👥 33,2 млн осіб – населення України у 2023 році за даними МВФ. У 2021 році ця кількість була на рівні 41 млн.
Міжнародний валютний фонд вважає, що 2024 року в Україну почнуть повертатися біженці – проте цей процес буде повільним.
Там також прогнозують чисельність населення на наступні роки:
▫️2024 рік – 33,4 млн осіб.
▫️2025 рік – 34,3 млн осіб.
▫️2026 рік – 35,1 млн осіб.
▫️2027 рік – 35,8 млн осіб.
▫️2028 рік – 36,0 млн осіб.
▫️2024 рік – 33,4 млн осіб.
▫️2025 рік – 34,3 млн осіб.
▫️2026 рік – 35,1 млн осіб.
▫️2027 рік – 35,8 млн осіб.
▫️2028 рік – 36,0 млн осіб.
Ответ дляWomAnn
Польща 8000 грн. на кожну дитину до 18 років! А я отримую в Україні 860 грн. і то до 3-х років!!!
Так знімають же вони виплати.
Ответ дляanonimka_911
Франція, Польща
Ну Польща можливо.Але зарплати в них,як в Україні,тому не бачу сенсу.
Элли Иванова• 22 апреля 2024
Ответ дляPavel575
У меня родственница работает исполкоме в Днепре. Она мне назвала эти цифры
Что такое - исполком? Капец какой-то...
Ответ дляL-i-s-a-92af
У нас всієї армії мільйон і більшість моїх знайомих які воюють з 2022,слава Богу живі.
Знайомих? Ну ну, а чоловік де? Бо ви якось хочете чужими руками жар загрібати. І друге питання. Навіщо ви клепаєте без перестану ці політичні теми? Ви на роботі?
Lenusikkuz• 22 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Бо коли знімуть всю фін.допомогу,умови життя в Україні виявляться значно кращими( звичайно після війни).
Всі мої знайомі, або вже повернулись, або і не планують. І повернулись якраз ті хто жив на виплати. Інші вчать мову і вже працюють. Одні вже і квартиру тут продали, бо не будуть повертатись.
anonimka_911• 22 апреля 2024
Ответ дляJen4ik_82
Но кто-то же у них купил недвижимость. Так что все относительно. Из моих знакомых если кто и выехал, никто ничего не продал, и не собирается
Бо в нашому місті багато переселенців з прифронтових областей. Ще на початку війни в нашому будинку у друзів купили за 100 тис дол люди з Харкова, у друга теж переселенці купують але по якомусь кредиту від держави.
Ответ дляContento
Ну вам хорошо живётся и во время войны и вы не бедствуете, а миллионы украинцев бедствуют. Многие всё потеряли, многие уже просто не выдерживают войну и уезжают. Или вы всех по себе меряете.
Я не кажу про схід і південь/ північ України.
Там де бойові дії.Життя решти країни фінансово не дуже змінилося,особливо враховуючи,що 3й рік війна.
Ответ дляContento
Ну автор же говорит, что лично она не бедствует )
Я кажу,що моє фінансове становище не змінилося,як і в переважної більшості моїх знайомих.
anonimka_911• 22 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Це де в Україні мінімалка під 30 тис гривень?
Ответ дляnutty
Я ж не про зараз, а про 28 рік
Сподіваюсь,що вже в цьому році бойові дії пригальмуються.
Ответ дляWomAnn
А ви навіщо клепаєте без перестану політичні теми?
Я принаймі,правду пишу,на відміну від свори рашистських ботів тут.
Ответ дляLenusikkuz
Не бачу,щоб з Києва так масово їхали.
Навпаки,двоє повернулися з Німеччини.
Lenusikkuz• 22 апреля 2024
Ответ дляСветика
Удалено администрацией...
Так, писали б тоді вже на підставі чого сформовані ці дані. А то таке щось… аби написати. Он чоловіків вже скоро не залишиться. Від кого розмножуватись?
Ответ дляanonimka_911
Не смішіть
Ilonka.999• 22 апреля 2024
Ответ дляanonimka_911
Ну вот в моем городе также. И цены на недвижимость вообще не просели. Так что предложение абсолютно не превышает спрос.
Lenusikkuz• 22 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не бачу,щоб з Києва так масово їхали.
Навпаки,двоє повернулися з Німеччини.
Так я не про зараз. Вони виїхали в 22, і хто планував ті повернулись. Решта хочуть залишатись там. Тобто не думаю що щось сильно зміниться. Повернутись можуть хіба що хлопці 18+, і то в разі припинення війни і відкриття кордонів.
Ответ дляСветика
Удалено администрацией...
anonimka_911• 22 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не смішіть
Що не смішити? Після податків 3200 злотих мінімалка. Додайте ще виплаты на дітей по 800 зл, навіть при оренді можна жити. А як жити на українську мінімалку я не знаю.
anonimka_911• 22 апреля 2024
Ответ дляJen4ik_82
Так,але людей більше не стало,просто дехто перемістився і багато виїхало і їде.
Не чіпай - вб ю• 22 апреля 2024
Наразі ця інфо взагалі неактуальна. Вона ще багато разів зміниться під час війни і після неї.
Ответ дляLenusikkuz
Аби ляпнути
Скільки в Україні МІЛЬЙОНІВ чоловіків?
Розмножуйтесь від поліцейських,прокурорів,чинавників від сільради до ВР і мільйонів липових ’інвалідів’ і тих,хто доглядає за ’ інвалідами’.
Скільки в Україні МІЛЬЙОНІВ чоловіків?
Ответ дляnutty
Нажаль, війна від наших сподівань не залежить...
Нажаль...побачимо