наКоблучках• 19 апреля 2024

Порекомендуйте рюкзак 75 л для походу та спальний мішок

Потрібний рюкзак 75 л та спальний мішок до 1 кг для походу сину в гори Карпати влітку. Хочеться купити якісне, щоб і рюкзак був не важким і зручним і непромокаємий. І спальний мішок теплий і легкий, і не за всі гроші світу…
Киця-бриця• 19 апреля 2024
Спальник беріть зимовий. По фірмі не підкажу . У мене їх 7 : літні , зимові , як дорогі так і з секонду за 300 грн
Jhenya_Sh• 20 апреля 2024
В семье всем приобрела рюкзаки osprey. Но они из дорогих. Может, напрокат взять, если для сына это разовый поход?
Непромокаемых рюкзаков тоже не видела, обычно на них надевают ркйнкаверы.

Спальник советую теплый, с комфортом минииум -5