БлинчикБезСметанки• 22 апреля 2024
Немає опори в житті
З дитинства так. Мати померла рано. Батьку потрібна не була. Жила з бабусею. Потім навчання. Мимолітні подруги, знайомі. Все пройшло як пил. З чоловіком гарну сім´ю не побудувала. Немає зовсім взаєморозуміння. Зараз закордоном з дитиною. Курси закінчилися і всі одногрупники кожен своєю дорогою пішли. Немає хороших тут знайомих. Всі так. Мимохідь. В кожного своє.Як ви справляєтеся з таким станом? В Україні було б в мене те саме. Ні хороших знайомих, ні підтримки, ні роботи.
Може в мені щось не так? Немає опори в житті....
БлинчикБезСметанки
• 23 апреля 2024
Ответ дляГага Газу
У вас є впевненість у завтрашньому дні?
Немає впевненості
Кручу хвости• 23 апреля 2024
Ответ дляГага Газу
Так. Це люди які в будь який момент можуть зникнути, і що тоді? Шукати нової опори, а до тих пір ходити знову страждати ой де моя опора?
Если подруги настоящие, то с чего они могут исчезнуть в любой момент?
Гага Газу• 23 апреля 2024
Ответ дляКручу хвости
Людина смертна, ви не знали?
Людина може виходити заміж, змінювати свій світогляд, переїздити жити на інші материки.
Може взагалі перейти у той стан, коли сама потребуватиме опори, а не надавати її іншим.
Вона, справжня подруга, може взагалі існувати виключно в інфантильній уяві окремих жінок.
Кручу хвости• 23 апреля 2024
Ответ дляГага Газу
Людина смертна, ви не знали?
Даже если подруга переедет жить на другой материк, общение же не прекратится
Гага Газу• 23 апреля 2024
Ответ дляКручу хвости
І як же вона буде опорою з іншого материка? Ну чисто технічно
Кручу хвости• 23 апреля 2024
Ответ дляГага Газу
Поддержать словами (или некоторыми действиями) можно, даже находясь на другом материке
Гага Газу• 23 апреля 2024
Ответ дляКручу хвости
Дати в борг і вислуховувати ниття протягом років?
Добре, припустимо подруга та людина що не вміє казати НІ і вислуховуватиме.
Що робитимете ви, коли ваша подруга буде не в ресурсі і їй згадобиться щоб ви стали опорою?
Кручу хвости• 23 апреля 2024
Ответ дляГага Газу
У меня нет подруг
Гага Газу• 23 апреля 2024
Ответ дляКручу хвости
У меня нет подруг
Тоді з чого ви взяли що вони існують в природі в інших жінок, цікаво?
Кручу хвости• 23 апреля 2024
Ответ дляГага Газу
С того, что у многих женщин есть нормальные подруги
Гага Газу• 23 апреля 2024
Ответ дляКручу хвости
Зрозуміло. Я правильно написала - інфантилізм і неіснуючі ’справжні’ подруги.
Кручу хвости• 23 апреля 2024
Ответ дляГага Газу
У моей тети, например, настоящие подруги
Гага Газу• 23 апреля 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Немає впевненості
А що вам треба щоб мати цю впевненість?
БлинчикБезСметанки
• 25 апреля 2024
Ответ дляГага Газу
А що вам треба щоб мати цю впевненість?
Люди рядом, яка б могла допомогти в важкий момент
Гага Газу• 25 апреля 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А яким чином така людина могла б допомогти?