60 метрів сметани• 19 апреля 2024

Поясніть по аналізам

Страждаю багато років на свербіж в інтимній зоні. Останнім часом зрозуміла, що свербить не тільки вагіна, а статеві губи й уретра. Стало цікаво, чому мазки і пцр різні роблять лише з піхви, а не з уретри? Вважають, що все змішується? Дякую!
Мульйонерша• 19 апреля 2024
пцр мазки роблять з уретри теж! Діла робить і завжди робила. з піхви і з уретри у 2 різних контейнери.А вам лікуватися треба,бо носите букет

автор 60 метрів сметани • 19 апреля 2024
Ответ дляМульйонерша
Знати б ще, що. Аналізи чисті
Ответ дляМульйонерша
Ви маєте на увазі двічі за кожен аналіз платити, чи як?
Мульйонерша• 19 апреля 2024
Ответ для60 метрів сметани
ви дурна ,чи прикидаєтесь???? це один аналіз.береться одночасно.
одна ціна пцр сосокоб і в Ділі,і в Синево . однаково береться з 2 місць.
в Ділі це 7 пакет.Скрінінінг на всі ЗППП.Найповніший
Ответ дляМульйонерша
Ну он бакпосів, наприклад, з однієї точки
Мульйонерша• 19 апреля 2024
Ответ для60 метрів сметани
бакпосів не пцр .і він ні до чого. пцр з 2 місць
Ответ дляМульйонерша
А може в мене там щось інше, а не іпсш
Лупаю цю скелю• 19 апреля 2024
А может это психологическое?
Ответ дляЛупаю цю скелю
А может это психологическое?
Може, шукаю причину в обох напрямках паралельно