MacOS-ница• 20 апреля 2024
Чому люди, які не вміють робити манікюр
беруться його робити за гроші іншим людям?
Навіщо???
Може мені теж стати ’майстром’ і брати із людей за це гроші?
І це люди ,які стовідсотково пройшли курси того манікюру,але все одно не вміють його робити ,бо курси то платні їм все одно на тих випускників хто там ,що вміє не вміє .
Просто крик душі.
Навіщо???
Просто крик душі.
любименькая• 20 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Якщо людина вже давно працює,то яке тоді виправдання?і чому я маю викидати гроші на набивання чиїхось шишок???
Все набагато простіше,або руки із правильного місця і виходить і супер,або ні ,і це не твоє!
Якщо людина відразу робить манікюр після закінчення навчання жахливо і руки трусяться,то запевняю вас так і буде в неї через 10 років, нічого не зміниться і не стане краще.
Может, и станет
Одні думки• 20 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Якщо майстер криворука,то нічого не усунеш в процесі на жаль.
Бо вона сама має розуміти ,як потрібно ідеально зробити,це вона вчилась на це,щоб із людей за послугу брати гроші,а не я,чому я маю бути ще для когось вчителем по манікюру???
У кожного різні погляди і смаки. Тому кожен клієнт говорить що хоче, товсте чи тонке покриття і тд. Мій майстер за 650 грн навіть додому не доїде не то що на Мальдіви) я бачу тут тільки трагедію, що вам шкода коштів. Курси , а ви сходіть на курси . За 6-7 днів мало що вчаться, всі вчаться в процесі! Так як і всі люди на любих роботах і професіях. Ви не родилися вже спеціалістом це 💯! Я б хотіла бачити як ви працюєте. Хтось же вам дає ті 650 грн😄
Одні думки• 20 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Всі платять за набивання шишок, тільки стоматологам платять набагато більше тисячі. Ви ще про стоматологію не знаєте багато.
MacOS-ница
• 20 апреля 2024
Ответ дляОдні думки
Що саме?
MacOS-ница
• 20 апреля 2024
Ответ дляОдні думки
Так скільки вам потрібно часу ,щоб отримати ці копійки?
Ви ж на манікюрі заробляєте,я правильно зрозуміла?
MacOS-ница
• 20 апреля 2024
Ответ дляОдні думки
А у вас був ідеальний майстер?
Був ,недавно вона поїхала закордон чи працює там ,я не знаю.
MacOS-ница
• 20 апреля 2024
Ответ дляОдні думки
А у вас був ідеальний майстер?
Їй не потрібно було розповідати ,що не так!
Бо вона в принципі робила все так та ідеально!
У людини талант от і все.
Шкала Радощів• 20 апреля 2024
Ответ дляТаракашечка
Потому что нужно опыт набить и руку и после курсов мало кто выходит с хорошими работами, тут от человека зависит как он впитал информацию и от преподавателя как он ее подал, одним нужно разжевать и в рот положить, а другие на лету все схватывают.
Курсы курсам рознь, как и то, дано быть мастером или нет, сколько б ты рук не пропустил через свои ,,мения,,. Факт.
Таракашечка• 20 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Если ходить на курсы повышения и обучаться то и маникюр улучшиться.
MacOS-ница
• 20 апреля 2024
Ответ дляШкала Радощів
От і я про теж ,з часом руки із іншого місця не виростуть
MacOS-ница
• 20 апреля 2024
Ответ дляТаракашечка
Не в цьому житті ?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 апреля 2024
где фото и список претензий, что конкретно мастер не умеет делать в маникюре?
MacOS-ница
• 20 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ви майстер?
MacOS-ница
• 20 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Покажіть хоч одну роботу ,скажу ,що не так
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
у вас сколько лет опыта в маникюре?
MacOS-ница
• 20 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
у вас сколько лет опыта в маникюре?
Я не працюю в цій сфері,я клієнт
Таракашечка• 20 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
У людини талант от і все.
С ножницами и пилочкой в руках не рождаются это труд и очень титанический чтобы довести до идеала должно много опыта быть
MacOS-ница
• 20 апреля 2024
Ответ дляТаракашечка
Ще раз пояснюю руки із дупи нічим от не виправиш ,ні яким часом ,курсами тощо
Таракашечка• 20 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Да конечно не рассказывайте фигни у меня был мастер который начинал с говна и палок в плане маникюра работы были ужас, а сейчас призер конкурсов и идеальных работ. Вот только очень много времени ей понадобилось чтобы довести до идеала, когда побудете в роли мастера маникюра тогда и поговорим, а то все умные осуждать и тыкать, а вы попробуйте пройти этот путь, да вы сдадитесь даже не макнувшись полностью в это дело.
MacOS-ница
• 20 апреля 2024
Ответ дляТаракашечка
Покажіть її хоч одну роботу