Невидимка• 21 апреля 2024

А ваші діти так само роблять?

Коли один єдиний день ти хочеш просто лежати і нічого не робити , перед цим нагодувавши їм, вигулявши. " А можна я приготую сам млинці/ желе .." а ти блін розумієш, що це потім ти будеш ще пів дня відмивати кухню.
А ти просто хочеш один блін день нічого не робить
Манка Я• 21 апреля 2024
Ответ дляНевидимка
А ваш тато? Він допомагав?
І мій тато, а потім ще два мамині нові чоловіки всі сиділи у баби з дідом на шиї. Бабця з дідом мали хазяйство і непоганий дохід. Тому нахлібників хватало. Але, на жаль, всі сприймали це як звичайні речі. Для них вони були хоч і дорослі, але ж типу ще їх діти. Дядька перевиховала його дружина. Теж навчила, що обов´язки домашні, то справа двох, а не однієї жінки. І мене перевиховала, як бонус. Я дуже їй вдячна за це) Потім по її моделі вчила свою доньку. Тому зараз в нас тільки маман принцеса ’золоті ручки’)))

автор Невидимка • 21 апреля 2024
Ответ дляМанка Я
Невже вона така погана мама, що ви так про неї? І де тато дівся?
Манка Я• 21 апреля 2024
Ответ дляНевидимка
Ну я б не сказала, що вона поводить себе як мама. Зараз психологічно вона зробила з мене маму собі.
Тато їй запропонував їхати з ним в інше місто, там йому давали підвищення. Вона не захотіла. Він поїхав сам. Бо хотів влаштувати окреме самостійне життя. Потім розлучились.
автор Невидимка • 21 апреля 2024
Ответ дляМанка Я
Вам би треба зрозуміти, що їздять на тих , хто це дозволяє. Раз бабуся так дозволяла- значить їй це подобалося і влаштовувало. У вас виходить, що бабуся свою дочку не виховала, але при цьому винна сама дочка( ваша мама, а не бабуся, яка так побудувала життя кругом себе. )
Повірте, ваша мама з голоду не помре, якщо буде жити сама і сама все робити.
Вона ж якось сама живе. Чи не сама? З вами? Тоді виходить, що ви перебрали на себе роль рятувальника, як і бабуся.
автор Невидимка • 21 апреля 2024
Ответ дляМанка Я
Ні, це не вона зробила вас мамою собі. А ви на це добровільно погодилися. Чи вона недієздатна зараз?
Манка Я• 21 апреля 2024
Ответ дляНевидимка
Вона з голоду не помре. Але нахапалась в сухом´ятку і чуть не померла від приступу.
автор Невидимка • 21 апреля 2024
Ответ дляМанка Я
Ну не померла ж.
Зізнайтеся, вам подобається її рятувати?

Манка Я• 21 апреля 2024
Ответ дляНевидимка
Ну не померла ж.
Я не розумію, до чого тут ця розмова? В мене немає синдрому рятівника. Ми розмовляли про те, чи варто йти готувати з дітьми, коли мама втомлена. Я розповіла Вам про свій досвід. І обґрунтувала точку зору свою і причини. Ви можете з нею не погоджуватись і робити так, як вважаєте за потрібне)