Кондуктор троллейбуса• 19 апреля 2024

Син кинувся з ножем на сестру

Дівчата я в шоці.... Сину 7 років сьогодні в нього розбився телефон і це був жах. Він кричав, був весь червоний, агресивний сказав я Вас всіх заріжу і з ножем пішов на маленьку сестру, бив мене і т.д. Дитина проблемна, тікав зі школи шукали з поліцією. В мене опускаються руки. ... Він то золота дитина то просто не управляємий.
У психіатра були то крім протестеційнрї поведінки нічого йому не ставить.
І не пишіть мені про телефон, залежність і т.д це я і так знаю. Краще порадьте, що робити далі.
автор Кондуктор троллейбуса • 19 апреля 2024
Ответ дляКоко На Страже
В смысле поехал к свекрухе, годами чтоль у нее жил?
Коли народилася донька йому було 2,7 був у бабусі місяців 3 бо мала потрапила до реанімації швл і т.д потім 2 міс.з нами був, почався ковід знову 2 міс у бабусі. Потім війна, то разом їхали туди то він залишався в неї .

Коко На Страже• 19 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так в итоге сколько из своей жизни он прожил с вами?
Может дело в острой ревности таки?
Ответ дляБорисфенка
Може це його тато чи свекруха навчили? Подумайте про це.
Так думала, на минулому тижні гуляв з татом і почалося. Речі пакує, я піду з дому і т.д.
Борисфенка• 19 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Відпустіть. Почалася війна за сина з розлученим чоловіком і бабусею, і в цій війні страждає найбільше син. Далі буде гірше. Пожалійте власну дитину.
ol_kin• 19 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я завжди думала що це не правильно відривати його від сім´´ї щоб він не подумав що він потрібний і його кидають але він так рвався в село до бабусі йому там було так добре......
І Вм зручно було... правда ж?
So_so• 19 апреля 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Какая эмпатия в 7 лет? Это физиологически невозможно
С 3-4 лет она начинает формироваться согласна общепринятым нормам.
Но есть исследования у младенцев 18 месяцев, если Вы читаете на англ
https://medicalxpress.com/news/2024-03-psychologis...
Это за 24 год, свежее
Если коротко : Эмпатия начинает проявляться у детей в возрасте 18 месяцев.
Сотрудники кафедры психологии развития и педагогической психологии Университета Людвига-Максимилиана на протяжении полутора лет наблюдали за поведением более 120 детей в возрасте от шести до восемнадцати месяцев.

Чтобы понять, сопереживают ли юные участники окружающим, специалисты инсценировали перед ними якобы неприятную для матерей ситуацию. Все женщины должны были делать вид, что ударили палец о кирпич, и избегать при этом зрительного контакта со своим чадом.
Когда это происходило, ученые следили за поведением ребенка, его мимикой, издаваемыми им звуками. По итогам проведения эксперимента был сделан следующий вывод:
’Эмпатическая забота об испытывающих неприятные ощущения людях проявляется как специфическая и сложная реакция в течение первых двух лет жизни’.

В возрасте полутора лет и старше дети наиболее явно пугались за своих мам. Они начинали плакать, тянулись к родительнице и всем своим видом давали понять, что им неприятно происходящее.

Если у ребенка 7 лет нет эмпатии, то это тревожный звонок. Он не способен распознавать чувства других людей? Это одна из возможных причин.
Либо он не способен к сопереживанию? Это другая возможная причина
Показушница• 20 апреля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Якщо є батько то ремньом по заду,якщо немає то мамі по жопі впороти щоб знав свою границю
Якщо він хворий, це допоможе?
Фляшка на трьох• 20 апреля 2024
Автор, к психологу в первую очередь нужно вам, а не сыну. Вы не умеете устанавливать границы дозволенного для своих детей. Проще всего дать телефон и на этом вашем воспитание заканчивается, дальше его воспитывает телефон. Позиция ’не пишите мне за телефон’ инфантильна, для начала надо было повзрослеть вам, а потом приводить в этот мир детей... Ну пожинайте теперь плоды своего инфантилизма, это только ваша заслуга.
Кили и Манджаро• 20 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Как у него с эмпатией?
что то все ваши предположения мимо. и про отца и про эмпатию

