Вимога віддати фото. Це ок?

Якщо близька людина померлої людини вимагає віддавати всі фото, видалити з мережі на сторінках також, якщо є. Ви наприклад просто подруга.
Це прийнятно і треба погоджуватися чи людина має право цього не робити?
Красота неземная 20 апреля в 10:54
ну если просят - почему нет?
Просто Фіфа 20 апреля в 10:54
Это момент в переживании горя. Если человек настаивает, отдайте, ему сейчас так легче переживать потерю
Та прям багіня 20 апреля в 10:54
Вы можете этого не делать.
3 2
Пушкининиана 20 апреля в 10:55
Взагалі не розумію для чого чужі фото викладати у соцмережах. Особливо якщо спекулюють фотками вже мертвих і пишуть всіляку маячню про герої не вмирають, з метою набрати лайків.
Якщо просять, то тим паче. Яка проблема?
Щедрик ведрик 20 апреля в 10:57
Так, треба прийняти і допомогти людині.
Близькій людині так буде трохи простіше пережити горе, пам´ятаю як помер мій батько я ще довго не могла фото з ним передивлятися.
автор А я женатая 20 апреля в 10:57
Ответ дляПушкининиана
Взагалі не розумію для чого чужі фото викладати у соцмережах. Особливо якщо спекулюють фотками вже мертвих і пишуть всіляку маячню про герої не вмирають, з метою набрати лайків.
Якщо просять, то тим паче. Яка проблема?
Спекуляції немає. Старі світлини. Людина з війною не пов´язана. Загинула не через це.
Allein74999 20 апреля в 10:58
Смотря что за фото, если это ваши совместные с умершим - это ваши фото, ваша память, ваши переживания и только вам решать, что с ними делать. Не нравится- пусть родня не лазит по чужим страницам.
Само_достаточная 20 апреля в 10:59
Так, це буде морально етично
Хтомолодець? Я! 20 апреля в 10:59
Если человеку станет от этого легче, то почему бы и не пойти навстречу.
автор А я женатая 20 апреля в 11:04
Ответ дляХтомолодець? Я!
Если человеку станет от этого легче, то почему бы и не пойти навстречу.
А якщо вона просить, щоб я повністю все віддала. Тобто всі фото зібрала, переслала в один кінець. Тобто щоб у мене нічого не залишилось.
Забула прописати у темі це
Зоркая Зорро 20 апреля в 11:04
В соцсетях удалить - это нормально. Почему вам это сложно сделать? Отдать бумажные фото - это не норма. если вам тот человек тоже был дорог, то вы имеете право оставить себе его фото. А о какой степени отношений речь?
Prervana 20 апреля в 11:05
Ничего не отдавать и не удалять, если сами не хотите это сделать. Это ваша собственность
6 2
freedom_2015 20 апреля в 11:06
Ответ дляА я женатая
А якщо вона просить, щоб я повністю все віддала. Тобто всі фото зібрала, переслала в один кінець. Тобто щоб у мене нічого не залишилось.
Забула прописати у темі це
де дивно максимально
в інтернеті закрити доступ родичам ,якщо це так болить їм .А віддавати фотографії спільні не потрібно ,це ваша пам´ять
На границе 20 апреля в 11:06
Странная просьба. Если это ваши совместные фото, вы имеете право ничего не удалять и не отдавать.
2 1
автор А я женатая 20 апреля в 11:06
Ответ дляfreedom_2015
де дивно максимально
в інтернеті закрити доступ родичам ,якщо це так болить їм .А віддавати фотографії спільні не потрібно ,це ваша пам´ять
У мене їх і так, як кіт наплакав, а тут таке.
Зоркая Зорро 20 апреля в 11:07
Ответ дляА я женатая
У мене їх і так, як кіт наплакав, а тут таке.
а в чем причина таких просьб и кто вам эти люди?
Хтомолодець? Я! 20 апреля в 11:07
Ответ дляА я женатая
А якщо вона просить, щоб я повністю все віддала. Тобто всі фото зібрала, переслала в один кінець. Тобто щоб у мене нічого не залишилось.
Забула прописати у темі це
Вы можете и отказать, дело ваше. А можете себе часть бумажных оставить, если дорог человек, а с ней поделиться частично. С соцсетей я бы удалила, если человеку станет от этого легче.
На границе 20 апреля в 11:08
Автор, а что за ситуация вообще? Просто так ведь о подобном не просят
Помаранчова душа 20 апреля в 11:08
Я бы нормально отреагировала на такую просьбу.
автор А я женатая 20 апреля в 11:08
Ответ дляЗоркая Зорро
а в чем причина таких просьб и кто вам эти люди?
Я їм не родичка. Близька подруга.
Красота неземная 20 апреля в 11:09
Ответ дляА я женатая
Я їм не родичка. Близька подруга.
расскажите то о чем умалчиваете?
Летюча помилка 20 апреля в 11:09
Ви маєте право це не робити, але чисто по людські треба видалити фото. Тим більш я так розумію, що це прохання не до близької людини померлоі
freedom_2015 20 апреля в 11:10
Ответ дляА я женатая
У мене їх і так, як кіт наплакав, а тут таке.
ну може то перша реакція на втрату така ...але в мене сестра втратила сина і вона просить всіх знайомих і друзів поділитися спільними фото з її сином (не відібрати в них ,а лише взяти і собі на згадку )не варто видаляти людину з життя її оточення
Кашка-маняшка 20 апреля в 11:10
Ответ дляА я женатая
У мене їх і так, як кіт наплакав, а тут таке.
а хто ця людина вам? і як вони можуть перевірити, чи всі фото ви їм віддали? Це ж ваш особистий альбом, якщо ви не збираєтесь його показувати всім наліво і направо.
Як_наготую... 20 апреля в 11:12
Добре що в мене ніхто нічого не вимагає. В мене повно фото моїх родичів і знайомих. Тисячі. Дуже люблю фото. Є і прадіди/прабаби в молодості, і вже старі зі мною маленькою.
Я добра і чуйна людина, але нізащо б не віддала. Нікуди нічого не викладаю.
автор А я женатая 20 апреля в 11:13
Ответ дляКашка-маняшка
а хто ця людина вам? і як вони можуть перевірити, чи всі фото ви їм віддали? Це ж ваш особистий альбом, якщо ви не збираєтесь його показувати всім наліво і направо.
Щоб я це зробила у присутності.
Хоча прохання дивна. В умовах сучасних засобах збереження інформації..Я ж можу і в хмару кинути, а потім дістати
freedom_2015 20 апреля в 11:15
Ответ дляА я женатая
Щоб я це зробила у присутності.
Хоча прохання дивна. В умовах сучасних засобах збереження інформації..Я ж можу і в хмару кинути, а потім дістати
ну це вже щось особисте у них до вас
Цирк на дроті 20 апреля в 11:17
Ответ дляА я женатая
Щоб я це зробила у присутності.
Хоча прохання дивна. В умовах сучасних засобах збереження інформації..Я ж можу і в хмару кинути, а потім дістати
Дивне прохання. Хто вам ця людина?
Кашка-маняшка 20 апреля в 11:20
Ответ дляА я женатая
Щоб я це зробила у присутності.
Хоча прохання дивна. В умовах сучасних засобах збереження інформації..Я ж можу і в хмару кинути, а потім дістати
це в такому форматі я б слали лісом, бо це якась паранойя.
А як ви думаєте, чому така реакція?
Цвіпканя 20 апреля в 11:21
Я тоже считаю странная просьба. Если это моя подруга была, с хера ли я должна удалять и отдавать наши фото с ней? Моя память