MacOS-ница• 20 апреля 2024

Чому люди, які не вміють робити манікюр

беруться його робити за гроші іншим людям?
Навіщо???

Може мені теж стати ’майстром’ і брати із людей за це гроші?

І це люди ,які стовідсотково пройшли курси того манікюру,але все одно не вміють його робити ,бо курси то платні їм все одно на тих випускників хто там ,що вміє не вміє .

Просто крик душі.
Таракашечка• 20 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Бо почне людина не розуміти
Что не понимать что вы не хотите оплачивать ужасную работу? Так у нее хоть глаза откроются, что ей нужно поднимать квалификацию потому что клиентов теряет

СирОжино пирОжино• 20 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Ні, стандартну ціну платила.
Значит ищите лучше мастера
Курочка-чубаточка• 20 апреля 2024
Ответ дляНоу коммент
В них запитайте. В мене всі майстри топ
почем маникюр?
СирОжино пирОжино• 20 апреля 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
а вы думаете теток в возрасте нет таких?
Тут не о возрасте
Курочка-чубаточка• 20 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Ні, стандартну ціну платила.
это сколько?
АБВГДейка• 20 апреля 2024
Ответ дляОдні думки
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3520956-1#a...

Бо ця людина вже дістала робити ці теми.
я вже зрозуміла. вона приймає АД, знаходиться в клінічній депресії.
автор MacOS-ница • 20 апреля 2024
Ответ дляТаракашечка
Я посоромилась її засмучувати ,але мені було дуже погано на то дивитися,прийшла додому і зняла все.
СирОжино пирОжино• 20 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Ну знаєте,я була не те ,щоб незадоволена,я була в клінічній депресії і ад приймала.
Ото у вас проблемы
автор MacOS-ница • 20 апреля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
это сколько?

Курочка-чубаточка• 20 апреля 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Така ж проблема, але закордоном, майстр з Києва, 17 років стажа, фото в Інстаграмм супер, але то що вона зробила 🤦‍♀️
«Лепешки неровные», 45 евро.
І це 4 майстр 🙈
там воздух другой ))
Таракашечка• 20 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Тогда не нойте и хавайте дальше плохой маникюр, бо вам видители стыдно сказать.
Одні думки• 20 апреля 2024
Удалено администрацией...
автор MacOS-ница • 20 апреля 2024
Ответ дляОдні думки
Удалено администрацией...
Ви мабуть відноситися то таких ’майстрів’ стовідсотково
Раз написали,що гроші б не брали,значить не вміє робити,чому б тоді не поміняти сфері діяльності і не мучити людей?
julia-678c• 20 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Мені дуже важливо,на цей раз знайшла салон в центрі,із фото та відгуками,але фото можуть і фотошопити теоретично
Фото были именно того мастера у которого вы были?
автор MacOS-ница • 20 апреля 2024
Ответ дляjulia-678c
Я не знаю,ще туди не ходила
На наступний тиждень записана
автор MacOS-ница • 20 апреля 2024
Ответ дляТаракашечка
Я до неї не піду більше
julia-678c• 20 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Я не знаю,ще туди не ходила
На наступний тиждень записана
А фото мастера у которого вы были видели?
автор MacOS-ница • 20 апреля 2024
Ответ дляjulia-678c
У цього ,що не вміє робити?
Ні
Одні думки• 20 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Просто ви мовчки виходите і нічого не говорите в процесі що вам не подобається. Нормані клієнти говорять і ці моменти можливо усунути. А ви заходите і всіх обзиваєте криворукими. Бо вам подобається ображати людей! Заходити на форум і створювати такі теми. Замість того щоб займатися особисти життям. Субота вихідний, а ви не можете забути ті 650 грн. 😂

автор MacOS-ница • 20 апреля 2024
Ответ дляОдні думки
Відкрию вам секрет, якщо людина не вміє робити той манікюр,то як їй не пояснюй ,що не так, якщо вона все одно по своєму робить ,як може?
За скільки годин ви заробляєте ті копійки 650 гривень?
Чи ви їх на дереві зірвали?
автор MacOS-ница • 20 апреля 2024
Ответ дляОдні думки
Якщо майстер криворука,то нічого не усунеш в процесі на жаль.
Бо вона сама має розуміти ,як потрібно ідеально зробити,це вона вчилась на це,щоб із людей за послугу брати гроші,а не я,чому я маю бути ще для когось вчителем по манікюру???
любименькая• 20 апреля 2024
Ответ дляТаракашечка
Зачем платили раз маникюр не понравился?
А что, можно не платить?
автор MacOS-ница • 20 апреля 2024
Ответ длялюбименькая
А что, можно не платить?
Не можна,бо інакше ’майстер’ почне психувати
Таракашечка• 20 апреля 2024
Ответ длялюбименькая
А что, можно не платить?
Если плохой маникюр то я бы не платила, или оплатила бы часть чисто из за того что девушка время потратила на меня.
автор MacOS-ница • 20 апреля 2024
Ответ дляТаракашечка
Ну і хто їй винен,що витрачає і свій і чужий час на виконання того,що не вміє робити.
Таракашечка• 20 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Чтобы что то научиться нужно набить шишки в первую очередь я вам уже об этом писала но видимо вы не догоняет.
автор MacOS-ница • 20 апреля 2024
Ответ дляТаракашечка
Якщо людина вже давно працює,то яке тоді виправдання?і чому я маю викидати гроші на набивання чиїхось шишок???
Все набагато простіше,або руки із правильного місця і виходить і супер,або ні ,і це не твоє!
Якщо людина відразу робить манікюр після закінчення навчання жахливо і руки трусяться,то запевняю вас так і буде в неї через 10 років, нічого не зміниться і не стане краще.
любименькая• 20 апреля 2024
Ответ дляТаракашечка
Я бы не смогла так поступить
автор MacOS-ница • 20 апреля 2024
Ответ длялюбименькая
Я бы не смогла так поступить
Я теж,але про цього майстра зробила для себе висновки
Одні думки• 20 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
А у вас був ідеальний майстер?