Я Вас не боюся• 22 апреля 2024

Паста с тунцом. Как готовите вы?

Какие ещё ингредиенты, помимо тунца и пасты вы туда добавляете?
Позаземний розум• 22 апреля 2024
Шпинат, сир.

Не люблю натовп• 22 апреля 2024
Оливки, прованські трави, тунець обсмажила трохи, туди вершки, потім спагеті
Летчица• 22 апреля 2024
Лук обжариваю потом тунец добавляю , чеснок 2 минуты держу и сливки еще пару минут и все .
Неначасі• 22 апреля 2024
Вареное яйцо, сыр, зелень
автор Я Вас не боюся • 22 апреля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Тунец свежий или консервированный?
Не люблю натовп• 22 апреля 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Тунец свежий или консервированный?
Та консервований, в олії, плюхнула, підігріла, оливки якщо є чи каперси, вершки.
Tammy21• 22 апреля 2024
Трошки приваріваю пасту, додаю оливкову олію, тунець, вершки, м´який сир, мікрогрін чи звичайну зелень, оливки.
Гравіцапа• 22 апреля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Во время жарки он не сильно пахнет ?
Не люблю натовп• 22 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Во время жарки он не сильно пахнет ?
Так це буквально пару хвилин, щоб вершки нагрілись. Та ні, ну такого амбре як від мойви, немає 😆
Я ще люблю додати приправу томати, базилік і часник.
Поки писала, згадала, що є дві маленькі баночки тунця. Аж слина тече 🤣

Попихтю та й годі• 22 апреля 2024
Помидоры, оливки
Блакитна устриця• 22 апреля 2024
Готую тільки з жовтоперого. Балик або медальйони. Макарони з твердих сортів, вершки, помідори, зелень
Кошка Мурка• 22 апреля 2024
Часник, помідор, тунець, базилік
Сиамская сороконожка• 22 апреля 2024
Литр томатного сока,пачка спагетти,две банки тунца,чеснок,зелень и в мультиварку под давление на 20 мин.
Дідова баба• 22 апреля 2024
Обжарить лук, грибы, тунца из консервы, томатную пасту или помидоры. Соль, перец, травы, особенно орегано. Смешать с отваренной пастой. Так меня учил один грек, который был в моем городе туристом.
Я такая - жду трамвая• 22 апреля 2024
А мне нравится макароны есть с сыром, а тунца отдельно