наКоблучках• 19 апреля 2024
Порекомендуйте рюкзак 75 л для походу та спальний мішок
Потрібний рюкзак 75 л та спальний мішок до 1 кг для походу сину в гори Карпати влітку. Хочеться купити якісне, щоб і рюкзак був не важким і зручним і непромокаємий. І спальний мішок теплий і легкий, і не за всі гроші світу…
Киця-бриця• 19 апреля 2024
Спальник беріть зимовий. По фірмі не підкажу . У мене їх 7 : літні , зимові , як дорогі так і з секонду за 300 грн