Гомосноб• 21 апреля 2024

Як ви спите з чоловіком?

чи правда, що окремі ковдри - це перший крок до розлучення? )
у нас одна на двох, але величезна, вже 10 років разом.

(багато хто зараз спить з чоловіком в різних містах або країнах, тому вибирайте варіант як у вас було в мирний час)
Результат:
вже голосів: 224
82 (36.61%) Під різними ковдрами
77 (34.38%) Під однією ковдрою
40 (17.86%) В різних кімнатах
16 (7.14%) Немає чоловіка
5 (2.23%) На різних ліжках
4 (1.79%) В різних квартирах
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 21 апреля 2024
Отдельные одеяла, это залог хорошего сна и отсутствие риска замерзнуть тк я стяну с него любое одеяло, мне кокон нужно
15 лет спим так
Вот Она Я• 21 апреля 2024
Ой, а якщо спільна подушка і труси то взагалі діамантове весілля і смерть в один день в обіймах
Спільна ковдра незручно для тих хто любить крутитися уві сні.
Бавовна• 21 апреля 2024
Спим в разных комнатах уже больше 10 лет, отношения гораздо лучше,чем когда спали под одним одеялом
дякую аж підскакую• 21 апреля 2024
Не правда)
У нас разные одеяла, потому что я привыкла закутываться в кокон, а он без одеяла замерзал
Не зви чайна• 21 апреля 2024
или под одним одеялом или в разных концах города - и так и так
Ms. Android• 21 апреля 2024
Як сон під різними ковдрами впливає на щасливе сімейне життя? Боже,це така нісенітниця взагалі
Техпаспорт на медузу• 21 апреля 2024
Неправда, що це крок до розлучення.
Жінки мерзнуть, чоловікам душно, тому різні ковдри - шлях до якіснішого сну
Якщо боїтеся, то спіть голяка
Мурзилка• 21 апреля 2024
120 килограмм веса плюс стягивает постоянно. Мы спим под двумя разными одеялами.
Мафиозная• 21 апреля 2024
Про перший крок до розлучення брехня. Коли народилася друга, а потім третя дитина взагалі спали у різних кімнатах. Але ж третя дитина якось народилася)) потім вже дитину переклала у ліжечко і чоловік повернувся зі своєю ковдрою. Чудово спимо і живемо, бо йому холодніше завжди і в нього ковдра тепліша, а мені спекотно під нею, тому моя більш тонка. Навіщо мучитися, але обов’язково спати під однією. До того ж до цього він жалівся, що я постійно з нього стягувала ковдру, а зараз проблем з цим немає.
Одружені 15 років.
Не зви чайна• 21 апреля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Неправда, що це крок до розлучення.
Якщо боїтеся, то спіть голяка
значит в нашей семье мужик я
Акукарача• 21 апреля 2024
Під різними. Так він ще умудряються посеред ночі свою десь діти і мою тягнути
Радість моя• 21 апреля 2024
Под разными одеялами.. Я мерзлячка, и летом сплю под одеялом, а зимой под теплющим.. Мужу постоянно жарко, зимой спит под тоненьким одеялом..
Повелитель бітка• 21 апреля 2024
Разные одеяла. Зачем этот мазохизм с войной за свою половину одеяла, если речь именно о сне. Кто-то спит беспокойно, кто-то любит закутываться, кто-то раскрываться.
Мурзилка• 21 апреля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Неправда, що це крок до розлучення.
Якщо боїтеся, то спіть голяка
Я постоянно открываю все окна, муж за мной закрывает. Женщины мерзнут, мужчинам жарко, ага
Техпаспорт на медузу• 21 апреля 2024
Ответ дляНе зви чайна
значит в нашей семье мужик я
Чом би й ні
Natalia505• 21 апреля 2024
Тридцять років під різними ковдрами.
Мафиозная• 21 апреля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Неправда, що це крок до розлучення.
Якщо боїтеся, то спіть голяка
В нас навпаки - чоловік мерзне, мені душно, але суть та ж - спимо під ковдрами, які нам підходять.
Не виправдовуюсь• 21 апреля 2024
Под разными и дольше вас в браке)
Свезло так свезло• 21 апреля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
15 лет спим так
У нас каждый день ночью бурчание, потому что я стягиваю одеяло, но отдельное он не хочет, психует, мучается, но надо спать под одним
Техпаспорт на медузу• 21 апреля 2024
Ответ дляМурзилка
В теорії жінки менші, а в чоловіків більша м´язова маса, на практиці чоловік може бути і меншим, і жирнішим за жінку
Оля_с_киркою• 21 апреля 2024
Спить в гардеробі,я в кімнаті
Ми чужі люди
Послушная• 21 апреля 2024
Я люблю спати з ковдрою в обнімку.
Спочатку вкриваюсь і гріюсь.
Посеред ночі скручую під себе.
Таке не зручно робити зі спільною ковдрою.

Як це впливає на стосунки в шлюбі? Ви хоч якось можете пояснити хід ваших ’чарівних’ думок?
Послушная• 21 апреля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Спить в гардеробі,я в кімнаті
Ми чужі люди
От цікаво за логікою автора. Якщо ви будете спати під одною ковдрою разом в ліжку, то настане ідилія?
Латвийские_Номера• 21 апреля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Неправда, що це крок до розлучення.
Якщо боїтеся, то спіть голяка
У нас наоборот. Муж мерзнет, мне душно. Начинали с разных одеял (ему пуховое, мне шелковое), теперь спим в разных комнатах. 27 лет вместе. Скорее умрем в один день, чем разведемся)
Гигиенишвили• 21 апреля 2024
та хіба ж біля нього поспиш
Мурзилка• 21 апреля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я 170, 55 кг веса. Муж 120 кг, 203 рост. Мерзнет он.
Техпаспорт на медузу• 21 апреля 2024
Ответ дляМурзилка
Яка ви гаряча жінка
Гигиенишвили• 21 апреля 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
то по принципу ’і кадилом не відмахаєшся’?
Латвийские_Номера• 21 апреля 2024
Ответ дляГигиенишвили
Точно-точно) Он мне обычно говорит ’Не дождешься!’)
Мурзилка• 21 апреля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Яка ви гаряча жінка
Ага