Мейк-ап форева• 24 апреля 2024
А пам´ятаєте лохотрон тяньши?
Я в студентському віці шукала роботу,і подзвонила по оголошення ще тоді не повнолітня була дурне та наївне,сказали запевняючим голосом ,що нічого страшного)))
Якийсь дурачок там був та прищава баба і корчили із себе бізнес тренерів там)))
То їм гроші на листівки дай,то на шампунь за 500 здається гривень ,то поїхали в новий типу їх "офіс" там теж була "бізнес коуч" каже потрібно буде( не пам´ятаю скільки) платити за оренду,де вони перебувають,ну і цирк типу працівники мають сплачувати орендну плату за офіс ага-ага
Той ще дурачок показує шампунь і каже -"подумайте ось заплатити один раз 500 гривень і все ваше майбутнє в ваших руках "))))
По факту моя мама про це все знала і не застерегла мене від цього,вирішила що я сама маю пройди цей досвід і потім посміялась,що а шампунь дійсно їй підходить
Бентливуман• 24 апреля 2024
Они и сейчас есть и продолжают разводить лохов космическими заработками и перспективами.
західний_діалект• 24 апреля 2024
у нас була тема, молодняк впарював різний непотріб типу ножі, техніку дрібну і т.п.,типу ’ви виграли’ )))
на вулиці або по квартирах ходили
Пузата Хата• 24 апреля 2024
А у мне є історія успішного успіху в MLM-компаніях. Правда, у відносно ’чесних’ з реальним продуктом. Близька подруга моєї двоюрідної сестри потрапила в Amway на самому початку їх експансії в Україні. Вона буквально кілька місяців там протєлєпалась з цими презентаціями домашніми і потрапила на співбесіду в офіс компанії. Тобто, не до реалізаторів та рекрутерів, а в операційний офіс, там де бухгалтерія, склад, логістика і т.д. В неї був козир - англійська, вона закінчила десь на Сході країни іняз і встигла навіть трошки в технікумі попрацювати викладачем. Коротше кажучі, пройшла вона співбесіду і попереду в неї були більше 10 років дуже забезпеченого соціально захищенного життя. Біла висока зарплатня, страховка, відрядження в Штати. Вона купила десь на Відрадному двокімнатну квартиру, зробила сама ремонт, купила машину, потім іншу. Так що, навіть в лохотронах можна витягнути лотерейний квиток з виграшем)))
Задолбулька• 24 апреля 2024
Я совсем древняя. В моем студенчестве был лохотрон Гербалайф)) Все еще только начиналось.
Я таке знаю• 24 апреля 2024
Працювала у ветаптеці і наша постійна клієнтка « підсіла» на ці чудо - препарати. Памʼятаю як вона довго розказувала , що після використання чудо тампонів у неї зі статевих органів вилітали білі шматки схожі на штукатурку . До цих пір дивуюся, як вона не боялася це в себе пхати . Мені кілька разів намагалася навʼязати ці чудо тампони, прокладки, чаї і тд.
А кораловий клуб ? До цих пір багато хто вишукує кору мураширого дерева