Мейк-ап форева• 24 апреля 2024
А пам´ятаєте лохотрон тяньши?
Я в студентському віці шукала роботу,і подзвонила по оголошення ще тоді не повнолітня була дурне та наївне,сказали запевняючим голосом ,що нічого страшного)))
Якийсь дурачок там був та прищава баба і корчили із себе бізнес тренерів там)))
То їм гроші на листівки дай,то на шампунь за 500 здається гривень ,то поїхали в новий типу їх "офіс" там теж була "бізнес коуч" каже потрібно буде( не пам´ятаю скільки) платити за оренду,де вони перебувають,ну і цирк типу працівники мають сплачувати орендну плату за офіс ага-ага
Той ще дурачок показує шампунь і каже -"подумайте ось заплатити один раз 500 гривень і все ваше майбутнє в ваших руках "))))
По факту моя мама про це все знала і не застерегла мене від цього,вирішила що я сама маю пройди цей досвід і потім посміялась,що а шампунь дійсно їй підходить
ГороховаЯ• 24 апреля 2024
У мене сусідка озолотилася на цьому лохотроні - вона була вгорі піраміди. І таки хтось вівся на це ((
ВундерКИНГ• 24 апреля 2024
Ответ дляГороховаЯ
Мама нашего знакомого тоже
Мейк-ап форева
• 24 апреля 2024
Ответ дляГороховаЯ
Ну я витратила тільки на дорогу ,обіди собі
І ото їм на листівки та шампунь здається все,потім мої нерви не витримали і це притому,що я дуже наївна сама по собі)))
Творческий типаж• 24 апреля 2024
Я така стара ондатра, що пам’ятаю навіть перший гербалайф, розводи зі скретч-картками поповнення рахунку і замовленням всякої херні з виграшем авто 😁
Проработник• 24 апреля 2024
Ответ дляГороховаЯ
Аналогично, есть знакомая, которая очень хорошо заработала на этом тяньши
У меня был магазин в ТЦ, и рядом их офис. Всегда удивляло, сколько людей к ним ходили
Мейк-ап форева
• 24 апреля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Я такого не знаю,не чула навіть
Мейк-ап форева
• 24 апреля 2024
Ответ дляПроработник
Та в них офіс на місяць максимум
Мейк-ап форева
• 24 апреля 2024
Ответ дляТріль!
А зараз скільки цих типу тяньші розвелося
Які наприклад?
Творческий типаж• 24 апреля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Я такого не знаю,не чула навіть
Молодьож! Епічні розводи 90-х і першої половини 2000-х, поки інтернет був недоступний більшості. Потім вже почали за це писати.
Тріль!• 24 апреля 2024
Я теж колись їздила до них на співбесіду, шукала роботу. Одразу зрозуміла, що лохотрон хоч і зелене жабеня ще тоді була))
Мейк-ап форева
• 24 апреля 2024
Ответ дляТріль!
Скільки вам років було?
Мені 16 тоді
Тріль!• 24 апреля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Які наприклад?
Ейвон, Оріфлейм, фада, фармасі, мері Кей
Проработник• 24 апреля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Та в них офіс на місяць максимум
2 года как минимум они были в том ТЦ) я позже переехала, а они так и продолжили работать
Мейк-ап форева
• 24 апреля 2024
Ответ дляТріль!
Я не відразу,була надія
Мейк-ап форева
• 24 апреля 2024
Ответ дляТріль!
Не знала,що це все піраміди
Мейк-ап форева
• 24 апреля 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Я такого і не чула. Може тому,що не цікавилась цим?
Я теж не цікавилась сама якби
ОдинРазНадетое• 24 апреля 2024
Ответ дляТріль!
Книжний клуб
Творческий типаж• 24 апреля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Не знала,що це все піраміди
Оріфлеймщики самі перші дуже гарно заробили свого часу.
Карамелька• 24 апреля 2024
Ответ дляГороховаЯ
У мене колтшня колега казала, що дуже гарно заробляла на Гербалайфі, коли він тільки з´явився.
ГороховаЯ• 24 апреля 2024
Ответ дляКарамелька
Так, головне - мати, кого ошукати )))
ОдинРазНадетое• 24 апреля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Я теж не цікавилась сама якби
Так я і не чула про них.
МММ знаю, Хапёр инвест и Мінаєва пам’ятаю🤣 ,а тяньші - ні
Творческий типаж• 24 апреля 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Так я і не чула про них.
Божечки я наче включила старий Славутич і мені 15 😁
ОдинРазНадетое• 24 апреля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Єлектрон 716
Любительница• 24 апреля 2024
О, помню, как мы ходили устраиваться в Эйвон, когда нам было по 15 🤣 Там надо было что-то заказать из каталога, чтобы друзья, друзья друзей что-то заказали, и предложили своим друзьям заказать. По-моему, там ещё надо было что-то заплатить первый раз за эти каталоги(уже слабо помню) Короче, вышли из ’офиса’ и выкинули эти каталоги
Мейк-ап форева
• 24 апреля 2024
Ответ дляЛюбительница
Дуже схоже ,як в мене було
Нульовий сантиметр• 24 апреля 2024
Ответ дляТріль!
Амриту забыли)))
Нульовий сантиметр• 24 апреля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Так всегда зарабатывают хорошо те, кто в первых рядах, когда оно появляется. Ну и те, кто под себя много людей подомнет и даже не продавая сам, с их продаж будет иметь хоть что-то. Что уж говорить о тех, кто в первых рядах.