В мене в житті ваз не було - всі квіти в банки пхала. Але прийшов той час, коли я зрозуміла - доколє?! Ну і вирішила купити вазу. Але я хочу щось вінтажне, прикольне. На олх всі совдепівські вази з гутного скла розкупили, а ті, що є - коштують якихось дурних грошей.
Так от. Порадьте, де глянути вінтажні вази, плз. В Києві. Якісь блошки, може, чи аукціони.
Страхованная• 24 апреля 2024
Я мабуть не в темі, але для мене совдеп це совдеп, який цінності немає
Загалом блошка в Києві на мосту не доїжджаючи Петрівки був
Lenochka B• 24 апреля 2024
На выходных от Петровки до станции Зенит и дальше огромный рынок старьёвщиков
Ответ дляСтрахованная
Мені просто подобаються вази з гутного скла - там таке кольорове товсте скло. Не впевнена, що є такі сучасні. За наводку дякую, скатаюсь.
Ответ дляLenochka B
Дякую!
Ответ дляНе їм після шостої
Эээээх, я шикарные вазы осенью выбросила.
Шкода. :(
Шиворот Навыворот• 25 апреля 2024
Теж цікаво побачити фото, про що мова. Можливо в мене є. Подарую)
Вишня на торті• 25 апреля 2024
Ответ дляптицаворона
Ааа помню,у нас такой кувшин был жёлтый
Дайте вподобайок• 25 апреля 2024
Ответ дляPrervana
А ОЛХ? Их там как грязи
Матка боска яки страшиліща
Ответ дляPrervana
А ОЛХ? Их там как грязи
Як вибираю щось красиве - або продавець мовчки видаляє об´яву, бо вже не актуальна або сума трохи захмарна. :(
Дайте вподобайок• 25 апреля 2024
Ответ дляптицаворона
Удалено администрацией...
Капец чем они красивы?
Гуляю босоніж• 25 апреля 2024
Ответ дляптицаворона
Удалено администрацией...
Покажите фото ,у меня не открывается.
Ответ дляДайте вподобайок
Капец чем они красивы?
Ну, вони не красиві, окей) але мені ці уродци подобаються)))
Кров з молоком• 25 апреля 2024
На фб есть очень много групп,, где продают такие вещи. Ищите по словам: винтаж, старовина, антиквариат, скарби з минулого.
Вишня на торті• 25 апреля 2024
Ответ дляптицаворона
А в них букет хоть войдёт)
Ответ дляPrervana
Та по 300 грн плюс минус
Це приблизно той бюджет, який я розглядаю. Спробую ще там покопатись...
Ответ дляВишня на торті
А в них букет хоть войдёт)
Ммм. Я не думала про це. Має, напевне. Інакше доведеться докупати терміново перо павліна)
Ответ дляМиззери
На блошке дороже чем на олх будет точно
Ех, шкода. Я думала, там навпаки. Дякую, що попередили. Буду копати на олх далі...
Вишня на торті• 25 апреля 2024
Ответ дляптицаворона
Бо на фото три нарцисса в вазе ,и места как-то немного осталось)