Киця-бриця• 24 апреля 2024
Фен коєфен, мозер Чи парлюкс
Старий Філіпс зломався. Купила маджіо. Все добре, сушить швидко, тихий але стан волосся і укладка жахливі. Після філіпса волосся було шовковисте, тут як солома висить. Хоч роблю все так само.
Так ось, тепер вибираю новий фен. Хтось може сказати на своєму досвіді, може хто робив укладки фенами що вище, який з них робить це найкраще і не пересугуж волосся?
Р.С. про дайсрн в курсі, не підходить))
Последний вагон• 24 апреля 2024
У меня дайсон и 2 парлюкса. Одному лет 15 , второму 7 . Надежные, никаких вопросов . Парлюкс лайт использую ежедневно на челку , дайсон так не вытягивает
Киця-бриця
• 24 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
А почему опять Филипс не возьмете?
Не знаю. Чомусь думаю що якість стала гірша
Сунуся в чужі справи• 24 апреля 2024
Мозер очень классный. Я ходила в зал и там был мозер, так вот он сушит намного лучше чем мой домашний babyliss. Укладка просто с расческой без средств получалась красивее чем дома
ДелайКак_Я• 24 апреля 2024
Моему Мозеру 14 лет, ни разу не подвел.
Мозер, коэфин и парлюкс хорошие фирмы, надежные
Киця-бриця
• 24 апреля 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Не пам´ятаєте марку?
Сунуся в чужі справи• 24 апреля 2024
Ответ дляКиця-бриця
Не пам´ятаєте марку?
Помню) гуглила что б купить
Ventus pro 2100
Киця-бриця
• 24 апреля 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Помню) гуглила что б купить
Ventus pro 2100
Благодарю!❤️
Млинці зі смайликом• 24 апреля 2024
Из перечисленных был Мозер - без нарікань. Довольна результатом сушки длинных волос на круглую щетку
Всех анонимов аноним• 24 апреля 2024
У меня мозер вентус про, фен как фен, сушит хорошо. Хочу со временем Гамму купить
Киця-бриця
• 25 апреля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Підкажіть, на першому режимі температура не гаряча?
Экспертиза• 25 апреля 2024
Ответ дляКиця-бриця
Дуже раджу філіпс, я від нього в захваті, подарували кілька місяців тому. Ціна щось близько 4000 грн, такий бузкового кольору, модель не згадаю. У мене саме по собі погане волосся, але з ним просто чудово виглядає. Порекомендували в магазині, там щось є якась фішка з автоматичною регуліровкою температури, що не палить волосся і іонізація
Всех анонимов аноним• 25 апреля 2024
Ответ дляКиця-бриця
нет, не горячая
Киця-бриця
• 25 апреля 2024
Ответ дляЭкспертиза
То подивіться дома, напишіть.
Экспертиза• 25 апреля 2024
Ответ дляКиця-бриця
То подивіться дома, напишіть.
Philips
Series 7000 ThermoShield Advanced BHD720/10
Киця-бриця
• 25 апреля 2024
Ответ дляЭкспертиза
Philips
Дякую!
Экспертиза• 25 апреля 2024
Ответ дляКиця-бриця
Дякую!
глянула, но Нотино на нього чудова знижка зараз, я дорожче брала