Водійка хімарса• 20 апреля 2024
Я не пустила дитину в туалет
Чоловік відмовився вести робочу машину в суботу в ремонт. І директор вирішив, що буде прекрасно, якщо майстер приїде подивитися, що з машиною до нас під будинок. 2 з половиною години чоловік вже під будинком щось там майструє. Годину тому він привів до нас додому пісяти майстра. Я була дуже обурена, тому що я люблю щоб було чисто, якраз прибирала. Ми приходячи додому, відразу миємо руки. Майстер не миючи руки пішов в туалет. Я посварилась з чоловіком, він знає, як для мене це важливо. Тобто він знав, що я буду дуже зла, але вибрав те що хотів майстер, плюючи на мене. Вони пішли, я півгодини мила дверні ручки, унітаз, умивальник. І тут відкриваються двері і мій олень каже, я привів пісяти дівчинку. Дівчинка роззувається не біля входу, а вже подалі, їй років 12 — 14. Я підійшла вибачилась і сказала, що дівчинка в нас вдома пісяти не буде. Чоловік зі мною сперечався і казав, що вона зайде, і я потім помию, я казала що ні, дівчинка я так розумію в шоці і вони пішли. Хто не правий?
когдадеЦкие• 20 апреля 2024
Чекайте, за годину чоловік ще песика приведе до Вашого туалету попісяти
Водійка хімарса
• 20 апреля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Автор, що за дівчинка? Звідки вона взялась?
Дочка майстра напевно
Так точно!• 20 апреля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Дочка майстра напевно
Не дай Бог с вами в войну остаться , вы руки не подадите, а хуже врага
Водійка хімарса
• 20 апреля 2024
Ответ дляТак точно!
Моя дитина не проситься до чужих людей в туалет і я теж ні. В нас під будинком є кафе, клініка, кущі
Водійка хімарса
• 20 апреля 2024
Ответ дляТак точно!
Я бы на месте мужа вас бы с монатками собрала на выход
Чому?
Так точно!• 20 апреля 2024
Автор если муж адекватный он вас оставит скоро живёт наверное ради ребенка
Водійка хімарса
• 20 апреля 2024
Ответ дляТак точно!
Ну так, точно
Аноним ФЕЯ• 20 апреля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
’толи ещё будет’
Повісьте собі на видному місці табличку з написом
’це тимчасово’.
Щебетуха• 20 апреля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Чому?
Взагалі не розумію як можна не пустити людину не важливо дорослі чи тим паче діти в туалет. Лікуєте голову
когдадеЦкие• 20 апреля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Дочка майстра напевно
Що ж Ви так слабо?
Потрібно було розвинути думку :
Дочка майстра з другої, бідної сім´ї, про яку перша багата дружина не знає.
Майстер дуже любить свою дитину , але не може зустрічатись з нею у звичайний час.
Тому, щоб хоть трохи провести з дочкою час, бере дівчинку- підлітка із собою на виїзди до клієнтів, щоб разом ремонтувати автомобілі..
То я маю вчити тролів, що писати ?
Потрібно було розвинути думку :
То я маю вчити тролів, що писати ?
Хитрушка-чекушка• 20 апреля 2024
Он стоит на улице и спрашивает, кто писять хочет? Где он девочку нашёл
Так точно!• 20 апреля 2024
А я учитель и у меня вечно дети, хотят в туалет идут, потом вымыю унитаз минута, но и они не свини все чисто. Я ещё детей могу развезти домой с работы если по дороге и машину не меняю после этого. А ещё мастер делал кладовку и муж говорит он грязный и я разрешила помыться.
Водійка хімарса
• 20 апреля 2024
Ответ дляТак точно!
Є такі засранки, буває. Мій чоловік би підлогу облизав і норм. А я люблю чистоту
Зубная фея• 20 апреля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Вы бы хотели, чтобы она со своим отцом у вас под кустом сели?
когдадеЦкие• 20 апреля 2024
Ответ дляТак точно!
Сподіваюся, Ви- не вчитель мови. Кількість помилок зашкалює.
Ліньки гуглить• 20 апреля 2024
Ответ дляТак точно!
Мені,як людині, було б огидно, що с такою с.кою живу.Їсти з нею з одного посуду, та навіть одним повітрям дихати.
Кукарикуууууу• 20 апреля 2024
Ви вже помили туалет? Чи строчите тему, а в будинку срач й бацили бігають?
Водійка хімарса
• 20 апреля 2024
Ответ дляЗубная фея
В мене немає приватних кущів. Так, я й сама б пішла в кущі, чи на заправку, але не до чужих людей додому
Так точно!• 20 апреля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Ну засранка вы у вас в голове мусор и грязь, у меня чисто и вымыть душевую после человека это не проблема тем более он помогает вам , а не соседу, а вы с этим унитазом больная на голову, и я уверена что у этого работника чище чем у вас дома, вечно такие как вы живут в сраче
Водійка хімарса
• 20 апреля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
В мене на дверях табличка громадський туалет не висить
Водійка хімарса
• 20 апреля 2024
Ответ дляТак точно!
Закрывайте тему , это клиент больницы
То ви вийдіть, медсестра прийшла