19 апреля в 09:56

майстер манікюру на дому. це нормальна ситуація чи ні?

Роблю манікюр у дівчинки вдома, роки 2 вже. мені іі порадила подруга.
Якість гарна, стерилізація, все таке, та й дешевше трохи, ніж в салоні.
Минулого разу я попросилася у неї в туалет (перший раз за ці два роки), але вона мені відмовила, сказала, що не пускає клієнтів в свій туалет.
Як на мене це не норма. Чи нормально?
Вже пора на манікюр знов, і думаю, йти до неї знов чи ні. Не хочеться щось. Невже всі хто приходять не ходять в туалет
73 17 9
dulenok 19 апреля в 09:57
да, норма.
AmazingLady 19 апреля в 09:57
А потом такие девочки орут что у них пенсия 2400..
автор БоХатая 19 апреля в 09:58
Ответ дляAmazingLady
А потом такие девочки орут что у них пенсия 2400..
питання не в цьому.
Все і одразу 19 апреля в 09:58
Мені не норма.
Ви як клієнт обираєте чи підходить це Вам, чи ні.
Електрохарчування 19 апреля в 09:58
Ну я б запропонувала вибір - чи тут чи на горщик)
32 2 1
Ганцю в кєдах 19 апреля в 09:58
Для меня это не нормально.
Смурфик 19 апреля в 09:58
Платіть в салоні більше і ходіть в туалет
55 41
Большой секретик 19 апреля в 09:58
Ответ дляAmazingLady
А потом такие девочки орут что у них пенсия 2400..
Ті хто відробив від дзвінка до дзвінка, на льонокомбінаті наприклад, як моя мама, теж мають 2400.
78 22 3
Молчалка 19 апреля в 09:59
У меня знакомая пускала. Пока клиентка там не пропала на долго. Оказалось ноги в умывальник мыла. ’а шо тут такова?’
82 9 1
AmazingLady 19 апреля в 09:59
Ответ дляБольшой секретик
Ті хто відробив від дзвінка до дзвінка, на льонокомбінаті наприклад, як моя мама, теж мають 2400.
Моя мама отработала от звонка до звонка и у нее не 2400
60 метрів сметани 19 апреля в 09:59
Ответ дляAmazingLady
А потом такие девочки орут что у них пенсия 2400..
Такі дєвочки до 40 років вже мають дві квартири для оренди.

Заходила в кабінет пенсійного - калькулятор пенсії - 2400
Стаж 18 років, останні зарплати 200- 250 тис за рік
Инфотуфелька 19 апреля в 09:59
Взагалі не розглядала б манікюрів на дому
22 7
Посудомойка 19 апреля в 09:59
Нет, не норма, если она сделала себе кабинет дома значит обязана обеспечить все условия для клиента
Цветов Мне срочно 19 апреля в 09:59
На манікюр до додому не ходжу але діти ходять до репетитора, то за потреби користуються туалетом. Хоч я завжди нагадую сходити вдома
31 1
AmazingLady 19 апреля в 09:59
Ответ дляБоХатая
питання не в цьому.
И в этом тоже
Играю у края 19 апреля в 09:59
Для мене не норма. Тому роблю в салоні, а не у надомниць. Бо на дому може ще паралельно борщ варити з пилянням нігтів і домашку з дітьми робити.
Та_все_ок_будет 19 апреля в 09:59
Не норма. Яку альтернативу вона пропонувала?
Большой секретик 19 апреля в 10:00
Ответ дляAmazingLady
Моя мама отработала от звонка до звонка и у нее не 2400
2600?
Молчалка 19 апреля в 10:00
Ответ дляAmazingLady
Моя мама отработала от звонка до звонка и у нее не 2400
У меня отец ветеран труда был. Токарь высокого разряда. 3200 пенсия. Обалдеть как много
41 6
Чеширская кошечка 19 апреля в 10:00
Для мене не норм
Я б подумала чи йти до неї знов.
Приймаючи на дому вона мала б передбачити, що клієнт може захотіти в туалет або попити води
61 1
AmazingLady 19 апреля в 10:00
Ответ для60 метрів сметани
Такі дєвочки до 40 років вже мають дві квартири для оренди.

Заходила в кабінет пенсійного - калькулятор пенсії - 2400
Стаж 18 років, останні зарплати 200- 250 тис за рік
Хоть и салют квартиры но будут орать что пенсия маленькая
19 6
автор БоХатая 19 апреля в 10:00
Ответ дляТа_все_ок_будет
Не норма. Яку альтернативу вона пропонувала?
ніяку. просто сказала вибачте але ні. ще трохи і закінчимо. якось так
29 10
dulenok 19 апреля в 10:01
хожу к девочке в своем доме...дешевле, удобнее, все устраивает. Делает в одной комнате...чего мне по другим помещениям шастать. Если мне , как клиенту, хочется чай/кофе/туалет, то пойду конечно в салон.
41 7 3
автор БоХатая 19 апреля в 10:01
Ответ дляЧеширская кошечка
Для мене не норм
Я б подумала чи йти до неї знов.
Приймаючи на дому вона мала б передбачити, що клієнт може захотіти в туалет або попити води
отож і я думаю
Посудомойка 19 апреля в 10:01
Я лично не люблю услуги на дому, но если уже их предоставляют то должен быть туалет.
Моя мастер искалала как то кабинет под аренду, ей предложили островок, она отказалась потому что там нет туалета
автор БоХатая 19 апреля в 10:02
Ответ дляdulenok
хожу к девочке в своем доме...дешевле, удобнее, все устраивает. Делает в одной комнате...чего мне по другим помещениям шастать. Если мне , как клиенту, хочется чай/кофе/туалет, то пойду конечно в салон.
ну как бы я же не знала, захочется мне в туалет или нет. кстати, чай и кофе предлагает
26 3 1
Тушьмушьнюшь 19 апреля в 10:02
Ответ дляAmazingLady
Моя мама отработала от звонка до звонка и у нее не 2400
А моя 41 відпрацювала і у неї - 3 з хвостиком, тато 37 - до трьох тис. Тому не треба мамками мірятися.
дякую аж підскакую 19 апреля в 10:02
Считаю ситуацию нормой.
Но меня и в туалет пускают, и водой/чаем напоят, я быстро схожу с мастерами.

Но ожиданий не стою перед собой, плачу за услугу (а не за доп сервис)
25 2 1
Чеширская кошечка 19 апреля в 10:03
Ответ дляБоХатая
ну как бы я же не знала, захочется мне в туалет или нет. кстати, чай и кофе предлагает
Вибачте, а коли там пити чай/ каву, якщо руки зайняті?
Ну це якщо педикюр, але манікюр ...
автор БоХатая 19 апреля в 10:04
Ответ дляЧеширская кошечка
Вибачте, а коли там пити чай/ каву, якщо руки зайняті?
Ну це якщо педикюр, але манікюр ...
ну так, по трошкм можна сьорбнути)
11 1