L-i-s-a-92af• 21 апреля 2024

33,2 млн осіб – населення України у 2023 році

👥 33,2 млн осіб – населення України у 2023 році за даними МВФ. У 2021 році ця кількість була на рівні 41 млн.

Міжнародний валютний фонд вважає, що 2024 року в Україну почнуть повертатися біженці – проте цей процес буде повільним.

Там також прогнозують чисельність населення на наступні роки:

▫️2024 рік – 33,4 млн осіб.
▫️2025 рік – 34,3 млн осіб.
▫️2026 рік – 35,1 млн осіб.
▫️2027 рік – 35,8 млн осіб.
▫️2028 рік – 36,0 млн осіб.
автор L-i-s-a-92af • 22 апреля 2024
Ответ дляanonimka_911
Бо ті новобудови будують по 10 років,а потім стільки ж здають,бо їх контролюючі органи не пропускають,бо хочуть грошей. Я купувала новобудову,в курсі. Один якийсь будинок в рік збудують на місто з населенням 200 тис, ще й ціни йому не складуть.
Не правда.За 3 роки побудували,навіть в війну.

drive105• 22 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Але будуть знімати поступово.Вже навіть зараз почали.
У кого снимают ? У депутатов ?
Пока только все прикручивают обычным людям.
автор L-i-s-a-92af • 22 апреля 2024
Ответ длявRedИннa
Ех, а я ще пам´ятаю рекламу - ти не один, нас 52 мільйони
автор L-i-s-a-92af • 22 апреля 2024
Ответ дляanonimka_911
Та ви що, дивно що поляки до нас на заробітки не їздили. За 3200 то вже дуже гарна квартира в великому місті, ми в курортному в новобудові за таку ціну знімали.
Були часи,коли їздили
Lenusikkuz• 22 апреля 2024
Ответ дляJen4ik_82
Це ви не зрозуміли. Що у них купили ту нерухомість в Україні теж люди)
І я знаю таких, хто закордоном на борг за отаке куплене збирає)
То купили ж не іноземці, а переселенці з інших регіонів. Тобто на кількість людей в країні це не впливає.
Ilonka.999• 22 апреля 2024
Ответ дляanonimka_911
Тема про те що люди не повернуться.
Ніхто не знає як буде. У моєї подруги батьки під час війни з Німеччини повернулись. Дуже довго там жили до цього. У чоловіка колега повернулась - при тому, що там з чоловіком була разом, також з Німеччини.
anonimka_911• 22 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Були часи,коли їздили
Ага,продавати нам непотріб? То не заробітки,то бізнес.
автор L-i-s-a-92af • 22 апреля 2024
Ответ дляdrive105
Все. У всех очень хорошо просчитана минималка. Без шика, но на базовые потребности более чем хватает.
В Украине минималка даже коммунальные и еду не закроет.
Згодна,з мінімалкою треба щось робити.
Але відмінність в тому,що в Україні більшість-власники,і ком.платежі мізерні порівняно з Європою.Тому і аренда житла в нашій мінімалці не передбачена.
Lenusikkuz• 22 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
За кордоном на ці гроші мало що можна купити.
Якби я продала ВСЮ свою нерухомість,в жодній країні,де я жила,грошей купити житло би не вистачило.
Їм там побудували житло люди в яких вони жили. Вони просто повезли туди гроші. Там якась своя в них історія. Але сімʼя ця велика. Їх виїхало 5 людей.

автор L-i-s-a-92af • 22 апреля 2024
Ответ дляWomAnn
І яким чином це заперечує виплати в тих країнах, в яких вони є??
Десь є,але не масово.
автор L-i-s-a-92af • 22 апреля 2024
Ответ дляJimson
Більшість території російської федерації малопридатна проживання. У тому ж ЯНАО менше однієї людини на квадратний кілометр (0.7)

