Кондуктор троллейбуса• 19 апреля 2024
Син кинувся з ножем на сестру
Дівчата я в шоці.... Сину 7 років сьогодні в нього розбився телефон і це був жах. Він кричав, був весь червоний, агресивний сказав я Вас всіх заріжу і з ножем пішов на маленьку сестру, бив мене і т.д. Дитина проблемна, тікав зі школи шукали з поліцією. В мене опускаються руки. ... Він то золота дитина то просто не управляємий.
У психіатра були то крім протестеційнрї поведінки нічого йому не ставить.
І не пишіть мені про телефон, залежність і т.д це я і так знаю. Краще порадьте, що робити далі.
Красавица писяная• 19 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Давайте почнемо з того, що в мене 3 дітей. Старшому 13 і це дуже чуйна і ввічлива дитина. Ось середнього я майже і не виховувала, бо коли народилася донька вона довго була в реанімації і син був в свекрухи декілька місяців, потім ковід, війна знову поїхав до свекрухи.
Это многое объясняет. Он не любит сестру, потому что из-за нее мама его бросила
Кондуктор троллейбуса
• 19 апреля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
тут супер умные советчицы уже советовали как собачку в приют сдать и жить по кайфу?
Автор по теме сочувствую вам, такое поведение так же может говорить о сильно обиде на вас с отцом и сестру, возможно и вам и ребенку нужен именно что хороший психолог, возможно вы ему демонстрируете что сестру любите сильнее чем его, это не клеймо это детская травма обычная, с возрастом пройдет но не забивайте на ребенка. С мужем развод тяжелый был? скандалили?
Так розлучення не легке було але щоб прям сварки при ньому були я не можу сказати.
Кондуктор троллейбуса
• 19 апреля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Будущий маньяк, убийца и прочее 👍
Як не дивно я теж про це думала тому і бью на сполох поки ще малий
Ответ дляol_kin
Я виховувала з 5 років племінника з тяжкими наслідками від виховання батьків, він був дуже важкою дитиною, але зараз це моя гордість, дитині вже 18 років, кожному б такого сина, як мій.
Это очень хорошо, что у Вас получилось, что было желание, силы, я не хочу преуменьшать важность и значение вклада родителей, воспитания.
Но ребенок не чистый лист, не пластилин, многое заложено и генетически и такие могут быть травмы, что справиться очень сложно.
Говорю відверто• 19 апреля 2024
Ответ дляol_kin
Мій наймолодший з таким же запальним характером але виховання повинно бути з пелюсток, а не до 7ми років дули в сраку, а потім з тавром до психіатра
100 відсотків плюсів
Кондуктор троллейбуса
• 19 апреля 2024
Ответ дляСпасу мир
Сдвг
Так сдвг йому поставили але він не гіперактивний. Фізично млявий не бігає не стрибає і т.д. йому краще пазл, лего і телефон.
Курочка• 19 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Вы главное при малом не озвучивайте ваши опасения...не вкладывайте ему в голову. В порыве гнева, не наговорите лишнего.
Кондуктор троллейбуса
• 19 апреля 2024
Ответ дляSo_so
У меня у коллега был в работе ребенок с психопатией. Ни в коем случае, это самое основное - нельзя физически наказывать ребенка. Будете бить, никакой психолог не спасёт, он озлобится и всё, до него не достучаться.
Я бы Вам посоветовала искать детского психолога, возможно искать через психиатра, они в курсе, кто работает с родителями таких детей и самими детьми.
Так і я проте. Це не та дитина яку можна робити і він стане слухняним..
Ответ дляSo_so
Повірте, я знаю про що пишу, у мене 5ро своїх дітей, племінник в моїй сім´ї був третьою дитиною, після нього ще троє народилося, я виховала людину. І у нього, до речі дуже обтяжена генетика і тяжкий характер і завжди було не просто, але я виростила хорошу людину. Він теж був і складним і кидався, і принижував і пробував різні варіанти які використовували в його рідній сім´ї. Було усяке.
