Польща готова допомогти повернути українців призивного віку- Міністр Оборони.
tanysha777• 25 апреля 2024
Ответ дляJave
Так чмошника цього якраз і проросійські привели до влади..у нього оточення це ригали проросійські
Удалено администрацией...
tanysha777• 25 апреля 2024
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
Господи, прости цих недолугих
Не сповна розуму.....пєчаль
Ответ дляJave
Та я розумію вас) але так приємно що вас принижують , мо Польщі показав що ви для поляків люди другого сорту і вони будуть чинити з вами як їм зручно
Ви не зрозуміли, принижують не когось окремо, а всіх. Більш того, це в першу чергу робить наша влада, подає своєрідний сигнал іншим країнам, що з нами можна і потрібно робити будь-що, що ми — це, в першу чергу, просто ресурс, а не громадяни, і це все толерує та підтримує добряча частина суспільства. А те, що заявляють поляки —- то вже просто наслідок.
Ответ дляTakamaka
Я все це розумію..чому ви думаєте що я не бачу і не розумію що творять зелені..але бєЖЄнці виїхали будь-якими методами і вирішили що вони все, захищенні і багато тих хто зараз в Польщі голосував за цю владу
Ответ дляJave
Я теж певною мірою розумію ваші емоції, але ж як в Україні, так і за кордоном є різні люди. Важко насправді вирахувати частку тих, хто сидить на теплих місцях і волає іншим, хто, кому і що винен, при цьому прямо чи опосередковано доклавшись до того, що країна опинилась у такому жахітті.
Зрештою, вдарить по всіх, зрозумійте.
Parasolechcka• 25 апреля 2024
Ответ дляСемицветка
То что нас непосредственно касается можно найти и на украинском.
Просто нема слів.. як то кажуть оюдина створена, що думати..
Ответ дляTakamaka
Зрештою, вдарить по всіх, зрозумійте.
Ви сама зараз впевнена, що за кордоном? Чи в Україні ви?
Ответ дляJave
Я багато часу проводжу за кордоном з власних причин. Українці що там, що тут різні. Немає такого, що всі хороші в Україні, а всі погані за кордоном, або навпаки. Відверто нахальних хитродупих зустрічала одиниці.
Марика-bf42• 25 апреля 2024
Ответ дляTakamaka
Зрештою, вдарить по всіх, зрозумійте.
Ні, з 2019р. світ поділяється в певному співвідношенні і ніяк інакше)) Менша частина через трохи часу буде канонізована, в інші в пекло.
Ответ дляМарика-bf42
Але ж в не залежності від того, за кордоном або в Україні, пропорції приблизно ті самі. А «я ваш вирок», то однаково для всіх нас… кажу ж, для всіх приготували «пряники».
Марика-bf42• 25 апреля 2024
Ответ дляTakamaka
Це ви розумієте, за що вам респект) А є інші, ті, що майже святі. Я вже чула купу різних комбінацій( 26 на фронті, 73 втекли. 26 волонтерять, 73 -ні, бо втекли. Ну і т.д.
Семицветка• 25 апреля 2024
Ответ дляParasolechcka
Вот и думайте. А мы уже обо всем, о чем нам надо, подумали.
Семицветка• 25 апреля 2024
Ответ дляroksinata
Удалено администрацией...
Как же вы правы. Второй день читаю тему и я в шоке, честно говоря...
Ответ дляhelga2014
Прелесть)
То мы у них перенимаем опыт, то они у нас
Я когда увидела эту новость, сразу не поняла, что это: взаимная попытка «гармонизации» законодательства с заделом на будущее? знак «солидарности и поддержки»? своеобразный троллинг? Усатый беларусам выкатил такое в прошлом году, потом мы, вот раша подтянулась, но пока непонятно, примут ли они эти ограничения. Но такие интересные «совпадения», что хоть плачь.
Parasolechcka• 25 апреля 2024
Ответ дляСемицветка
була така весела дівчина, казал, нехай коні думають в них голови великі...
Irina-5d24• 25 апреля 2024
Ответ дляJave
Так я думаю наступним треба батальйону з Прибалтики приготуватися))
Дальше поедут, делов то. Кому та Польша всралась?:)
Irina-5d24• 25 апреля 2024
Ответ дляJave
Польща то початок.. фото в тему)) як вони вчора штурмували посольства)) аж любо глянути
Ні Польша, ні будь-яка країна не буде цього робити. Але можете потішитись)
Марика-bf42• 25 апреля 2024
Ответ дляTakamaka
А колись було інакше? Так, ресурс. Зараз просто дуже важкі часи, тому люди стали це більше розуміти. І смішно коли один ресурс б’ється з іншим заради не зрозуміло за що, а не за зміну свого статусу. Умовний батальон Монако при любих розкладах буде в повному порядку)) І з потрібними документами.
Irina-5d24• 25 апреля 2024
Ответ дляJave
Ну вам з франції видніше чим мо Польщі)
Як мінімум краще ніж вам з України
І ’Франція’ пишеться з великої літери так само як Польща чи Україна.
dajkiri-irina• 25 апреля 2024
Не несите бред. Это такая себе польская ’безуглая’.Один дебил сказал,остальные понесли на вентилятор