Садоводница• 21 апреля 2024
Квитки на сайті
Дівчата , підкажіть на цьому сайті інтернет білет можно брати квитки на концерт, це офіційний сайт? Бо раніше купляла на карабас
Садоводница
• 21 апреля 2024
Ответ дляПошаманю
Що ви маєте на увазі під ’офіційний’?
Ну що не шахраї. Що купиш квиток за 1500 і попадеш на концерт
Пошаманю• 21 апреля 2024
Ответ дляСадоводница
Ну,це всього лише сайт з продажу китків. Якщо концерт відмінять, не факт, що повернуть гроші. Мені, наприклад, карабас не повернув за Imagine dragons, й наскільки я знаю, нікому не повернув
Садоводница
• 21 апреля 2024
Ответ дляПошаманю
Завжди брала квитки на карабасі, в інших містах на концерти цього виконавця квитки подають на карабасі, а в моєму місті тільки на цьому сайті квитки
Пошаманю• 21 апреля 2024
Ответ дляСадоводница
Автор, я до того, що ризик є завжди, на якому сайті не купуй. Інтернет білет нічим не гірший карабаса