Хочу на Балі• вчера в 13:37

Дівчата, допоможіть хто може, я в шоці

Всім добрий день! Прошу допомоги в дівчат, які можуть подивитись на картах що робити. Я майже прийняла рішення, але коливаюсь. Справа в тому, що заздалегідь планувалась відпустка с дітьми, ще давно купила квитки, готель забронювала, сьогодні останній день коли можна бесплатно бронь відмінити. І от останній час як пороблено, втратили кошти, які були відкладені, зламався вчора зуб, треба лікувати та коронку ставити, інакше тільки видаляти((( і просто постійні неприємності, штрафи і все тягне за собою значні грошові вкладення. Думаю відміняти поїздку, бо дуже туго буде по грошах. Треба вирішувати сьогодні. Подивіться, якщо поїдемо - виліземо з грошової ями чи краще не їхати. Я всі ці проблеми за останні місяці сприймаю як знак, але діти дуже засмутяться, бо сильно хочуть на море. Прошу не сміятись, моя тривожність зашкалює і нема з ким порадитись(( вже плачу
Копирайторша• вчера в 14:11
Ответ дляХочу на Балі
Дякую, економила вже, наекоеомила так, що моря не бачили, у всьому собі відмовляла, купили квартиру, яка в окупації тепер. І от нашо я пахала та економила, не знаєш як краще, правда…
їдьте автор відпочивайте і морочте собі голову, зробите і зуби і будете мати натхнення на роботу

ПироженкА• вчера в 14:12
Ответ дляХочу на Балі
Дуже дорого зуби зараз(( мені ще зуб мудрості видаляти, не стала зараз це робить, бо ще не вирішила з поїздкою, а це антибіотики піти доведеться і може пів лиця рознести
Автор, вы решайте сами.
Расставьте приоритеты. У меня здоровье на первом месте, а потом все остальное. Я бы занялась зубами, поставила коронку, удалила бы 8-ку и только потом отдых. Если выбор или зубы, или отдых. И то, должны быть сбережения на форс-мажор, вдруг ребенок заболеет, а вы без денег?
100%• вчера в 14:13
Ответ дляХочу на Балі
Чого? Навпаки думала заздалегідь, спланувала дорогу, потяг, автобус, літак, обирали готель довго, таке… в мене все що спонтанно завжди добре виходить, в як довго щось думаєш, то фігня виходить, певно, дурненька(((
Дурненька потому что межуетесь и паникуете!Не сбивайте себя,едьте на отдых!А то останетесь ни с чем в итоге!
Копирайторша• вчера в 14:14
Ответ дляХочу на Балі
на квитках ви втратите купу грошей
Невісточка ж• вчера в 14:15
Ответ дляХочу на Балі
Ох і нік((( мені та запланована поїздка не в радість, тільки за дітей думаю, як сприймуть
Ваш ник это гадание на анонимах)
Так что едьте)
Моя улюблена страшко• вчера в 14:16
Ответ дляХочу на Балі
Автор, тим паче. Їдьте і відпочивайте. І сили будуть, і гроші.
Чудовий каламбур• вчера в 14:18
Ответ дляХочу на Балі
Близнюки, 8 число, дякую!
О, тогда езжайте на отдых со спокойной совестью! Все будет хорошо у Вас!
Сейчас просто такой период для близнецов не очень хороший, все ломается и валится из рук. Это меркурий ретроградный+сожжонный. Но начиная с 17го числа все меняется и начинается другой период-очень удачный. И продлится он до конца июля. Так что все у Вас будет хорошо.
А две первых недели сентября вообще обещают близнецам что то грандиозное-очень удачное время, обязательно его используйте.
автор Хочу на Балі • вчера в 14:19
Дякую всім, важке рішення, бо нема настрою вже, так раділи, що поїдемо, запланували ще в парк розваг, як раз на день народження старшої доньки випадає відпустка. Питаю її, вона каже, що не засмутиться, якщо не поїдемо, все розуміє 😭
Десь так, але...• вчера в 14:22
Ответ дляПироженкА
Я же не знаю, может людям с невысоким доходом зубы не нужны🤷🏻‍♀️
Люди сами решают, что им важно
От нехай автор й вирішує самостійно.

автор Хочу на Балі • вчера в 14:23
Ответ дляЧудовий каламбур
Дякую вам! Просто за підтримку в важкі часи для моєї родини
ПироженкА• вчера в 14:26
Ответ дляДесь так, але...
От нехай автор й вирішує самостійно.
Так пусть, но автор тему создала
ДА да да• вчера в 14:33
Ответ дляХочу на Балі
Та дофіга треба, як раз майже плата за готель, трохи менше, але може ще щось вилізе, там поруч зуб мудрості треба видаляти, щоб зручніше коронку було ставити. Це жесть, одне до одного, такого ще не було
Шукайте іншого лікаря. Видаляти зуб мудрості, щоб лікарю було зручніше коронку ставити? Дивина. Моєму лікарю зуби мудрості ніяк не заважали ставити коронки на сусідні. Навіщо видаляти те, що здорове, заради зручності лікаря? І що це за лікар, який не здатний коронку поставити?
Чудовий каламбур• вчера в 15:14
Ответ дляХочу на Балі
Автор! После 20го числа у Вас точно уже будет все хорошо и все наладится, потому что там меркурий уже переходит в прямое движение. Не переживайте, все будет хорошо, у Вас все получится. Езжайте на отдых.
Ну может съэкомьте на чем то, на каких то развлечениях. Но в отдыхе не отказывайте себе и тем более детям. Раз уже все забронировано. Море-это уже замечательно!
Хорошего Вам отдыха!
автор Хочу на Балі • вчера в 15:49
Ответ дляЧудовий каламбур
Хорошего Вам отдыха!
Дякую вам ❤️
Мизимец• вчера в 16:09
Ответ дляА я нівроку
Як знак чого ви сприймаєте ці проблеми?
Наверное, что бы не ехать
Мизимец• вчера в 16:11
Задайте вопрос чату gpt, пусть сделает расклад на картах, говорят, что у него хорошо получается
Мизимец• вчера в 16:13
Ответ дляПироженкА
И что, что не подохнет? Для меня зубы важнее отдыха. Что важнее автору - ей решать, как и то, на что ей тратить свои деньги
Для меня тоже
Фляшка на трьох• вчера в 16:37
Главное закрыть зуб, чтоб он не испортил отдых болью. Вернетесь и порешаете все вопросы. Зуб мудрости удалять ради удобства доктора я бы не стала. Найдите доктора с руками не из жопы.
Фляшка на трьох• вчера в 16:40
Ответ дляХочу на Балі
От сьогодні була у лікаря, полікувала, поставила пломбу тимчасову, але вона не в тримається довго, це тимчасово, бо пів зуба відкололось просто
Временные пломбы есть разные. Есть мягкие, те на пару дней, а есть на годы, хотя тоже временные.

Нетутешня• вчера в 23:59
Я считаю, что базовые вещи важнее отдыха. У меня в этом году не проучилось ни на море ни вообще куда то, прекрасно проводим время дома, много общаемся, гуляем, фильмы смотрим. Все ок . Ну поедете вы и будете там за каждый рожок мороженого переживать и деньги мысленно считать. Оно вам надо? Поеду на зимние каникулы или осенью куда то, ничего страшного. Я нашла радость в простом общении и совместном досуге, во время работы на него не было сил…. Как то так.