Жирафовое варьенье• 19 апреля 2024
Послушаю, моему 10, в гневе тоже не слышит ничего и не контролирует себя. Раньше удавалось договориться, перевести в шутку, думала перерос, но сейчас после ковида вообще без тормозов ((
Ответ дляЖирафовое варьенье
Треба не вшутку переводити, а пояснювати змалку, що це не прийнятно і з мамою так не можна
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Это должен специалист разбираться. Учитывая подробности, которые Вы потом дописали, это может быть и травма привязанности. Но тогда это показывает Вас в очень плохом свете и такие родители максимально избегают, не знаю как аккуратно сформулировать, скажу как есть, избегают того, чтобы копались в их грязном белье.
Жирафовое варьенье• 19 апреля 2024
Ответ дляol_kin
Когда успокаивается - объясняем. В гневе он ничего не слышит и не воспринимает.
Кондуктор троллейбуса
• 19 апреля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Да, есть и такие
А есть дети отличающиеся жестокостью с детства. Начиная от издевательств животных, заканчивая в более взрослом возрасте убийством . Есть такие что и в 12 лет убивали ровесников . Разные есть ситуации и истории. Есть с психической стороны проблемы врождённые, а есть приобретенные от воспитания.
Это не шутки с ножом на ребенка. Это же звиздец какой то
Не знаю как бы я себя повела в такой ситуации, но не допустила бы такого
Я не можу відійти від шоку, таке було в перше
Курочка• 19 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ну мне вашего сына сейчас жалко больше, чем вашу дочь. Чувствую, что она сейчас любимица, трясетесь над ней... естественно сын ревнует, плюс вы сами сказали, что не воспитывали его. То есть время не проводили с ним. Естественно сестра для него помеха, и причина его проблем.
Кондуктор троллейбуса
• 19 апреля 2024
Ответ дляКурочка
Як я йому таке скажу? Жодного разу і намьока не було з мого боку.
Танго утрьох• 19 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ось це так... Таке відчуття що він не вміє контролювати свої емоції але в 7 років уже мав би
автор, говорить и очень доходчиво по взрослому, что то, что он делает это переходит все рамки дозволенного,можно по рукам дать, но сейчас чего уж. рассказывать, что так ведут себя самые ужасные люди итд итп.
Танго утрьох• 19 апреля 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
По темі порадити нічого не можу
В класі сина був такий хлопчик як ваш, теж червонів аж багряний був якщо щось не по його було. Це просто жах. Відмінник але поведінка (( він повинен бути завжди кращий, перший інакше лютував, орав як скажений. Всі видихнули з полегшенням коли після 4го класу перейшов в іншу школу. Я зовсім не спеціаліст але мені здається потрібен дуже хороший психіатр
перерастают такое, но ,как же трудно родителям, зато тут любят говорить, что воспитание.....
Борисфенка• 19 апреля 2024
Ответ дляСвекруня
Кто и на основании чего вам дал направление к психиатру?
Кидається з ножем - це недостатня підстава?
Коко На Страже• 19 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
В смысле поехал к свекрухе, годами чтоль у нее жил?
Товари з Європи• 19 апреля 2024
Це хлопці коли старші у родині то така ситуація ,важко зрозуміти їх поведінку і як їх правильно виховувати ,вони активніші за дівчаток їм потрібен рух постіний.З дівчатками зовсім по іншому
Борисфенка• 19 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Може це його тато чи свекруха навчили? Подумайте про це.
Кондуктор троллейбуса
• 19 апреля 2024
Ответ дляКурочка
Я завжди думала що це не правильно відривати його від сім´´ї щоб він не подумав що він потрібний і його кидають але він так рвався в село до бабусі йому там було так добре......
Свекруня• 19 апреля 2024
Ответ дляБорисфенка
Он якобы был у психиатра задолго до этого, и полиция, и школа, одни проблемы у семилетнего ребенка. К любому узкому специалисту нужно направление, а не просто ’в школе заметили что-то не то’
Борисфенка• 19 апреля 2024
Ответ дляСвекруня
Направлень ніяких не треба, платна медицина в цьому сенсі зручна.
Мабуть, чимало окремих дзвіночків мама помітила і раніше. Правильно зробила, як і побачила зараз, що ситуація взагалі швах.
Інша справа, що психіатр нічим не допоміг, тому справа таки у вихованні.
дамаБезСобачки• 19 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Как у него с эмпатией?
Какая эмпатия в 7 лет? Это физиологически невозможно