Кондуктор троллейбуса• 19 апреля 2024

Син кинувся з ножем на сестру

Дівчата я в шоці.... Сину 7 років сьогодні в нього розбився телефон і це був жах. Він кричав, був весь червоний, агресивний сказав я Вас всіх заріжу і з ножем пішов на маленьку сестру, бив мене і т.д. Дитина проблемна, тікав зі школи шукали з поліцією. В мене опускаються руки. ... Він то золота дитина то просто не управляємий.
У психіатра були то крім протестеційнрї поведінки нічого йому не ставить.
І не пишіть мені про телефон, залежність і т.д це я і так знаю. Краще порадьте, що робити далі.
Инста_Богиня• 19 апреля 2024
Другой психиатр

So_so• 19 апреля 2024
Отец один у детей?
Крем для арбуза• 19 апреля 2024
Жах, лікуйте автор хлопця. Моторошно від таких історій.
Пугачиха• 19 апреля 2024
Ревнует к младшему.
Жирафовое варьенье• 19 апреля 2024
Работать с психологом
Стрекоза любви• 19 апреля 2024
Тримати колюче/ріжуче поза зоною доступу дитини. Ну і психолог можливо інший.
Красавица писяная• 19 апреля 2024
Ну как раз следующим делом полностью убрать гаджеты
Свекруня• 19 апреля 2024
Почему именно к психиатра были? Кто туда направил? Где работа с психологом, заключение терапевта, невролога?
ПлакалаВАвто• 19 апреля 2024
Ответ дляСвекруня
С тем, что описывает автор - именно к психиатру.

Говорю відверто• 19 апреля 2024
Якщо є батько то ремньом по заду,якщо немає то мамі по жопі впороти щоб знав свою границю
Свекруня• 19 апреля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
С тем, что описывает автор - к тролльной теме. Не ведут ребенка семи лет первым делом к психиатру, минуя всех остальных
Брюлик в стразах• 19 апреля 2024
Діти від різних чоловіків?
Кому там слова не давали• 19 апреля 2024
разгребать то что натворили. каким образом у проблемного ребенка вообще появился телефон?? разбился и хорошо, теперь психолог и корреляционная педагогика может помочь, плюс ваше качественное времяпровождение с ребенком
Тут надолго• 19 апреля 2024
Наблюдать, разговаривать, консультироваться у специалиста. Сильно маленький возраст, чтобы ставить клеймо. Возможно не справился с эмоциями, не смог себя контролировать, возможно имитировал поведение в игре/кино
автор Кондуктор троллейбуса • 19 апреля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Ось тіл Ки розлучилися та і він не виховув боявся бути поганим. У малого такий характер ,що з ним можна тільки по хорошому. Пробувала потім обозляється і робить тільки гірше.
ЛюблюДевчонок• 19 апреля 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Другой психиатр
И дисковый телефон
Ответ дляСвекруня
А до кого мала вести? Може я чогось не знаю?
bibizyana• 19 апреля 2024
Отлично, телефон разбит , а значит минус одна проблема. Теперь к психологу.
So_so• 19 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Как у него с эмпатией?

Ответ дляБрюлик в стразах
Діти від різних чоловіків?
Ні батько один
Ро30BbIu_CJIoHuK• 19 апреля 2024
Кнопочный телефон і крапка
Говорю відверто• 19 апреля 2024
І які руки лице говюку .Танцювать з бубнами у сім років підключати психіатрів,дорослих.Оце точно рука лице.Бля...выпороть.Чтоб с ножом кидался?.На вс ю жизнь запоминалку на жопе оставить
Отчебучкина• 19 апреля 2024
Ответ дляСвекруня
До сраки всі психологи. Особливо після курсів. Марне просирання грошей. Невролог і психіатр. Лікування в стаціонарі
So_so• 19 апреля 2024
Если Вы из Киева, идите на Фрунзе. Могу дать контакт.
Ответ дляТут надолго
Ось це так... Таке відчуття що він не вміє контролювати свої емоції але в 7 років уже мав би
НичеНипанимаю• 19 апреля 2024
проблемы с зависимостью дете из семьи.
Ищите психолога сыну, который работает с зависимостями детскими и себе тоже.
Потому что с сыном без вас нет смысла работать. С вами тоже надо работать.
kuskus• 19 апреля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Треба телефон обмежити для початку
Ответ дляSo_so
Как у него с эмпатией?
Не здатний на співчуття до інших, жорстокий але буває дуже лагідний
kuskus• 19 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Скільки часу в телефоні сидить?
Свекруня• 19 апреля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Кто и на основании чего вам дал направление к психиатру?