НашлаПерепискуМужа• 21 апреля 2024

У вас хорошо развито чувство эмпатии?

Мешает ли это вам в повседневной жизни? Мне иногда мешает.

И часто встречаю людей, у которых это чувство совсем отсутствует.
Результат:
вже голосів: 79
42 (53.16%) Развито, мешает
17 (21.52%) Развито. Не мешает
13 (16.46%) Не развито
7 (8.86%) ——————
Зубная фея• 21 апреля 2024
А як це ?
Що це ?

Вся така шо куди там• 21 апреля 2024
Да, как вижу,что кому-то плохо аж плохо становится, плакать начинаю. Особенно,если что-то связанное с животными ..
Чарівне зіллячко• 21 апреля 2024
его нельзя развить. это природное. или человек эмпатичен, или нет
автор НашлаПерепискуМужа • 21 апреля 2024
Ответ дляЗубная фея
А як це ?
Що це ?
Емпа́тія (англ. empathy від (грец. patho) — співпереживання) — розуміння стосунків, почуттів, психічних станів іншої особи в формі співпереживання.
Все буде• 21 апреля 2024
Чим може заважати відчуття емпатії?
Ответ дляВсе буде
Чим може заважати відчуття емпатії?
Ну я інколи впадаю в депресивний стан. Коли людині яка поряд погано.
Tammy21• 21 апреля 2024
Люди, які вважають себе дуже емпатичними і при цьому впевнені, що страждають від цього, ви щось робите? Ну, тобто, конкретні дії?
tarveldy• 21 апреля 2024
Останні роки дуже заважає , але після створення теми як його позбутися і порад, розумію, що саме це робить мене людиною
Синди Кроуфорд• 21 апреля 2024
Ответ дляВсе буде
Чим може заважати відчуття емпатії?
Деякі вважають себе настільки емпатичними, що так страждають від чужого горя, так страждають...

Зубная фея• 21 апреля 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ой
Я плачу відразу
Коли навіть радісне розказую щось
Сльози самі
Дурний стан
Мені не подобається
І не можу його викорінити у себе
Гладиолус• 21 апреля 2024
Совершенно не развито. И да, это как раз то, что развить невозможно, только родиться.
Зубная фея• 21 апреля 2024
Ответ дляTammy21
А що треба робити ?
Скоро_вчера• 21 апреля 2024
Да, слишком. Поэтому я его заблокировала, прям как в дневниках вампира.
Гладиолус• 21 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Они не могут иначе. Ну вот как люди, которые плачут по любому поводу. Это от них не зависит ,устройство психики
Синди Кроуфорд• 21 апреля 2024
Ответ дляЗубная фея
А що треба робити ?
Допомагати, наприклад.
Скоро_вчера• 21 апреля 2024
Ответ дляЗубная фея
Ой
Я плачу відразу
Коли навіть радісне розказую щось
Сльози самі
Дурний стан
Мені не подобається
І не можу його викорінити у себе
Это сентиментальность.
Смячиком• 21 апреля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
один знакомый очень любит животных, особенно собак, всегда подкармливает, заходя в магазин обязательно 5 сосисок им купит... такой весь сострадалец, как то выдал фразу - мне человека убить легче, чем обидеть животное...
и тут я задумалась
эмпат блин
Зубная фея• 21 апреля 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Это сентиментальность.
Ясно
Тоді я не розумію
Що таке емпатія
Все буде• 21 апреля 2024
Ответ дляЗубная фея
А що треба робити ?
Взагалі, коли розумієш приблизно, що коїться з людиною, розумієш і коли варто промовчати, не влаштовувати розбірки, або якось згладити ситуацію.

Tammy21• 21 апреля 2024
Ответ дляЗубная фея
А що треба робити ?
Я не знаю, може якось реалізувати внутрішні пориви та спробувати допомогти? Це не обов´язок ні в якому разі, просто, особисто для мене, усі рефлексії на чужі страждання, які пускаєш глибоко до себе і при тому нічого не робиш, то щось на кшталт незавершених справ. Воно демотивує, жере енергію.
Зубная фея• 21 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Мій психолог каже
Що ініціатива завжди наказуєма
А ініціатива ініціатора @@@ по життю
Tammy21• 21 апреля 2024
Ответ дляГладиолус
На своєму прикладі я бачу трошки іншу ситуацію.
Простоваля• 21 апреля 2024
У меня эмпатия то проявляется, то нет (в зависимости от настроения)
Плету интриги• 21 апреля 2024
Було розвинуте, навіть занадто. Кожну біду відчувала як свою, плакала, крутила в голові. Особливо що стосувалося діток з онко - мне просто рвало на шматки. Зараз я вже рік на місці цих батьків, а точніше в пеклі. Але зараз моя емпатія щезла((( мені самій від того лячно, але тепер я співчуваю лише номінально....
Tammy21• 21 апреля 2024
Ответ дляЗубная фея
Мій психолог каже
Що ініціатива завжди наказуєма
А ініціатива ініціатора @@@ по життю
Я прям якось застигла. Це дуже погана фраза. Прям дуже(
Элька-Карамелька• 21 апреля 2024
Да, мешает
Липнут всякая шваль типа психопатов, вампиров, просто манипуляторов. Потому что питаются энергией эмпатов.
Задрали
Скоро_вчера• 21 апреля 2024
Ответ дляЗубная фея
Ясно
Тоді я не розумію
Що таке емпатія
Одно другого, в принципе, не исключает) Скажем, простыми словами эмпат все пропускает через себя слишком даже, без своего желания. Сразу входит в положение другого, особенно эмоционально. Это как бы гипертрофированная чувствительность к чужим эмоциям, настроению, переживаниям. Пстоянный взгляд на события чужими глазами. Прям человек-фильтр. Те, кому это не свойственно просто не поймут.
ПешитеБесАшипок• 21 апреля 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Это неправда, это можно развить, хотя есть люди уже рождённые с эмпатией
Синди Кроуфорд• 21 апреля 2024
Ответ дляВсе буде
А від цього можна страждати?
Летюча помилка• 21 апреля 2024
Незнаю . Якщо вірити мамі геть відсутня😆 якщо вірити друзям то є...