Детские_Будут?• 20 апреля 2024
Найкраща відбілююча зубна паста
Порадьте, будь ласка, найкращу зубну пасту для відбілювання зубів. На передніх зубах є реставрація, тому професійне відбілювання не дуже підходить. А після чистки професійної ефект освітлення тримається тиждень -два, в далі знов той самий жовтуватий наліт. Поділіться досвідом у кого така проблема,що вам допомогло.
Локшина на вухах• 20 апреля 2024
После того как угробила эмаль отбеливающими пастами (rda 100 чистила и не знала), обхожу их стороной. Лучше немного желтые зубы, что в принципе естественно, чем адская чувствительность
ЭмчЭндЭм• 20 апреля 2024
Ответ дляkarina_intimissimi
Marvis
Нічого вони не відбілюють.Брала часто,і різні.
karina_intimissimi• 20 апреля 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я користуюсь марвіс постійно, і бачу ефект.