Мого там нічого немає, але якщо ви захочете презентувати мені ’Норильський нікель’, я не відмовлюся
В Японії вся територія придатна? Бо ж населення в цих країнах однакове.
автор L-i-s-a-92af • 22 апреля 2024
Ответ дляLenusikkuz
Ну тоді краще оберігайтесь від незахищеного сексу!
Це ви собі порадьте.В мене з математикою все гаразд і діти теж розумні.
Lenusikkuz• 22 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви молодець! Вітаю 🥳
Vittoria66• 22 апреля 2024
Ответ дляPavel575
У меня родственница работает исполкоме в Днепре. Она мне назвала эти цифры
Какие могла Ваша родственница назвать цифры реального населения, если в Украине последняя перепись населения была в 2001 году? Я всегда удивлялась этим цифрам, которые не могли быть реальными без переписи населения больше двадцати лет.
автор L-i-s-a-92af • 22 апреля 2024
Ответ дляdrive105
У кого снимают ? У депутатов ?
Мова йде про пільги для біженців в Європі
автор L-i-s-a-92af • 22 апреля 2024
Ответ дляanonimka_911
Ні,скуповували у нас електротовари.
drive105• 22 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Згодна,з мінімалкою треба щось робити.
Откуда у нас все собственники ? Молодёжь создаёт новые семьи. Идут жить на аренду. И так массово.
Коммунальные у нас уже Европу доганяют. К концу войны обгонят.
автор L-i-s-a-92af • 22 апреля 2024
Ответ дляLenusikkuz
Ви молодець! Вітаю 🥳
Дякую
anonimka_911• 22 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ні,скуповували у нас електротовари.
І що,це заробітки? Це бізнес. Заробітки то трускавки і заводи.

автор L-i-s-a-92af • 22 апреля 2024
Ответ дляVittoria66
Вона могла знати лише кількість переселенців,які зареєстровані в собезі
drive105• 22 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Речь шла об ограничениях для граждан Украины в её стране. Что после войны никого не собираются выпускать на следующий день.
Как вы отвечаете, если даже не понимаете о чем речь ?
автор L-i-s-a-92af • 22 апреля 2024
Ответ дляdrive105
Молодь,можливо.Але до 30 переважно мають власне хоч щось.
Marieasat• 22 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Аби ляпнути
Скільки в Україні МІЛЬЙОНІВ чоловіків?
Розмножуйтесь від поліцейських,прокурорів,чинавників від сільради до ВР і мільйонів липових ’інвалідів’ і тих,хто доглядає за ’ інвалідами’.
Автор, от всей души желаю Вам поухаживать за инвалидом, желательно лежачим дедулей или бабулей с маразмом годок-второй. Чтобы в кавычках не писали эти слова. Вы себе не представляете что это такое.
Хотя чего я боту объясняю..
автор L-i-s-a-92af • 22 апреля 2024
Ответ дляMarieasat
Хотя чего я боту объясняю..
Я дуже добре уявляю,скільки в Україні куплених інвалідностей.
Vittoria66• 22 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Саме так, це єдина реальна цифра, завдяки реєстрації переселенців.
Ilonka.999• 22 апреля 2024
Ответ дляanonimka_911
Слухайте,1 людина може і 100 квартир собі купити,від цього кількість населення не збільшиться.
Не збільшиться. Але ж почалось з посту ’мої знайомі всі продали...’, так от я до того, що це взагалі не показник. А мої тільки купляють, навіть ті, хто виїхав.
І саме головне - що хтось же і в ваших купив) Не збагатіли в Україні так, щоб по 100 квартир купляти, ну і ціни не впали до такого.
Це просто ваше коло спілкування)
Але ні ваше, ні моє не відображає загальної картини. Це не той рівень вибірки.
Marieasat• 22 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
У меня бабушка лежачая и в деменции, нет у нее инвалидности и ухода, хотя за ней смотрят круглосуточно,ибо памперсы снимает,не понимает уже совсем и кучу всего чудит. Даже на меня, женщину,уход не хотят оформлять. Так что я иного мнения, что есть люди,которые заслуживают уход или инвалидность,а им не дают. А Вы ничего не знаете.
anonimka_911• 22 апреля 2024
Ответ дляJen4ik_82
Це просто ваше коло спілкування)
Це відповідь автору на її тему про збільшення населення в наступні роки і що люди будуть повертатися. Ні,не будуть. З 30 чол в моїй групі з англійської вже всі працюють в Англії або Шотландії і ніхто не хоче назад. З логікою у вас не фонтан. Купив і купив хтось у наших,так до нас половина Харкова переїхала.
автор L-i-s-a-92af • 22 апреля 2024
Ответ дляMarieasat
В мене в бабушки( вже покійної) теж була деменція і не було інвалідності.
Але це не заперечує того факту,що за останні 15 років масово купляли інвалідність люди 30+років.
автор L-i-s-a-92af • 22 апреля 2024
Ответ дляanonimka_911
Вони працюють,бо на українській схемі.
А за робочу візу ЩОРІЧНО+мед.страхування заплатити не бажають?