Дівчата, вітаю!
Мені 45 років, двоє дітей 12 і 16 років. Батьки поруч є, для підстраховки.
Хочу влаштуватися на посаду діловода в ЗСУ, щоб чоловіку дали відстрочку. Я в такому випадку буду військовою.
Хвилює ще навчання, яке триватиме місяць. Як воно проходить для жінок?
Хто працює чи родичі ваші працюють все нормально?
Помилуйте мадам• 15 мая 2024
сегодня ты - деловод, а завтра - переведен по приказу и держишь посадку.
рукиЖимолости• 15 мая 2024
Бивша колега майже з початку війни працює бухгалтером. Задоволена. Зарплата хороша. Підводних каменів не було.
Але не знаю стрьомно. Хрін його знає,що буде. Будете військовозобов´язана. А це ризик.
ВсеЧетко• 15 мая 2024
Так там же потрібно в районі бойових дій працювати чи ні? Чи це в офісі недалеко від дому?
Своего не предлагать• 15 мая 2024
Ответ дляЛеди Г
Серйозно?! Можна я за вами займу чергу?
Зачем очередь? Вакансий достаточно
Леди Г• 15 мая 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Зачем очередь? Вакансий достаточно
Вакансій діловодстводів?
Голодаю• 15 мая 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Если ты мужчина,то да.
Женщин прям в посадку не кидают, но можно переехать в горячую точку)
Своего не предлагать• 15 мая 2024
Ответ длярукиЖимолости
Конечно риск. Уволиться не сможет. Куда послали - туда и едет
Міняйловна• 15 мая 2024
Ответ длярукиЖимолости
Вона на місті нікуди не переводили її від далено від дому? Працює на одному місці?
Своего не предлагать• 15 мая 2024
Ответ дляВсеЧетко
Куда скажут. Знакомая в р-не боевых действий бухгалтером работает
НетЕщеНаверное• 15 мая 2024
Деловод скорее всего гражданский, а не военный. Соседка в тцк работает, гражданская
Спасу мир• 15 мая 2024
Ответ дляГолодаю
Если ты мужчина,то да.
А можно ещё дроном по башке получить, не обязательно в посадке сидеть)
Своего не предлагать• 15 мая 2024
Ответ дляЛеди Г
Вакансій діловодстводів?
Да. Посмотрите на ворк.юа
Міняйловна• 15 мая 2024
Ответ дляСпасу мир
Якщо сидиьть в частині то да, стрьом
Голодаю• 15 мая 2024
Ответ дляСпасу мир
Этим можно и дома получить
ВсеЧетко• 15 мая 2024
Цікаво, а на учебку діловодів на полігон посилають стройову службу проходити?
Своего не предлагать• 15 мая 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Военнообязанная
рукиЖимолости• 15 мая 2024
Ответ дляМіняйловна
Вона працює в своєму місці. Ще пощастило не далеко від дому. Скоріше всього влаштовувалась так через знайомих. Десь вже 2 роки працює. У відпустку пускають, і відпрашуватись можна, роботи багато. Ставка плюс премії
Це 100% переїзд в те місто, куди скажуть. Навчання для жінок більш-менш, вони окремо живуть від чоловіків. Але все одно тренуються до того, що кров з носа і блювота. З 20 жінок навчання закінчують 10, саме ті не закінчують, що на діловода. Це реально важко. І діловод в ЗСУ - це зараз дуже неприємна спеціальність, бо бачиш хабарі, а сказати не можеш, відкати бачиш і плачеш. В мене знайомий військовослужбовець після поранення став діловодом у тилу і каже, що це гірше, ніж воювати.
рукиЖимолости• 15 мая 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ні, у моєї знайомої звання. У військовому солдат, щось типу такого
Стрибну в гречку• 15 мая 2024
А дітям мама вже не треба? Чи ви думаєте ви зможете додому їздити?) 15 днів 2 рази в рік і це якщо дуже пощастить. Тому що зараз, наприклад, багатьом бригадам взагалі відпустки заборони
рукиЖимолости• 15 мая 2024
Ответ дляЮля-ffda
Поржала. Моя знайома кг 80-85 ваги. Ще більше поправилась. Харчують безкоштовно
ВсеЧетко• 15 мая 2024
Ответ дляyulisa
Так, сказали, що місяць буде учебка
А влк потрібно проходити?
рукиЖимолости• 15 мая 2024
Ответ дляyulisa
Так зараз скрізь стрьомно
Ні, в плані того, що я песиміст. Боюсь окупації, здачі країни. І що можуть здати списки тих хто служив. У цьому сенсі.
Сама купляю квіти• 15 мая 2024
Сегодня деловод, завтра штурмовик. Вы подумайте. По факту, знакомая работала, еле ушла. Уволиться оттуда ой как не просто.