Я Вас не боюся• 22 апреля 2024
Паста с тунцом. Как готовите вы?
Какие ещё ингредиенты, помимо тунца и пасты вы туда добавляете?
Не люблю натовп• 22 апреля 2024
Оливки, прованські трави, тунець обсмажила трохи, туди вершки, потім спагеті
Летчица• 22 апреля 2024
Лук обжариваю потом тунец добавляю , чеснок 2 минуты держу и сливки еще пару минут и все .
Я Вас не боюся
• 22 апреля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Тунец свежий или консервированный?
Не люблю натовп• 22 апреля 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Тунец свежий или консервированный?
Та консервований, в олії, плюхнула, підігріла, оливки якщо є чи каперси, вершки.
Гравіцапа• 22 апреля 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Во время жарки он не сильно пахнет ?
Не люблю натовп• 22 апреля 2024
Ответ дляГравіцапа
Во время жарки он не сильно пахнет ?
Так це буквально пару хвилин, щоб вершки нагрілись. Та ні, ну такого амбре як від мойви, немає 😆
Я ще люблю додати приправу томати, базилік і часник.
Поки писала, згадала, що є дві маленькі баночки тунця. Аж слина тече 🤣
Блакитна устриця• 22 апреля 2024
Готую тільки з жовтоперого. Балик або медальйони. Макарони з твердих сортів, вершки, помідори, зелень
Сиамская сороконожка• 22 апреля 2024
Литр томатного сока,пачка спагетти,две банки тунца,чеснок,зелень и в мультиварку под давление на 20 мин.
Дідова баба• 22 апреля 2024
Обжарить лук, грибы, тунца из консервы, томатную пасту или помидоры. Соль, перец, травы, особенно орегано. Смешать с отваренной пастой. Так меня учил один грек, который был в моем городе туристом.