Білка в колесі• 15 мая 2024
Яка їжа переносить вас у ностальгічне дитинство?
наприклад, як в сюжеті Рататуй
Губка Боб• 15 мая 2024
суп.
воспоминание о голодном детстве.
когда не было ни яблок, ни творога, ни салата,
один только суп и больше ничего
воспоминание о голодном детстве.
один только суп и больше ничего
Как_б_не_так• 15 мая 2024
Немає такої. Може з хлібом, вмоченим у воду а потім в цукор спрацювало б) але я таке вже не можу їсти)))
75В• 15 мая 2024
Давно уже нет такого, хотя детство было голодным. И черный хлеб с маслом и солью был за огромное счастье
Да будет так• 15 мая 2024
Шовковиця))) Ми , як малі були , у бабусі в селі мабудь і жили на тіх деревах)) зранку поїмо, і в садок до шовковиці. І біла була, і чорна, і рожева. Великі соковиті ягоди.
Це для мене був ділікатес покруче цукерок))
Наизнанку• 15 мая 2024
Котлеты в панировке как в садике, гуляш, сметана-радуга, мороженое в металлических стаканчиках как в советских кафе)))
Не знаю какой сюжет у рататуй. Пишу о счастливом детстве, почему-то в теме пишут о голодном
Столічна штучка• 15 мая 2024
Запах манної каші в дитячому садочку,так і починає підташнювати та нагадувати дитинство. Фу ненавиджу цей запах. Хоча домашню кашу обожнюю
Да будет так• 15 мая 2024
Ответ для75В
Ми їли у бабусі спечений хліб з олією пахущею і цибулею зеленою. Нормальної їжі було вдосталь, а нам це подавай. Короче в селі з сестрою відривались по їжі на повну)) Горох, кукуруза.
ЯсноВидящая• 15 мая 2024
Нет такой еды. Наоборот, у меня никогда не было аппетита, но в меня все время запихивали еду. Так что с ужасом вспоминаю все вкусы.
АдеКВАтная• 15 мая 2024
Яєшня на вершковому маслі. Тато смажив мені після прогулянки. Запам´яталося і роблю лише так, щоб знову це згадувати.
Помилуйте мадам• 15 мая 2024
Морс із журавлини (клюквенный морс). Бабуся такий робила постійно.
Ще капустняк, а це вже друга бабуся готувала. Я прям дійсно поринаю від запахів та смаку в атмосферу дитинства. Це так цікаво, як воно діє, і чи це науково досліджено, прям смакова пам´ять.
Кашка-маняшка• 15 мая 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Печенье в молоке. Иногда такое делаю себе)
Я тоже когда увидела тему, сразу вспомнила о молоке с печеньем. Теплое молоко, туда ломаешь печенье такое квадратное и ешь ложкой))
Цідило правди• 15 мая 2024
Суниці або малина з цукром та сметаною.
Чи не єдиний десерт, доступний у селі. Зразу асоціації з дитинством та канікулами в селі у бабці.
Вимагаю спілкування• 15 мая 2024
Справжня домашня курочка спечена в печі,борщ,суп із печі,смажена дрібна молода картопля з домашнім кисляком,різна випічка бабусина.Але цього всього я вже більше ніколи не спробую,бо бабусі вже давно немає.
Папина дочка• 15 мая 2024
Диверсификация• 15 мая 2024
Якийсь дивний салат робила мені бабуся,відварена картопля , солоні огірки, цибуля і олія ( наче ще трохи оцту було) , але мені він дуже подобався
Бавовнятко• 15 мая 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
А я люблю на печенье сливочное масло намазать) мама так в детстве делала мне
Залетна Я тут• 15 мая 2024
Ответ дляДиверсификация
Це звичайний картопляний салат.
Бандитка Сью• 15 мая 2024
Мамин розсільник. Я такий варити не вмію, хоч трісни. А у мами він такий самий, як у бабусі був) і ще чай чорний з мʼятою ввечері) це така традиція ще з дитинства. Досі його собі заварюю, щоб затишно посидіти.
Диверсификация• 15 мая 2024
Ответ дляbibizyana
Бабушка немка? У них есть похожий салат
Ні, українка , треба сьогодні подзвонити , запитати , що там було напевно.
куркулиха• 15 мая 2024
Батон, смородинове варення і молоко - все разом)
Солодкий перекус перед сном)
Нічого вдягти• 15 мая 2024
Жареная вареная колбаса и макароны (такие короткие толстые трубочки).