Польща готова допомогти повернути українців призивного віку- Міністр Оборони.
дякую аж підскакую• 24 апреля 2024
Это пустые слова, если честно
Раз в полгода такое разносят по всем каналам стабильно
Павлик Равлик• 24 апреля 2024
Ответ дляNat-li
Зараз вас варшавський батальйон розірве 😆
подоляцький батальон би відправити на фронт
дякую аж підскакую• 24 апреля 2024
Ответ дляJave
Ну якщо в Польші Міністр оборони любить розкидуватися словами, то полякам раджу готуватися самостійно
К чему готовиться?)
дякую аж підскакую• 24 апреля 2024
Ответ дляJave
До всього))
А чему вы злорадствуете?)
Для поляков ничего не изменится
woman Warrior• 24 апреля 2024
Ответ дляJave
Після того як вони на 7 міс заблокували всі пункти пропуску нам, я б радила нашим чоловікам там, в Польші, вже зараз збирати речі
Удалено администрацией...
Спокойная ночь• 24 апреля 2024
Я не в Польщі і не біженка, але от згадала анекдот про чортів і казан, от дійсно наші самі себе закопають і будуть тішитися горю і невдачами своїх більше всіх
woman Warrior• 24 апреля 2024
Ответ дляJave
Для них ні, а для чоловіків так, все зміниться
Удалено администрацией...
Семицветка• 24 апреля 2024
Ответ дляИнич
Мені дуже шкода автора. От чесно. Це ж яке нещасливе життя треба мати, щоб бажати такого ж оточуючим. І аж захлинатися слиною від задоволення, коли іншим недобре.
Бідося..
дякую аж підскакую• 24 апреля 2024
Ответ дляJave
Поверьте, для наших не поменяется)