Пенек Возмездия• 21 апреля 2024
Чи треба худнути з такими ногами?
Свідок Перемоги• 21 апреля 2024
А вам самой нравится? Причем тут мы
Сейчас напишут жирная кобыла, и начнёте худеть до анорексии?
Нічний дожор• 21 апреля 2024
Это ведь не ожирение, уверена у вас имт в норме, поэтому как хотите. Я бы худела, потому что мне нравится стройные ноги
ЯкаКраля• 21 апреля 2024
Мені норм, якраз нормальна здорова людина. Я взагалі не розумію моди на худобу.
Шмоточницаца• 21 апреля 2024
Что понять по ногам в брюках? Могут быть жирные, а могут быть жилистые. по фото хренпоймешь
ЯкаКраля• 21 апреля 2024
Ответ дляНічний дожор
якщо ноги криві худни не худни стройними вони не стануть
Майор Медуза• 21 апреля 2024
Мені особисто не треба щоб ці ноги схудли. Я їх бачу вперше і востаннє.
КараПузовна• 21 апреля 2024
Звичайна нормальнажіноча фігура. Якщо комфортно себе е почуваєте, то все ок. Я б змінила фасон штанів. Але якщо ви схильні до повноти, то з часом можете абрати зайвого, а для здоровя це не ок. Тому варто б додати спорту
Вчителька з мікрорайону• 21 апреля 2024
Гарні ноги. А от джинси можна змінити на більш актуальніші. І не треба розказувати, що розтягнуті на колінах скіні - це класика))
Нічний дожор• 21 апреля 2024
Ответ дляЯкаКраля
Разве на фото автора кривые ноги?
Обнимашкина• 21 апреля 2024
Ответ дляАnnеt
зависит что под джинсами: жир или мышцы?
То видно що жир, ляхи дебелі.
ЯкаКраля• 21 апреля 2024
Ответ дляНічний дожор
Разве на фото автора кривые ноги?
Я не про ноги автора. Я про похудеть чтобы стройные были
LIANA171185• 21 апреля 2024
Автор,вам самой нравится?Если нет-то худейте,если да-то все прекрасно)
Тут зависит только от вас.