Млинці зі смайликом• 22 апреля 2024

У кого тоже быстро сходит татуаж бровей?

Девочки, у кого сколько держится татуаж бровей? Последние несколько раз делала у разных мастеров - сходит коричневый пигмент, остаётся лёгкая дымка и просвечивает старые серые брови.
Помню раньше татуаж как сделаешь и лет 5 ходишь про эти брови и не вспоминаешь. Весь коричневый цвет прекрасно держался.
Сейчас не пойму - то ли пигменты такие, то ли у меня с возрастом такая реакция ?
Єдина Країна• 22 апреля 2024
Від типу шкіри залежить. На жирній шкірі погано тримається, на сухій - добре.

VitalinkaGL• 22 апреля 2024
делала брови ,даже без.кор.
2 года отходила на ура
Лінива, не каюсь• 22 апреля 2024
у меня плохо.. остается только серый след как только сходят корочки. Делала 3 раза у разных мастеров и в разные годы.
Пез Году Неделя• 22 апреля 2024
Делала в 2020 г.
Неудачно, даже на коррекцию не пошла в надежде, что через годик сойдут.
Ну, стали на 20-30% светлее.
Раз одела не бу• 22 апреля 2024
Я робила трохи менше року тому, травень-червень. Робила вперше, тому доволі слабенький. Мене майстер одразу попередила, що це на півтора-два роки і десь на прикінці першого року колір піде у холодний відтінок. Так воно і є. Може влітку піду зроблю корекцію
Кукусик• 22 апреля 2024
Йдете на корекцію і кажете майстру що хочете насичені брови, а не під натуральні вони роблять сильніший пігмент і все
Раз одела не бу• 22 апреля 2024
Ответ дляКукусик
Ось я зробила під натуральний. Хто не бачив мене з корочками, то і не помітив, що зробила татуаж. Виглядає як трохи підфарбовані свої. Хіба що вранці економлю час та нерви їх малювати
Тримаю свічку• 22 апреля 2024
Микроблейдинг у меня уже три года держится, цвет не меняет
Кукусик• 22 апреля 2024
Ответ дляРаз одела не бу
От і я так зробила, то ледве видно хоча мене майстер питала чи під натуральні чи ні піду через пів року доб´ю щоб були насичені

В гости звали?• 22 апреля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Теж так
Диверсификация• 22 апреля 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Идеально как по мне