19 апреля в 09:44

Як підготуватися до поїздки в авто на 6-8 годин з 10-місячною дитиною?

Вітаю, поділіться своїм досвідом поїздок з дитиною, будь ласка. Скоро плануємо поїхати у відпустку, дитині буде 10 місяців, їхати на авто, дорога займе приблизно 7-8 годин(це звісно якщо без перерв рахувати, а так не можна). Можливо Коли краще виїжджати, у котрій годині, як часто робити перерви? Як організувати харчування дитині? І звісно як організувати її дозвілля?
neortoju 19 апреля в 09:46
Паучи, банки.
Игрушки, мультики.
За остановки сами поймёте.
Выезжать в дневной сон.
vecya 19 апреля в 09:47
Вы сами с ребёнком или ещё кто-то с вами?
Mary8478580 19 апреля в 09:50
Мы всегда на море выезжали ночью, но сейчас не выедешь. Потому я бы рекомендовала за часа 2 до дневного сна. По-наяалу интересно будет, потом надоест и поспит потом уже будете развлекать
anabelia 19 апреля в 09:59
Ми з великою дитиною виїжджали в 3 ночі. Спала майже всю дорогу. Дивіться, яка у вас ситуація. Легше їхати , коли нема сонця.
AmazingLady 19 апреля в 10:14
Хотя бы в пять утра выезжать, если вы в Украине. И готовиться к п.з.д.ц.у
Свята 19 апреля в 10:24
Удобное автокресло. Выезжать за 2 часа до сна. С собой перекусы
ivanna.0412 19 апреля в 10:30
Дітки часто сплять в машині. Завантажте пісеньки. Наш бульку з ютуба любить слухати
автор Анна-4c48 19 апреля в 10:31
Ответ дляvecya
Вы сами с ребёнком или ещё кто-то с вами?
Папа за рулем, мы с малышом сзади.
автор Анна-4c48 19 апреля в 10:34
Ответ дляMary8478580
Мы всегда на море выезжали ночью, но сейчас не выедешь. Потому я бы рекомендовала за часа 2 до дневного сна. По-наяалу интересно будет, потом надоест и поспит потом уже будете развлекать
Ну вот я тоже так думаю, выехать сутра, собраться и как раз до первого сна пару часов попытаться поразвлекать, потом часа 1,5 сна если все ок, то уже почти полпути)
Просто обычно же ребенок ползает, встает, активничает, а тут столько сидеть, думали еще манеж взять, чтобы если что на остановках кормить и хоть немного дать ему полазить хотя бы в манеже.
автор Анна-4c48 19 апреля в 10:35
Ответ дляanabelia
Ми з великою дитиною виїжджали в 3 ночі. Спала майже всю дорогу. Дивіться, яка у вас ситуація. Легше їхати , коли нема сонця.
Як би не комендантська година, то мабуть так би і зробили.
автор Анна-4c48 19 апреля в 10:35
Ответ дляAmazingLady
Хотя бы в пять утра выезжать, если вы в Украине. И готовиться к п.з.д.ц.у
Почему готовиться?
vecya 19 апреля в 10:41
мы ехали с 9-ти месячным малышом 18 часов Большую часть дороги малыш спал Останавливались на заправках, где есть кафешки, чтоб погулять, выезжали в 6 утра, ребенок досыпал в машине, ну и удобное автокресло было, с режимом ’сон’. в общем без проблем
Allaif 19 апреля в 10:42
Ваш по ідеї мав би час від часу спати -ще маленький. Їдьте за кілька годин до денного сну. Візьміть іграшки, якісь печеньки дитячі, напої щоб під рукою, мультики. Якщо на грудному ще, то це дуже круто, якщо п´є суміш, візьміть термос з теплою водою, оскільки не завжди є можливість зупинитися на заправці, а суміш треба вже. Зручний одяг щоб легко було одягати під час зупинок. Кожні 2 год робіть зупинки , а в час, коли спатиме максимально їдьте.
svetac 19 апреля в 14:23
купували пакетик дешевих різних іграшок дитині, щоб по черзі витягати і давати в дорозі. Починає капризувати - нова іграшку і відразу увага на неї. Потім їх викидали або ховали до наступного разу. Ну і розрахувати, щоб в дорогу потрапив час сну (коли спить зазвичай). Ще записували казки, щоб слухати, там зазвичай монотонний голос читає і дитина швидко стає сонною.