Топтунша• 19 апреля 2024
Народ, може в когось був висип і лікарі не можуть визначити що це?!
Висип немов комарі покусали. У одному місці зникли, а у іншому з´явились. Лікар не конкретизує, каже, що це алергія. Причину теж не встановили. Призначила укол Флостерон. Вчора вколола. Сьогодні знову обсипало.
Б´ю байдики• 19 апреля 2024
Были такие, но я аллергик, сожрала что-то не то... ставили капельницы, выводили из организма аллерген..
Топтунша
• 19 апреля 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Было, оказалось печень. Кололи уколы- снимали интоксикацию
Після лікування були у Вас ці припадки?
Крем для арбуза• 19 апреля 2024
Дисгідрозна екзема декілька лікарів не могли поставити. Це і чесотка була і грибок.
Топтунша
• 19 апреля 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Ви пролікувались і болячка зникла?
Крем для арбуза• 19 апреля 2024
Ответ дляТоптунша
Ви пролікувались і болячка зникла?
Вона не зникає назавжди, періодами проявляється