Девальвация• 20 апреля 2024

Дитині 1 рік погано спить вночі

Доброго дня, можливо в когось так було, можливо хтось підскаже. Дитині 1 рік, наче так все добре, а от з нічним сном її не знаю вже що робити. Вже як місяць не годую її вночі, хіба що в 00:00 ночі, просинається і плаче , даю соску знову спить і так десь кожні дві години аж до самого ранку , якщо це через їжу то могла і відвикнути від годувань. Чай з м‘яти не допомагає, валеріана також. Педіатр прописала краплі Нота, а вони на спирту, казала 1-2 краплі на ніч , так вони теж не допомагають . Це вже як 4 день перевела її на 1 денний сон. Бо коли було два то кожну ніч десь з 3 до 5 ранку просиналась гратись , тепер хоть не грається вночі. Можливо в когось була така ситуація, як справлялись? Дайте пораду
Паратруперсупер• 20 апреля 2024
У меня тоже малой не спал нормально до двух лет. Ложился в 9 вечера , вставал в 12 и тусил до 3-4 утра. Но правда ему было 2 года. И я его перевела на один сон в день. Тогда начал спать всю ночь нормально, от соски был уже отлучен
У нас была остаточная гиперактивность

Смажена полуничка• 20 апреля 2024
До 3х лет не спал нормально
На_оба_рот• 20 апреля 2024
До 2 років голувала, спав жахливо. Перестала. Думала буде пати, ні. Років до 5 присинався і приходив до нас у ліжко