Кондуктор троллейбуса• 19 апреля 2024
Син кинувся з ножем на сестру
Дівчата я в шоці.... Сину 7 років сьогодні в нього розбився телефон і це був жах. Він кричав, був весь червоний, агресивний сказав я Вас всіх заріжу і з ножем пішов на маленьку сестру, бив мене і т.д. Дитина проблемна, тікав зі школи шукали з поліцією. В мене опускаються руки. ... Він то золота дитина то просто не управляємий.
У психіатра були то крім протестеційнрї поведінки нічого йому не ставить.
І не пишіть мені про телефон, залежність і т.д це я і так знаю. Краще порадьте, що робити далі.
Кондуктор троллейбуса
• 19 апреля 2024
Ответ дляkuskus
Скільки часу в телефоні сидить?
Зараз з батьківським контролем 2-3 години а раніше було більше
Амбасадор щастя• 19 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ось це так... Таке відчуття що він не вміє контролювати свої емоції але в 7 років уже мав би
По темі порадити нічого не можу
В класі сина був такий хлопчик як ваш, теж червонів аж багряний був якщо щось не по його було. Це просто жах. Відмінник але поведінка (( він повинен бути завжди кращий, перший інакше лютував, орав як скажений. Всі видихнули з полегшенням коли після 4го класу перейшов в іншу школу. Я зовсім не спеціаліст але мені здається потрібен дуже хороший психіатр
Доктор Хаос• 19 апреля 2024
З сином було те ж саме. Псіхував через те, що програвав в іграх. Як психи зашкалювали, чоловік силою забирав телефон і віддавав або через декілька годин, або на наступний день. З сестрою теж бився постійно, але вона могла йому добряче дати здачі. Ми морально говорили, щоб грався надворі з друзями, або займався чимось іншим. Поступово син переключався на іншу діяльність - зайнявся паркуром ( стрибками в повітрі). Періодично знову грає в ігри - псіхує, але потім переключається. Гіперактивний. Зараз вже 19. Вчиться в універі.
До речі, мій син теж в пориві псіхів вдарив телефоном об підлогу, але на новий заробляв собі сам ( ходив щедрувати), ми йому новий принципово не купували.
Кондуктор троллейбуса
• 19 апреля 2024
Ответ дляСвекруня
Кто и на основании чего вам дал направление к психиатру?
Ніхто не давав, в школі говорили що з ним щось не так.
Тут надолго• 19 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Бувають люди з дуже запальним характером. І їм дуже важко навчитися контролювати себе. В 7 років нервова система ще на стадії становлення. Треба разом з дитиною вчитися не подавляти емоції (бо це шлях в нікуди), а саме зробити їх прояви не руйнівними та не асоціальними.
Малая еще та• 19 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Сорян, а Вы воспитанием занимались? Лично Вы, как мать, какие ценности и установки прививали? Что это значит: в 7 лет ребёнок бьёт мать? Об остальном молчу уже. Ну и это, наверняка был свидетелем Вашей ругани с мужем. Вместо решения проблем с мужем и воспитания имеющегося ребёнка, Вы сделали нового. А теперь: шо робити?
Кондуктор троллейбуса
• 19 апреля 2024
Ответ дляSo_so
А склонен к вранью? Если ловите на обмане, на плохих поступках, вины не чувствует? Ворует?
Так бреше, зі школи забираю через день бо скаржиться що його нудить і т.д. поговорила 2 тижні була тиша а потім по новій. Не крав ні разу.
Тектологиня 80lv• 19 апреля 2024
тут супер умные советчицы уже советовали как собачку в приют сдать и жить по кайфу?
Автор по теме сочувствую вам, такое поведение так же может говорить о сильно обиде на вас с отцом и сестру, возможно и вам и ребенку нужен именно что хороший психолог, возможно вы ему демонстрируете что сестру любите сильнее чем его, это не клеймо это детская травма обычная, с возрастом пройдет но не забивайте на ребенка. С мужем развод тяжелый был? скандалили?
Нульовий сантиметр• 19 апреля 2024
Що значить залежність? Для чого дитині у 7 років телефон? Інших іграшок нема?
