Фенте Фря• 19 апреля 2024
Коліт, Ерозивний проктосигмоїдит
По колоно проктосигмоїдит, по результатам біопсії слабоактивний катаральний коліт, я так розумію не виліковується. В темках писали, що є групи в вайбері, фейсбуці на ці теми, якщо кто може дайте будь ласка ссилки. І ще питання, чи може бути ця хвороба і запори, бо на колоно пішла саме з проблемою запорів уже біля 15 років та періодичними здуттями, іноді коліками.
Фрикаделька• 19 апреля 2024
Я завтра йду на колоно з біопсією. Теж під підозрою коліт. Що Вам призначили? Салофальк? Гормони? В тій групі в ФБ читаю, і розчаровуюсь. Люди мучаться. А воно не виліковне(((
Фенте Фря
• 19 апреля 2024
Ответ дляФрикаделька
Призначили салофальк таблетки, метилурацил, панкреатин та лактовіт на 20 днів, потім до лікаря знов. А і дієту стіл 4
Фенте Фря
• 19 апреля 2024
Ответ дляФрикаделька
Теж перечитала безліч тем тут, це важко. Але мене турбували тільки закрепи та коліки із здуттям пару раз у тиждень, коли на роботі, це не дуже приємно. Дуже співчуваю людям, які мучаться з кровавими проносами по декілька разів у день.
А чому підозра на коліт, які у вас симптоми?
Ответ дляФенте Фря
Вот ссылка на группу
У меня Крона, желаю Вам выздоровления и ремиссии!
Фенте Фря
• 19 апреля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Какой у вас кальпротектин? Катаральный колит это не НЯК
Не здавала
Фенте Фря
• 19 апреля 2024
Ответ дляLizavel
Вот ссылка на группу
Спасибо, вам тоже крепкого здоров´я, терпения и больше не вспоминать про эту болезнь
Фрикаделька• 19 апреля 2024
Ответ дляФенте Фря
У мене кілька років тому (здається 2.5р) були закрепи, потім змінилось навпаки на частіший стілець і болі в кишечнику щодня. 2 роки живу на лопераміді. Колоноскопію минулого літа робили, відеокапсулу за 25тисяч ковтала, робили КТ з контрастом. Діагнозу не має. Допомогає салофальк. Після місяця прийому салофальку кальпротектин прийшов в норму. Але через місяць, тобто місяць без салофальку - і я знов мушу щодня лоперамід пити. Завтра мають брати біопсію в 5 участках. Підозрюють мікроскопічний коліт.
Фрикаделька• 19 апреля 2024
Ответ дляФенте Фря
В той період коли в мене були закрепи мені дуже допомогав псиліум. Це оболонка з насіння подорожника. Безпечний і не викликає звикання. Почитайте і запитайте і лікаря чи таке Вам модна спробувати.
Фляшка на трьох• 19 апреля 2024
Ответ дляФенте Фря
Не здавала
Я бы на вашем месте дообследовалась, если это взк вам с этим жить всю жизнь и пить дорогущие лекарства, если не взк, надо найти причину катарального воспаления, а не просто глотать дорогие препараты на авось. Клиническая картина и колоноскопия у вас не взк
Фенте Фря
• 19 апреля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Спасибо за хорошие советы, врач ничего не назначил из доп анализов, он вообще сказал, что не выписывал бы никакого лечения, ’это диагноз ни о чем, сейчас у каждого такое есть’- его слова, а я в этом вообще ничего не понимаю, вот только читаю информацию, набираюсь опыта, так сказать.
Фляшка на трьох• 19 апреля 2024
Ответ дляФенте Фря
Ну вот вам надо знать общий анализ крови, особенно гемоглобин и соэ, с реактивный белок, кальпротектин, проверить патогены (анализ на микрофлору)-это если искать причину в кишечнике. Но запоры это больше желчный, застой например или гастрит с повышенной кислотностью, поэтому ищите врача. Выздоравливайте
Пустощі-веселощі• 19 апреля 2024
Ответ дляФенте Фря
А по 15-20 разів у день?...(((
Фенте Фря
• 20 апреля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Спасибо большое
Фенте Фря
• 20 апреля 2024
Ответ дляФрикаделька
Добрий вечір, ну що вам сказали на колоноскопії ?
Фрикаделька• 23 апреля 2024
Ответ дляФенте Фря
Добрий день! Візуально все супер. Взяли на дослідження 6 шматочків з кишечника і 5 зі шлунка. Чекаю результати. Тему не закривайте:)