ПростоБелка• 20 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А до кого мала вести? Може я чогось не знаю?
Ви все вірно зробили. Вам просто треба шукати адекватного психіатра. І до речі, зайдіть ту є окрема велика тема про СДВГ та РАС. Почитайте. Бажаю успіху, все в ваших руках
ПростоБелка• 20 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ось це так... Таке відчуття що він не вміє контролювати свої емоції але в 7 років уже мав би
Ні, люди різні, обставини різні і т.д
На Фрунзе дійсно є гарні дитячі психіатри,зверніться. П.с.телефтнна залежність то одне, а що дитина бачить навіть фоном вдома? Може дорослий контент і т.д? П.п.с. не слухайте будь ласка поради про речень і ак далі, щиро прошу, як мама двох дітей з психічними розладами.
ПростоБелка• 20 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Зараз з батьківським контролем 2-3 години а раніше було більше
Це досить багато для цього віку. Моєму 11 - 1година. Період ’ломки’ був лоречі, щось близько тижня
ПростоБелка• 20 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так сдвг йому поставили але він не гіперактивний. Фізично млявий не бігає не стрибає і т.д. йому краще пазл, лего і телефон.
У мого старшого якраз сдв без гіперактивності, на перших порах робота з нейропсихологом, результат був дуже хороший, потім з початком війни переїзд за кордон, пішла тут до психіатра, підібрали ліки, пьє на постійній основі, результат просто вражає, майже нормотипова дитина. Він ще й дісллексік, то зараз в навчанні супер прорив
Ms. Сама прямота• 20 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не здатний на співчуття до інших, жорстокий але буває дуже лагідний
Извините, но прям задатки будущего маняка, ищите психиатра, это все очень серьезно
Спасу мир• 20 апреля 2024
Ответ дляПростоБелка
А що призначали?
Ми теж за кордоном, тут де ми не призначають дітям
В Україні призначили нообут, але не було результату
З навчанням швах також дислксія
дамаБезСобачки• 20 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Это за 24 год, свежее

Это не осознанные реакции без возможности оценивания последний, на уровне рефлексов. Настоящий чувство сопереживания наступает ближе к 10 годам
ПростоБелка• 20 апреля 2024
Ответ дляСпасу мир
А що призначали?
З навчанням швах також дислксія
Я чесно не пам´ятаю, що йому пропонували в Україні, бо сын дуже худий, апетиту нема, лікар запропонував 6 міс роботи з нейропсихологом, якщо ефекта не буде, то тоді ліки (вони дуже апетит знижують), так в Україні мы до ліквв не дійшли. А тут призначили Медікінет, підбирали дозування якийсь час.
автор Кондуктор троллейбуса • 20 апреля 2024
Ответ дляСпасу мир
А що призначали?
З навчанням швах також дислксія
Нам монсетин призначили. Лікар говорила, що він корегує поведінку але в інструкції тільки сдвг в показаннях. Ну поки пили був трішки врівноваженіший і не так кричав зранку коли будили в школу.
Яжемать Мне можно• 21 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Это очень хорошо, что у Вас получилось, что было желание, силы, я не хочу преуменьшать важность и значение вклада родителей, воспитания.
Но ребенок не чистый лист, не пластилин, многое заложено и генетически и такие могут быть травмы, что справиться очень сложно.
Добрый день ,скажите пожалуйста ,а если взрослый сын 18 лет ,врёт ,отсутствует чувство эмпатии ,ему все равно на всех ,главное это он ,учиться ,работать не хочет .Хочет праздной жизни и ничего не делать .Что вы можете сказать ?Что делать в такой ситуации ,он меня уже достал ,а бросить его не могу ,и сердце разрывается .У него получается мной манипулировать ,я каждый раз говорю сама себе ,что нельзя вестись ,а он мне говорит ,обещает и я верю .