Зліпок ступні• сегодня в 07:44

Дівчатка, допоможіть!!! Геморой

Зовнішній. Таке як 1 см. Дуже болить. 2 дні ставлю свічки реліф едвпнс і гараж нова мазь. Покращень нуль. Порадьте що робити, до лікаря так боюсь іти, але терпіти біль вже не можу
На циголках• сегодня в 07:45
Вы очень странная. Идите к врачу.

автор Зліпок ступні • сегодня в 07:45
Мазь гепаринова
З бісиками• сегодня в 07:47
Ну так, краще не йти до лікаря, займатися лікуванням і отримати наслідки.
Ви молодець
На правильному шляху
Нічний дожор• сегодня в 07:59
Мне только мазь Прокто гливенол помогает и Солпадеин шипучие таблетки 2 раза в день по 1 табл . Солпадеин обезбаливает и воспаление снимает . Свечи с облепиховым маслом . Ну и естественно мыться два три раза в день . Мягким интимным гелем . Больно конечно , но по другому никак .
Хотя доктор не помешал бы .
Аннуитет• сегодня в 08:00
Компрес з левомеколю, щось для підтримки вен внутрілньо, типу троксевазину. У мене якось був цілий місяць і може так зівпало але пройшов після тертої картоплі
Дама_с_караваем• сегодня в 08:01
Гепариновая мазь то ужас, мне никогда не помогает. Возможно у вас трещина, если болит. Если трещина, то левомеколь, потом бепантен. Если геморрой, то мне доктор назначал свечи гемороль. При использовании нужно подержать на входе,чтоб растворилась немного. Ещё все советуют облепиховые свечи, я не пробовала, но отзывы хорошие
Укр_жіночка• сегодня в 08:06
Після кожного походу в туалет - підмивання прохолодною водою. Ніякого туалетного паперу. Приймайте якісь таблетки - венотоніки. І мені колись допомагали свічки Анузол. Вони недорогі, але дієві.

Витворунка• сегодня в 08:16
Детралекс курсом, как расписано в инструкции при геморрое. Начните прямо с утра. Без него мне ничего не помогает. К нему свечи Гемороль.
Губи з філером• сегодня в 08:27
Є Детралекс спеціально для геморою. Гарно допомагає. Мазь кладіть. І використовуйте вологий туалетний папір ( на дитячі серветки схожий)
Завжди недо...• сегодня в 08:44
Мазь проктозан нео, тут прочитала ще років шість назад. Дякую тим, хто порадив, бо не могла ні сидіть, ні лежать так боліло. За пару днів все пройде.
Може ще третю?• сегодня в 08:47
Ответ дляЗліпок ступні
Мазь гепаринова
дурында! пиздуй к врачу! сейчас долечишься.
З горіха зерня• сегодня в 09:15
йдіть бо буде срака.це лікується зсередини.мазі то таке.назначається Детралекс по 6 табл в день від гострого геморою (так як написано в Інструкції). Але йдіть до лікаря,бо мій дядько отак півроку потягнув- неоперабельний рак. З цим не шуткують. чим довше ви сидите без лікування адекватного,тим довше будете вилазити з цього.перейде в хронь і все. Геморой гострий лікується зсередини.
мама таке має. отак боялася лікарів,тепер хронь вже 10 р. строга дієта,білий хліб табу, і буряк варений увесь рік. Детралекс і свічки. якщо мазі і свічки не допомагають то причина таки зсередини,біда з судинами.
Семенівни сусідка• сегодня в 10:12
автор! все мази до сраки! я мучалась год пока не пошла кровь,вырезал доктор за секунду и на этом все! идите к врачу.Я ходила в добробут могу посоветовать врача
автор Зліпок ступні • сегодня в 11:46
Ответ дляСеменівни сусідка
Порадьте
Семенівни сусідка• 2 часа назад
Ответ дляЗліпок ступні
Порадьте
Коцар Олексій Юрійович