очки_ннадо• 19 апреля 2024
Какую овсянку покупаете?
Посоветуйте вкусную, пожалуйста.
Чесно брешу• 19 апреля 2024
Мені сквирянка подобається, особливо 4 злаки. Дуже смачна і вівсянка у них, і навіть та що не вариться а запарюється
Поддакиваю иногДА• 19 апреля 2024
Патика-мотика• 19 апреля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Мне нравится эта. Другие при готовке превращаются в слизкое месиво.
Так, це пластівці вівсяні, а не крупа.
Нагайна• 19 апреля 2024
Купую тільки плющену. Різну беру, непогана Сквирянка. Недавно взяла в сільпо їхню премію - смачна, вариться ніби швидше, ніж сквирянка, і м´якша виходить. Досить чиста, без остюків.
Мої сказали, можна брати.