Тільки не про гроші• 19 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Будущий маньяк, убийца и прочее 👍
Курочка• 19 апреля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Будущий маньяк, убийца и прочее 👍
Маньяки и убийцы они в детстве тихие. Гадости из-под тишка делают. А тут обычный ребенок, эмоциональный. Перерастет. Любить его.
’В Одесской области в городе Ананьев подросток зарезал мать и младшую сестру, потому что ему отказали в карманных деньгах.
Выяснено, что между юношей и матерью возник конфликт из-за ее отказа ему в карманных деньгах. Разозлившись, парень несколько раз ударил маму в шею кухонным ножом, а орудие преступления бросил в печь. Так же он поступил и с сестренкой, которая находилась в соседней комнате и невольно стала свидетелем преступления. Для убийства девочки злоумышленник использовал второй нож.’
Автор, никоим образом не хочу портить Вам настроение сравнением, но если не предупредить вовремя, не дай Бог...
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У меня у коллега был в работе ребенок с психопатией. Ни в коем случае, это самое основное - нельзя физически наказывать ребенка. Будете бить, никакой психолог не спасёт, он озлобится и всё, до него не достучаться.
Я бы Вам посоветовала искать детского психолога, возможно искать через психиатра, они в курсе, кто работает с родителями таких детей и самими детьми.
Говорю відверто• 19 апреля 2024
Ему семь лет....Забрать телефон и поставить на место ....как два пальца .Это же не уголовник неисправимый.Ему только семь лет.Надо выпороть....Хуже не станет.Тем более когда с ножом шел на младшуюю сестру и краснел от злости.Поможет
Тільки не про гроші• 19 апреля 2024
Ответ дляКурочка
Да, есть и такие
А есть дети отличающиеся жестокостью с детства. Начиная от издевательств животных, заканчивая в более взрослом возрасте убийством . Есть такие что и в 12 лет убивали ровесников . Разные есть ситуации и истории. Есть с психической стороны проблемы врождённые, а есть приобретенные от воспитания.
Это не шутки с ножом на ребенка. Это же звиздец какой то
Не знаю как бы я себя повела в такой ситуации, но не допустила бы такого
Ответ дляКому там слова не давали
разгребать то что натворили. каким образом у проблемного ребенка вообще появился телефон?? разбился и хорошо, теперь психолог и корреляционная педагогика может помочь, плюс ваше качественное времяпровождение с ребенком
+1000, в 7 років, це ангели, а не діти при правильному вихованні, навіть зі складним минулим і важким характером, плавали, знаємо, які нафуй газети, любов, ласка і максимум батьківської уваги
Домашня Зюзя• 19 апреля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Вам допомогло? Ви знаєте, що у всіх різна психіка, щ кого як з гусака вода, а комусь травма, а автору ще жити і жити з ним
Уравнобешенная• 19 апреля 2024
Для мене жах, це матір, хоча б із краплею здорового глузду, я вже не кажу про інтелект, яка купляє дитині в 7 років і менше телефон. У таких маленьких дітей така слабка й неврівноважена психіка, будь -який лікар навіть мультики по телевізору порекомендує максимально обмежити. Реакція сина при наявності залежності нормальна і прогнозована.
Курочка• 19 апреля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Да, есть и такие
Согласна, если есть отклонения психически, то это не шутки...а есть характер, манипулятор. Пусть у автора будет второй вариант
Кондуктор троллейбуса
• 19 апреля 2024
Ответ дляМалая еще та
Давайте почнемо з того, що в мене 3 дітей. Старшому 13 і це дуже чуйна і ввічлива дитина. Ось середнього я майже і не виховувала, бо коли народилася донька вона довго була в реанімації і син був в свекрухи декілька місяців, потім ковід, війна знову поїхав до свекрухи.
Ответ дляТут надолго
Мій наймолодший з таким же запальним характером але виховання повинно бути з пелюсток, а не до 7ми років дули в сраку, а потім з тавром до психіатра
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Скажите честно, тут ведь всё равно анонимно, Вы к психологу не идёте потому что знаете что услышите и не хотите это слышать?
Госпожа_тамагочи• 19 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Это большая иллюзия.
+
Игроманы со сдвинутой психикой, не зависимо от возраста. Надо постоянно контролировать отсутствие соблазнов, пожизненно быть надзирателем.
Про детей -чистые листы могут писать только те, кто с этим не стыкался.