The Empress• 24 апреля 2024

100й раз про яснобачачих і тд

Відповідала в одній з тем. Вирішила продублювати.
Дорогі леді, таро це інструмент яснобачення. Інструментом може бути квасоля, кава, сни і тд.
Всі майстри якщо вони мають дар, чітко бачать минуле і теперішнє. Особливо сильні без інструменту.
Майбутнє побачити неможливо. З цієї секунди у вас є мільярд шляхів і варіантів. Часто вони вихоплюють лише один варіант. А от як вам пощастить, хороший чи поганий, то вже інше питання. Людина яка дуже вірить в пророцтво, його притягує. Крапка😉

Ми це те у що ми віримо і дозволяємо. Всесвіт може дати вам все і це легко.
Головне жити в правильних енергіях і знати чого хочете.
Yula-art• 24 апреля 2024
Amen

автор А.р.і • 24 апреля 2024
Ответ дляYula-art
Amen
Не смішно. Люди скільки грошей спускають і ще й шкодять собі.
Чаюри• 24 апреля 2024
Ответ дляА.р.і
Кожна людина сама собі хазяїн. Яка мета цієї теми? Всіх не врятуєте. Якщо що, таро не тільки для віщування використовують, Ви маєте бути в курсі.
SmileyFace• 24 апреля 2024
Иии? К чему ваша тема?
автор А.р.і • 24 апреля 2024
Ответ дляЧаюри
Мета, просвітити якомога більше людей.
Якщо вони йдуть до майстра, вони мають розуміти правила.
автор А.р.і • 24 апреля 2024
Ответ дляSmileyFace
Иии? К чему ваша тема?
Щоб ви спитали
samataka• 24 апреля 2024
Ответ дляА.р.і
Брехня це все, мені постійно ворожили, що я буду дуже багата. І гороскоп мені робили, що такі зірки як в мене, тільки у американських олігархів Я звичайно вірю але щось не справдилося не голодна і на тому спасибі. все життя працюю і вчуся, а грошей немає.

автор А.р.і • 24 апреля 2024
Ответ дляsamataka
То вже інша тема. Ми тут про яснобачення
ЮлияL• 24 апреля 2024
Ответ дляА.р.і
То есть какой-то условный лох всю жизнь бегает по гадалкам, спускает кучу денег, а тут увидел вашу тему и прозрел. Вы так думаете?
автор А.р.і • 24 апреля 2024
Ответ дляЮлияL
Якщо навіть одна людина зрозуміє, тему створила не марно.
любительница• 24 апреля 2024
Ответ дляsamataka
Просто ще не знайшовся ваш алігаТОР, який зробить ваше життя безтурботним
samataka• 24 апреля 2024
Ответ дляА.р.і
Яка інша тема? Ви ж тут розпинаєтесь, що як нагадали так і буде от я живий доказ - ніт, неправда. Ось вже 30 років чекаю на те багацтво і ніяк
Soufit• 24 апреля 2024
Ответ дляYula-art
Amen
Нагадали - Ameno)))
samataka• 24 апреля 2024
Ответ длялюбительница
Ні, саме в мене жила бізнесмена я теж ходила, і практиками займалася, і бізнес робила і на трьох роботах пахала і... нічого
автор А.р.і • 24 апреля 2024
Ответ дляsamataka
Ви читали старпост?
Якщо нагадали і людина в це повірила, вона МОЖЕ це притягнути, а може і ні.

Наше майбутнє тільки в наших руках.
Про майбутнє взагалі не треба питати а просто його планувати.
samataka• 24 апреля 2024
Ответ дляА.р.і
Ви читали старпост?

