Губной рояль• 24 апреля 2024

Гтр, до кого звернутись порадьте

Може хто має когось онлайн, хто лікувався і допомогло. Психотерапевт чи хто тим займається
Дуже прошу, хочу спробувати без антидепресантів. Для початку
Привіт з ботойбіччя• 24 апреля 2024
На який бюджет?

автор Губной рояль • 24 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
На який бюджет?
Навіть цін не знаю. Тому важко сказати
Привіт з ботойбіччя• 24 апреля 2024
Ответ дляГубной рояль
Навіть цін не знаю. Тому важко сказати
скільки ви готові платити за сеанс?) 1000 грн? 2000 грн?
сесії раз на тиждень.
автор Губной рояль • 24 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
сесії раз на тиждень.
Ну ви якщо маєте варіанти то скажіть який бюджет і контакти, чи як? Готова платити за якісну консультацію, а не за те щоб зі мною просто говорили і махали головою
Брехушечка• 24 апреля 2024
Клініка онлайн лікаря скрипника,рекомендую,самі кращі психіатри
автор Губной рояль • 24 апреля 2024
Ответ дляБрехушечка
Я там була, вони послухали дали лікування. І все. Чи підходить чи ні але, потрібно по день два чекати відповіді. Думаю там більше конвеєр ніж лікування. Рецепти шлють всім направо і наліво
Звоночек• 25 апреля 2024
Анна Яцушко, лікар-психолог, працює в методі КПТ. Зверталась до неї з приводу панічних атак