Изменено 22 апреля в 19:33

Астрологія. Тілець.

Питаннядо астрологів чи любителів астрології. В цьому році Тільці, як кажуть з усіх екранів,- це фаворити. Тим більше, на увесь рік до травня 2025 року буде поєднання в знаку Тільця Юпітера планети везіння і Венери - планети кохання у 2 будинку ( будинку грошей). Маю знайомих тільців- життя вже круто розвернулося на 180 град.в кращий бік.
В мене мрія- зустріти кохану людину і змінити роботу. Тим більше, що затемнення пройшлося по 6 будинку у Тільців( це здоров´я і робота). Здоров´я підкачало, вперше за багато років вилізли всі хроні , які є. Що ви можете сказати стосовно Тільця? В Тільці в мене ще Марс.Венера і Меркурій. Але в житті поки змін нема. Ще Уран планета трансіормацій перейшла з Козерога у Водолія Це означає , що 100% будуть зненацькі зміни. Причому у всьому світі.Уран 50 р не змінював свій знак.
5 2
Горлаю зрання 22 апреля в 19:31
Я тілець травневий. Жодних змін у житті не спостерігаю. Навпаки, постійно десь втрачаю . Фігня ваші гороскопи
Проня_Прокоповна 22 апреля в 19:31
Да
Губки-уточкой 22 апреля в 19:32
Телец, вот вчера была днюха, пока никаких изменений в жизни
Не зви чайна 22 апреля в 19:32
Я в это все особо не верю, просто думаю, что люди, которые этим занимаются и умеют что-то, не обязаны бесплатно этим заниматься для всех страждущих )
2 1
Мішечок щастя 22 апреля в 19:33
скажу шо варто перестати перекладати відповідальність з себе на зірки
5 1
Така бойова Я 22 апреля в 19:33
Знаю тільця, в якого все завжди в шоколаді. В цьому році він в ще більшому шоколаді.

Я скорпіон. Ж по всіх напрямках
1 1 1
Просто болталка 22 апреля в 19:34
Автор, просто подумайте скільки тельців зараз в окопах...
Не тіште себе видуманими ілюзіями.
5 1
автор Ковбой Хагис 22 апреля в 19:34
Ответ дляТака бойова Я
Знаю тільця, в якого все завжди в шоколаді. В цьому році він в ще більшому шоколаді.

Я скорпіон. Ж по всіх напрямках
У скорпіонів так. Безгрошів´я.хвороби. таких 3 особи знаю.
Мішечок щастя 22 апреля в 19:35
Ответ дляТака бойова Я
Знаю тільця, в якого все завжди в шоколаді. В цьому році він в ще більшому шоколаді.

Я скорпіон. Ж по всіх напрямках
ага, в нього в шоколаді тіки тому шо він тілець. лежить на дивані плює в стелю і все в шоколаді
2 1
Така бойова Я 22 апреля в 19:37
Ответ дляКовбой Хагис
У скорпіонів так. Безгрошів´я.хвороби. таких 3 особи знаю.
Шукать уміратільну яму, чи парад планет ще зміниться? 🤪🫣
автор Ковбой Хагис 22 апреля в 19:38
Ответ дляПросто болталка
Автор, просто подумайте скільки тельців зараз в окопах...
Не тіште себе видуманими ілюзіями.
Ну астрологія це не видумки якщо особиста натальна карта є.
2 2 1
Губки-уточкой 22 апреля в 19:41
Автор, а про овнов что-то читали? У мамочки год катастроф просто, два перелома, потом отнялись ноги, из активной женщины превратилась в лежачую(
Прикуси Язика 22 апреля в 19:41
Ответ дляТака бойова Я
Знаю тільця, в якого все завжди в шоколаді. В цьому році він в ще більшому шоколаді.

