дамаБезСобачки• 19 апреля 2024

Языковые курсы. кто вас бесит там?

Меня особенно бесят люди которые хорошо знают, говорят сложными предложениями но которые громче всех ноют и всем говорят что экзамен они не сдадут, ой точно не сдадут. так и хочется по лбу стукнуть
Мюллерная• 19 апреля 2024
Ответ дляАсобеннАя
Ой, автор...в мене трішки інакша ситуація, але теж бісить. Так я вчила англійську ще в 1 класі (далі просто нічого не вчили, це було задля галочки), то в мене, відповідно, залишились ще ті знання. Тобто, читати, писати і перекладати з англійської я можу. А от чого нас не вчили, так це сприймати мову на слух та розмовляти (мова про початок 80-х). Так от прийшла я на курси за кордоном, там всі викладачі - носії. Здаю тест на визначення мови. І тут в мене читання і розуміння тексту аж 8, а розмовні навички аж 7 рівень. Я трішки офігєла, потрапивши до групи, яка вже бігло так спілкується на економічні теми ( з моїм-то словниковим запасом ху із он дьюті тудей, ага). І я одна на групу, хто більш менш розуміє тексти, читає досить непогано, але не розмовляє (доречі, в одногрупників навпаки - розмовляють, але писати і читати не вміють). Коротше, на пальцях пояснювала, що випускатися мені зарано, треба хоч щось повчити)) В процесі спілкувалася з багатьма секретарями, менеджерами і викладачами наполовину з Гугл перекладачем, наполовину, як італійці, жестами) Поки добивалася цілі, хотілося прибити тих, хто створив мені такі проблеми, засунувши у групу з високим рівнем знань. Зате заговорила я через 3 місяці) Вчора навіть у лікаря медичними термінами спілкувалася.
У меня тоже такая проблема как у вас(

Надеюсь, что разговорюсь...потому что с остальным проблем нет
АсобеннАя• 19 апреля 2024
Ответ дляМюллерная
У меня тоже такая проблема как у вас(

Оце в нас усіх така проблема) Розуміємо, але спілкуватися нас не вчили. А те, що вчили, то архаїзми вже.
автор дамаБезСобачки • 19 апреля 2024
Ответ дляАсобеннАя
Якщо вас зацікавить, можете зайти на сайт coursera.com і обрати мову, яку хочете вивчати. Я взяла перерву на своїх курсах і проходжу всю граматику, але є розмовна частина окремо, є бізнес, різні рівні, різні курси для різних цілей. Дуже доступно пояснюють, час обирайте зручний для вас для навчання. Все онлайн.
о класс! а вы там какой язык учите, сколько стоит?
АсобеннАя• 19 апреля 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Английский. Взяла курс грамматики от университета США. Каждый курс из 4-5 модулей. Задания за неделю прохожу за 1, иногда 2 дня. Там недорого. Вы выберете язык, вуз и курс и вам скажут, сколько
Котя_люлю• 19 апреля 2024
Никто не бесит. У нас таких нет, есть одна девушка, что очень неплоха, но реально переживает, что не сдаст.
Мюллерная• 19 апреля 2024
Ответ дляКотя_люлю
Это просто такие тревожные люди есть