19 апреля в 17:30

Сонцезахисні окуляри для чутливих очей

Може хтось порадить з власного досвіду - як вибирати. Після 45 очі стали тяжко переносити яскраве світло. Звичайні окуляри, яких завжди було достатньо для захисту очей, не повністю вирішують проблему при яскравому сонці.
Бабка_в_кедах 19 апреля в 17:32
Багато років купую Polaroid.
So_so 19 апреля в 17:32
Берите 4ю степень защиты, с поляризацией.
_Alekssandra_ 19 апреля в 17:33
Полароид с поляризацией очень хорошо мне решали такую проблему. Потеряла, купила Гес без поляризации, после Полароида не оно.
Голена блондинка 19 апреля в 17:34
Смотрите с уф защитой и сертификатом. У меня искусственный хрусталик, только в таких и могу.
Поляризация тоже хорошо.
Фрекен бок 19 апреля в 17:37
Просто покупайте очки приличных брендов. По опыту, самые лучшие это Гуччи, потом Рей бен, потом Полароид.
Неваляшкина 19 апреля в 17:44
я задоволена Ray Ban
вони для сонця ідеально
і в них чітко передається колір навіть через чорну лінзу ви бачите що квітка яскраво рожева!
Неваляшкина 19 апреля в 17:45
є в мене окуляри і з поляризацією, але чомусь від них дуже болить голова якщо в них ходити цілий день