Наше майбутнє тільки в наших руках.
Я вірила дуже, навіть бізнес затіяла і наробила боргів. Заначку інвестувала і прогоріла зараз вже не вірю бо це все шарлатанство. Не можна вірою нічого мати. Як би ти не вірив, що війни немає - вона є. Тому то все ваше таро та гадалки просто балачки
samataka• 24 апреля 2024
Ответ длялюбительница
Мені вже під сраку років для такого сценарію але все таки мені говорили, що саме я буду багата і буду забезпечувати чоловіка, а не навпаки
автор А.р.і • 24 апреля 2024
Ответ дляsamataka
Так, згодна, гроші спускати не варто.
Тим паче, справжніх людей з магічними здібностями дуже мало.
А от про віру ви дуже неправі.
Але це ваша думка.
Natalia505• 24 апреля 2024
Ответ дляА.р.і
Ви читали старпост?

Наше майбутнє тільки в наших руках.
Розкажіть все це людям які загинули під обстрілами, завалами, пораненим, що все виявляється в їх руках. Фігня ваша теорія.

Natalia505• 24 апреля 2024
Планувати майбутнє, розсмішити Бога.
автор А.р.і • 24 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
Ця тема може бути корисна для дружин та рідних чоловіки яких на фронті. Вони дуже часто звертаються до таких от аферистів.
автор А.р.і • 24 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
Планувати майбутнє, розсмішити Бога.
По вірі вашій буде вам. Так написано в Біблії.
Natalia505• 24 апреля 2024
Ответ дляА.р.і
Так отож. Навіть не намагаюсь планувати в країні де йде війна і щоденно летять ракети. Жити треба сьогодні, повноцінно, на скільки це можливо, на скільки виходить. Життя тим прекрасне і жахливе водночас, що воно непередбачуване. Ви можете вірити в завтрашню перемогу, думаєте вийде?
Teonaa• 24 апреля 2024
Яким чином мій щоденний вибір врливає на глобальне майбутнє?
Щоб погадати з приводу кінця війни, можна ставити питання відносно СЕБЕ. Не «коли кінець війни», а «які перспективи до вересня 2024 повернутися додому»
Ну, такий принцип
автор А.р.і • 24 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
Ви не зрозуміли про планування.
Я про те, що ви можете мати все що захочете.
У вас не було такого, що ви щось захотіли і якимся дивом це отримали?
Це і про матеріальне і нематеріальне.
Цим можна керувати.
Почитайте про закон притяжіння.
У багатьох людей виходить.
Там і про здоров´я і про життя.
автор А.р.і • 24 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Ну, такий принцип
Я ж вам пояснила. З цього моменту у вас мільярди шляхів. Ніхто не зможе вам дати прогноз.
Яким ви бачите своє майбутнє, чого ви хочете? Ось над чим працюємо.
любительница• 24 апреля 2024
Ответ дляsamataka
Нащо вам утримувати чоловіка. Хай вас і для вас)
Та я теж вже не першої свіжості, і квіточка моя вяне , але я не втрачаю надії , що хтось мою квіточку буде поливати
uma• 25 апреля 2024
Моя знакомая делает расклады на Таро. Сперва сама бегала, чтоб ей сказали как быть, потом семинар купила, сейчас уже сама ведет семинары и за деньги на Таро рассказывает твой путь. Дурынды деньги перечисляют. Вот сейчас она отдыхает в Европе, шикарные отели, колесит по побережью. Чистит чакры и оттачивает связь с космосом.
На моей памяти ни одно ее пророчество не сбылось, но пояснения всегда только такие, что ты сам виноват, Вселенная тебе давала возможность, а ты сделал не тот выбор 😁
Косит бабло и не стесняется.
автор А.р.і • 25 апреля 2024
Ответ дляuma
Косит бабло и не стесняется.
Так, треба Бути обережним. Краше взагалі з магією не зв´язуватись.
Багато хто робить привороти, розборки в тд, це взагалі страшні речі.
Наліво_ні• 27 апреля 2024
Кажуть, у таро треба дуже чітко ставити питання. У нас кум тіпа щось шарить, ми спитали, яка буде стать у дитини. Вийшла якась карта, вже не пам´ятаю, але на хлопця показувало. Ну так і вийшло. Хоча .. ймовірність 50%, так що може випадковість?))