Потужна махіна• 19 апреля 2024

40 секунд на симпатію

Чи згодні ви з тим, що жінкам достатньо 40 секунд спілкування в реалі, щоб зрозуміти "дала б чи ні". Не значить, що зразу погнала в найближчі кущі, але сексуальний інтерес виник.

У чоловіків, зрозуміло, вирішує нижня голова. У них все простіше.

А жінки? Тільки без занудства - треба більше часу, щоб вияснити чи "буде гарний чоловік, батько, а там зтерпиться-злюбиться".

Питання саме про симпатію.
Мені, наприклад, достатньо. А вам?
Смячиком• 19 апреля 2024
Ответ дляПотужна махіна
Удалено администрацией...
Я не писала про’ бігти давати’ може вже час лінзи в окулярах замінити)

автор Потужна махіна • 19 апреля 2024
Ответ дляСмячиком
Зрозуміло, науковець ви наш, від вас більшого і не очікувала)) так вчені праві що не дивлячись на еволюцію людства, на планеті таки залишилися такі індівідуми як ви, які так і не вилізли з печерного періоду..буває
так, нажаль зануди з коронами ’я сама розумна’ не вимерли)
Смячиком• 19 апреля 2024
Ответ дляПотужна махіна
Так, нажаль ні, сидять і строчать теми про 40 секунд і науку))
автор Потужна махіна • 19 апреля 2024
Ответ дляСмячиком
так, навіть не розуміючи зміст елементарних речень)
зато пафосу

з вами занудно, більше не старайтесь
Gris35• 19 апреля 2024
помітив що оці перші секунди працюють не на мою користь. Вкрай рідко буває якась кумедна ситуація коли виходить начудити, незвична для менн поведінка, зазвичай в перші секунди спілкування припиняється, але якщо раптом пішло далі шанс є. Можливо й правда.
Смячиком• 19 апреля 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
чьих именно ’дослиджень’? плз ссылку и т.д, а также документы подтверждающие квалификацию ваших ноунейм ботов их инсты
У неё свои собственные дослідження,никому не известные и этой тайной она не делится
Виправлялочка• 20 апреля 2024
Ваапщета, правда. Но не вся.
40 секунд достаточно миндалине (в головном мозге которая) и окрестностям, шо бы опознать чужака или своего, родственника или не родственника. Ну и привлекательного сексуального партнера тоже опознать. Или отвергнуть. Но по прошествии 40 секунд начинает играть роль уже нечто более сложное - социальное взаимодействие с другой особью. Там уже куча вариантов. И среди них, возможность быть очарованной.
Он, у исследователей шимпанзе отмечались случаи, когда явные фавориты, доминирующие альфы, отвлекались на конкуренцию с другими альфами, а самочка бижала в кусты совсем с другим парнем. Который до этого хорошо относился к её детенышам, ухаживали за ними и всё такое.
Такчта, Аффтар, всё сложна.