Я скорпіон. Ж по всіх напрямках
Тілець-тітка?))
Така бойова Я 22 апреля в 19:46
Ответ дляПрикуси Язика
Тілець-тітка?))
Хто зна.
Я думала, що автор по астральному якомусь написала, тому теж так відповіла :)
Прикуси Язика 22 апреля в 19:46
Ответ дляМішечок щастя
ага, в нього в шоколаді тіки тому шо він тілець. лежить на дивані плює в стелю і все в шоколаді
хех, у Тільців пекельна працьовитість і пекельна лінь і любов до задоволень гарно вживаються в одній особі))
Кастрюлька 22 апреля в 19:46
Я телец, пока чуда не произошло. Обычная жизнь.
Ванна Тазиковна 22 апреля в 19:47
Скиньте ссылку почитать за остальные знаки)))
автор Ковбой Хагис 22 апреля в 19:48
Ответ дляВанна Тазиковна
Скиньте ссылку почитать за остальные знаки)))
Ютуб открыт
Наизнанку 22 апреля в 19:50
Муж - Телец, да, уже есть положительные изменения
Прикуси Язика 22 апреля в 19:50
Ответ дляТака бойова Я
Хто зна.
Я думала, що автор по астральному якомусь написала, тому теж так відповіла :)
Я мала на увазі того Тільця, якого ви знаєте і у якого все в шоколаді))
Така бойова Я 22 апреля в 19:51
Ответ дляПрикуси Язика
Я мала на увазі того Тільця, якого ви знаєте і у якого все в шоколаді))
Ні, мужик. Абсолютно мені чужий.
Прикуси Язика 22 апреля в 19:51
Ответ дляТака бойова Я
Ні, мужик. Абсолютно мені чужий.
вільний? ))
Така бойова Я 22 апреля в 19:54
Ответ дляПрикуси Язика
вільний? ))
Ні, має трьох дітей і дружину. Я з нею дружу :).
А що? 😁
Прикуси Язика 22 апреля в 20:03
Ответ дляТака бойова Я
Ні, має трьох дітей і дружину. Я з нею дружу :).
А що? 😁
та хреново, що аж з 4 прицепами))) А так то у Тільців і Скорпіонів притяжіння по принципу протилежностей, а тут ще в шоколаді, через те і запитала)) Подивіться навколо уважненько, може який ’шоколадний’ вільний є :))
Така бойова Я 22 апреля в 20:06
Ответ дляПрикуси Язика
та хреново, що аж з 4 прицепами))) А так то у Тільців і Скорпіонів притяжіння по принципу протилежностей, а тут ще в шоколаді, через те і запитала)) Подивіться навколо уважненько, може який ’шоколадний’ вільний є :))
Та я не вільна :)
Ніколи нічого подібного з ними не було 🤷
Мішечок щастя 22 апреля в 20:19
Ответ дляПрикуси Язика
хех, у Тільців пекельна працьовитість і пекельна лінь і любов до задоволень гарно вживаються в одній особі))
в мене син тілець. гарно вміє делегувати задачі і це в 4 роки))
Прикуси Язика 22 апреля в 20:40
Ответ дляМішечок щастя
в мене син тілець. гарно вміє делегувати задачі і це в 4 роки))
В начальники готується )))
Прикуси Язика 22 апреля в 21:11
Ответ дляГубки-уточкой
Телец, вот вчера была днюха, пока никаких изменений в жизни
С прошедшим! Всех благ!
Если у вас все более-менее ровно и хорошо, то радоваться надо :). Тельцы не любят изменения без их ведома и не запланированные /неожиданные особенно, так как это тянет за собой ненужную суету и вызывает раздражение))

Вообще в астрологических прогнозах благоприятные периоды для любого знака означают, что если вы что-то планировали, хотите, то этот период благоприятный для того, чтобы заняться/действовать, он предполагает сопутствующее благоприятные условия когда человек что-то делает. Можно сидеть и ждать, если в комфорте находишься, скорее всего он и сохранится, но новое и лучшее под лежачий камень само упадет только по счастливой случайности, если окажетесь в тот момент на нужном месте)) Астрология извещает только о благоприятном времени, а остальное зависит от человека.
Например, вчера был благоприятный у меня день для удачного знакомства/встречи, но я просидела целый день дома, облом напал - кто мне виноват в данном случае, что я не пошла никуда и не воспользовалась удачным расположением?. Сама виновата))) Но вместе с тем, и уровень комфорта у меня тоже не ухудшился, слава богу))
Губки-уточкой 22 апреля в 21:15
Ответ дляПрикуси Язика
С прошедшим! Всех благ!
Если у вас все более-менее ровно и хорошо, то радоваться надо :). Тельцы не любят изменения без их ведома и не запланированные /неожиданные особенно, так как это тянет за собой ненужную суету и вызывает раздражение))

Вообще в астрологических прогнозах благоприятные периоды для любого знака означают, что если вы что-то планировали, хотите, то этот период благоприятный для того, чтобы заняться/действовать, он предполагает сопутствующее благоприятные условия когда человек что-то делает. Можно сидеть и ждать, если в комфорте находишься, скорее всего он и сохранится, но новое и лучшее под лежачий камень само упадет только по счастливой случайности, если окажетесь в тот момент на нужном месте)) Астрология извещает только о благоприятном времени, а остальное зависит от человека.
Например, вчера был благоприятный у меня день для удачного знакомства/встречи, но я просидела целый день дома, облом напал - кто мне виноват в данном случае, что я не пошла никуда и не воспользовалась удачным расположением?. Сама виновата))) Но вместе с тем, и уровень комфорта у меня тоже не ухудшился, слава богу))
спасибо большое
Прикуси Язика 22 апреля в 21:29
Ответ дляКовбой Хагис
Ну астрологія це не видумки якщо особиста натальна карта є.
Автор, стосовно ваших грошей, подивіться що у вас стоїть в натальній карті у 2 будинку :)
А взагалі у вас по вашим планетам так і є як ви озвучили - прагнення бути бажаною, чуттєвість і матеріальні прагнення. Реалізація можлива 2 способами - через чоловіка і самостійно, але обидві реалізації у вас не швидкі, цілеспрямовано, вперто і терпляче будете йти до цього. Включайте більше м’яких, жіночно-заворожуючих якостей Венери з чоловіками (натиск/пристрасть, навіть любовна, може злякати. чоловіки - ’слабий пол’, лякливий))) і частіше проговорюйте все з кавалером, говоріть про своє бачення і свої бажання, не мовчіть, щоб потім не прорвало.