Сунуся в чужі справи• 20 апреля 2024
Приснився Пітон, який закручувався навколо мене
Але не задушив мене, а зник.
Не зацілована• 20 апреля 2024
Бляха... прочитала путін... вже зібралась обуритись, чому з великої букви)))
Запароленое одеяло• 20 апреля 2024
Это очень плохой сон. Мне приснился питон или змея огромная длинная. Сколько я шла , столько ей конца не было. Была долгие лет 10 в огромной ’жопе’.
Їжак в панчохах• 20 апреля 2024
Перевіртеся на хвороби живота.Декілька років мені снилося щось подібне, як змія обвиває мене навкруг талії і душить а потім зникає, поки не виявили купу гінекологічних проблем, довелося видалити яєчник і половину іншого і пухлину на матці.Благо що доброякісне все було...А сон той після операції вже не снився, хоча це років 15 вже пройшло