 15 мая 2024
Ответ для75В
Ми їли у бабусі спечений хліб з олією пахущею і цибулею зеленою. Нормальної їжі було вдосталь, а нам це подавай. Короче в селі з сестрою відривались по їжі на повну)) Горох, кукуруза.
Леопардові панчохи• 15 мая 2024
Печенье в молоке. Иногда такое делаю себе)
Зажуженная Жужжа• 15 мая 2024
Бабусині коржі смажені

Eva030330• 15 мая 2024
Творожная запеканка в саду) ну прямо бомба
ЯсноВидящая• 15 мая 2024
Нет такой еды. Наоборот, у меня никогда не было аппетита, но в меня все время запихивали еду. Так что с ужасом вспоминаю все вкусы.
АдеКВАтная• 15 мая 2024
Яєшня на вершковому маслі. Тато смажив мені після прогулянки. Запам´яталося і роблю лише так, щоб знову це згадувати.
Раз одела не бу• 15 мая 2024
Клубника со сметаной
Помилуйте мадам• 15 мая 2024
Морс із журавлини (клюквенный морс). Бабуся такий робила постійно.

Ще капустняк, а це вже друга бабуся готувала. Я прям дійсно поринаю від запахів та смаку в атмосферу дитинства. Це так цікаво, як воно діє, і чи це науково досліджено, прям смакова пам´ять.
Кашка-маняшка• 15 мая 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я тоже когда увидела тему, сразу вспомнила о молоке с печеньем. Теплое молоко, туда ломаешь печенье такое квадратное и ешь ложкой))
Цідило правди• 15 мая 2024
Суниці або малина з цукром та сметаною.
Чи не єдиний десерт, доступний у селі. Зразу асоціації з дитинством та канікулами в селі у бабці.
Вимагаю спілкування• 15 мая 2024
Справжня домашня курочка спечена в печі,борщ,суп із печі,смажена дрібна молода картопля з домашнім кисляком,різна випічка бабусина.Але цього всього я вже більше ніколи не спробую,бо бабусі вже давно немає.
Папина дочка• 15 мая 2024
Хімоза всяка
Double bubble, тік так фруктовий, палички салют
Прямо смак шкільних років
К@пусто4к@• 15 мая 2024
Бабусині оладки з вишнею і шовковицею))

Диверсификация• 15 мая 2024
Якийсь дивний салат робила мені бабуся,відварена картопля , солоні огірки, цибуля і олія ( наче ще трохи оцту було) , але мені він дуже подобався
Бавовнятко• 15 мая 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
А я люблю на печенье сливочное масло намазать) мама так в детстве делала мне
bibizyana• 15 мая 2024
Хлеб + масло + сахар)) это у бабушки со свежим батоном)) пища богов) сейчас такое позволить себе не могу
Залетна Я тут• 15 мая 2024
Ответ дляДиверсификация
Це звичайний картопляний салат.
Бандитка Сью• 15 мая 2024
Мамин розсільник. Я такий варити не вмію, хоч трісни. А у мами він такий самий, як у бабусі був) і ще чай чорний з мʼятою ввечері) це така традиція ще з дитинства. Досі його собі заварюю, щоб затишно посидіти.
bibizyana• 15 мая 2024
Ответ дляДиверсификация
Бабушка немка? У них есть похожий салат
Агент Пинкертона• 15 мая 2024
Бутерброди з маслом Rama😁 А взагалі багато тих, що готує мама
Диверсификация• 15 мая 2024
Ответ дляbibizyana
Бабушка немка? У них есть похожий салат
Ні, українка , треба сьогодні подзвонити , запитати , що там було напевно.
куркулиха• 15 мая 2024
Батон, смородинове варення і молоко - все разом)
Солодкий перекус перед сном)
bibizyana• 15 мая 2024
Ответ дляДиверсификация
Добре що бабуся жива ❤️🌸🌷
І ви їй подзвоните ❤️
Нічого вдягти• 15 мая 2024
Жареная вареная колбаса и макароны (такие короткие толстые трубочки).