Кошка Мурка• 20 апреля 2024
Дівчата, спасайте!
Випила ввечері бутилочку пива з рибою, півночі пила воду. Тільки шо проснулась, вся запухша, під очима мішки. А в 16 мені на день народження. Так до нього готувалась, і як оце йти!
Може можна шось зробити? Є Торсид - це ж типу мочогінне, може випити?
Ацетилсалициловая кислота• 20 апреля 2024
Ответ дляКошка Мурка
А ви спробуйте на ніч випити стакана три і якщо нічого не буде на ранок, значить у мене проблеми з почками і ви довели свою теорію;)
Автор, идите в душ, легкий массаж лица, если есть дома что-то мочегонное, можно выпить.
Весела пiсенька• 20 апреля 2024
Ответ дляБритоножка
Сделайте массаж лица. Ну а что делать с пивным перегаром- не подскажу
От одной бутилки перегар?! Ви серйозно?
Кошка Мурка
• 20 апреля 2024
Ответ длябибизяна
пакетики чая под глаза приложите
Зразу Джої згадала))
Добрый Йиннот• 20 апреля 2024
Ви ж у будь-якому разі підете на свято. Хоч з набряками, хоч ні.
На випадок, якщо набряк залишиться, подбайте про емоції, які транслюватиме ваше обличчя. Краще надто пухненьке, але веселе й добре обличчя, ніж ’збалансоване’, але похмуре.
Якщо ви почуватиметеся красунею, то пофігу на ті набряки.
Від мене порада: випряміть спинку. От прям зараз. Маківку тягніть вгору, шию дістаньте зі спини - все, красуня!
Весела пiсенька• 20 апреля 2024
Ответ дляоксюморон
Нічого не допоможе. Ваші нирки забастовку зробили. Ви їх перегрузили цією гадістю.+ вода
От я не розумію..як можна взагалі пити цю гидоту? Зродзу пива не пила. Ще й на ніч!
Від однієї пляшки нирки забастовку не роблять. А від води вночі може бути. Ой коли читаю думаю чи молоді не були? Такі всі прям бутилка пива ледь не в алкаші записуєте. То ви смачного пива не коштували.
оксюморон• 20 апреля 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Нема смачного пива. Пробувала всяке. Гидке.гірке і смердюче. А коли від жінки тхне пивом.це аврал. Смачне пиво те саме що смачна горілка. )))
Весела пiсенька• 20 апреля 2024
Ответ дляоксюморон
Моє улюблене це карамельне напівтемне, ммм але його важко знайти тільки в приватних броварнях. В бутилках не продають. Водка теж смачна буває, колись в молодості у Львові пили медовуху, супер!
Що ж ви п´єте?!
оксюморон• 20 апреля 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Що ж ви п´єте?!
Бейліс.чи вино хороше біле сухе чи напівсолодке червоне..
Весела пiсенька• 20 апреля 2024
Ответ дляоксюморон
Фу, бейліс занадто солодке, сухе кислятина... Не розумію як таке п´ють.
оксюморон• 20 апреля 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Бейліс в яистому вигляді не п’ють))) а з льодом і його багато
Весела пiсенька• 20 апреля 2024
Ответ дляоксюморон
Я знаю все равно я не люблю сладкий алкоголь именно ликеры , Бейлис в коктейлях типа Б-52 да. А так толку его пить с чем?
оксюморон• 20 апреля 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Я люблю спиртним смакувати. Пити потроху.горілкою смакувати важко.її п´ють залпом.пиво мені гірке.чоловіка обирала аби не пив пива) якщо п´є.то спить окремо)в іншій кімнаті)
Весела пiсенька• 20 апреля 2024
Ответ дляоксюморон
Пити без закуски не цікаво, що до бейліз беруть незнаю, теж солодке тоді це точно не мій варіант, я солодке не люблю. В мене бутилка бейліс мабуть років 10 стоїть
оксюморон• 20 апреля 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Ну горілку п´ють аби бути п´яним і дурним. І наїстися ще...
Весела пiсенька• 20 апреля 2024
Ответ дляоксюморон
Я не про горілку, вино теж пьють з закусками а просто пити бейліс без нічого не цікаво і занадто солодко. Ну в кожного свій смак